Интериорен стил по аматьорски - 32

  • 60 257
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 677
  Peace
Много съкровища има мацката, при мен е повече ала-бала Laughing


Блу, а тухлите евентуално истински ли ще са, или?


Лофтът не само че е "пипнат", но и много средства са наляти там. Хич не ми се мисли колко.


П.П. Ако някой реши и екстериор да покаже, мисля, няма да му се разсърдим Simple Smile

# 61
  • Мнения: 644
Щом никоя от вас не каза, че е скучна кухнята... е добре. Може би аз съм се изчанчила покрай интериорите, които гледаме всеки ден.
И нещо, което харесах

# 62
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 396
В софийския лофт са наляти страшно много пари, обаче пък се е получило, за разлика от други бг интериори, които въпреки многото средства, бият на кич и безвкусица. Би ми било интересно да видя първоначалния вид на апартамента, архитектурните дадености преди намесата. Това, което се вижда като екстериор изглежда също много хубаво, терасата, сградата...Евала и на собствениците, че са харесали и одобрили проекта, рядко се срещат такива клиенти, които да "рискуват" с нещо по-различно от стандартното за нашите ширини.

Ема, още малко да се затопли и ще започнат да се пускат снимки на тераси и дворове (който има). Днес такъв сняг вали, че пролетта изглежда недостижима  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 1 557


Ема, още малко да се затопли и ще започнат да се пускат снимки на тераси и дворове (който има). Днес такъв сняг вали, че пролетта изглежда недостижима  Rolling Eyes

Абсолютно. Снощи се занимавах с разни разсади петунии и се размечтах. А днес студа направо ми попари ентусиазма.  Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 2 426
Кога успяхте да изпишете пет страници Simple Smile? Благодаря за темата  bouquet.
http://nicety.livejournal.com/

# 65
  • Мнения: 2 140
И ние имаме планове да оправим това лято задния двор на къщата, който се заключва. Със сигурност ще снимам и още по-сигурно ще искам идеи.  Laughing

Аз тази варненска кухня, за която говорите така и не я видях.

# 66
  • Мнения: 494
Съпружка, в момента къщата се продава. Заповядай! http://olx.bg/i2/prodava-kscha-i50420947#gallery

Казвайте последно,да сменям ли цвета или и така става?
Аз съм много раздвоена- ту го харесвам, ту не.

# 67
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Блу, януари гледах едно представяне на тези плоскости в На кафе. Уф, признах си, че хвърлям по едно око и на Гала Crazy. 3Д май ги водеха. Наша фирма щяла да участва с тях на изложение в Милано. Модерно е, но кухнята ти е толкова либерална, че понася всякакво вмешателство. Пода на черно-белите квадрати е много смел. И той ми харесва. За тухлите съм и да, и не... Знаеш, че ще стои добре... Виждала си тази комбинация на шахматен под, тухла и ретро мебели в сладкарницата на Мартинели в мола. Ако на теб ти допада и не се притесняваш от мазни пръски върху тухлите е ок.
И аз не мога да отворя кухнята от обявата.
Има ли.., не ни питай дали да си сменяш цвета, че ще кажем Да... и то няколко пъти:)))

Последна редакция: чт, 05 мар 2015, 10:17 от NovaTema

# 68
  • София
  • Мнения: 16 219
У свекърва ми в къщата в мъничката й кухня е с такива шахматни плочки...аз май съм единствената, на която тези плочки не й са по сърце.

# 69
  • Мнения: 2 140
Има ли значение? - аз отворих линка, ама кухня не видях ... Thinking

Забравих да кажа, че кухнята на Блу много ми харесва.  Peace

# 70
  • Мнения: 5 160
Трудно свикнах да приемам шахматните плочки. Продължавам да ги свързвам с обществени кухни.

При блу според мен или плочките, или тухлите.
Плочките - ако е само кухня/ или кухня с трапезария.../.

съпружка - видео  от птичи поглед  

# 71
  • Мнения: 1 012
И аз нищо не видях, връзката към кухнята води до мобилното им приложение. Мисля, че е това http://olx.bg/prodava-kscha-i50420947

Допълнение: И обявата в друга страница, с по-хубави снимки - цък

Последна редакция: чт, 05 мар 2015, 12:49 от hannya

# 72
  • Майничка
  • Мнения: 12 705
Има ли значение, това се вика бърза булка! Laughing
И аз мислех за по-бледа и студена гама на маслиненото, но пък така се е получил ефект на възрожденска къща. Контрастът с дървесното на шкафа и вратите не ме дразни, по-скоро оставам с впечатление за доста бяло пространство на стената с шкафа, което контрастира с графичното бяло-зелено на отсрещната. Може и да бъркам, де.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 390
Графичните плочки лично за мен са много натоварващи очите. Не знам какъв ще е цвета на кухнята на Bly_water , но мисля, че именно те ще се открояват и привличат погледа, а би трябвало да е обратното.
И преди съм писала - тухли не харесвам под никаква форма, но това си е моя вкус  Simple Smile

# 74
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Vayana, благодаря за споделения преди време линк за первазите! Брех Shocked, директора на фабриката отговаря от профила. Все бях чувала за западната практика в определени дни шефа да слиза от офиса и директно да обслужва и контактува с клиенти, ама не очаквах, че и тук се случва. Много любезен човек! Обеща дори да ми съдейства с транспорта на моята мижава поръчка от няколко первазчета, като изпраща големи тонажи насам. Аз такива редки прояви на човешко отношение си ги събирам в кутия за бижута! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт