Интериорен стил по аматьорски - 32

  • 60 253
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Титина, не знам дали ти казах, но не ме е срам да повторя - вратата ти е убийствена! Съжалявам, че трябва през големи мъки да минеш, за да разкриеш цялата й красота. Но пък си заслужава.

# 691
  • Мнения: 2 313
Приятно ми е - Богиня! , за почиставане на метал - ако не става с друго може да пробваш със шкурка висок номер.
Например 250-300.
Ако ти е лъскава повъхността, след това се минава с още по-висок номер, накрая с едно  като кече за шлайфане и се достига до оригиналната лъскавост.

# 692
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 927
Каза Боги, каза....ще си я вземам с мен, така се очертават нещата  Mr. Green
Тази година ( това лято) трябва да я свърша. Обещала съм, а ми остават финални щтрихи отвън и цялата от вътре.

# 693
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 927
За почистване не метал първо ръждопреобразувател ( мисля, че така се казваше на български). Ако е малък детайл прекрасна работа върши пясъкоструйка, но трябва да е специалист който го прави.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Приятно ми е - Богиня! , за почиставане на метал - ако не става с друго може да пробваш със шкурка висок номер.
Например 250-300.
Ако ти е лъскава повъхността, след това се минава с още по-висок номер, накрая с едно  като кече за шлайфане и се достига до оригиналната лъскавост.
Шкурка по инокса  Shocked Наистина? Изпробвано ли е?  Rolling Eyes

Титина, и аз бих си я взела.

# 695
  • Мнения: 13 832
Шкурка по инокса  Shocked Наистина? Изпробвано ли е?  Rolling Eyes
Правилно въртиш очи, и на мен нещо не ми звучи хич убедително Tired

# 696
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 927
Не шкурка по инокса, така ще го надере, че няма оправяне.
За много финно "шкурене" бих използвала паста за зъби ... страхотен абразив е.


Иначе аз инокс чистя с препарат за прозорци. Всдичко е добре, докато някой не го пипне  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 677
Може с шкурка по инокса, но освен че трябва да е много фина, трябва да се мине целият детайл, по посока на линиите, и то от специалист, т.е. с машина. Иначе ще стане петно различно от останалата повърхност.
Богиня, върху какво е поражението? И какво представлява?

Аз купих някакъв мега скъп препарат за инокс, за професионална употреба се води, но не мога да кажа, че прави чудеса. Явно аспираторът ми ще си се самопатинира с времето  Laughing

# 698
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Иска ми се да отбележа, че темата влияе на съня ми. Тази нощ сънувах възглавница с безброй различни по големина и цвят копчета  Mr. Green
 

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Поражението е много странно. Утре ще го снимам.
Представлява няколко ивици, все едно е изтекло нещо от ледогенератора и е оставило следа. Как чудно го обясних. Не се маха с нищо - нито с препарат за стъкла, нито с обезмаслител, нито с дегрезо, нито с минерален леко абразивен препарат. Много грозно стои.

Иначе аз днес боядисвах едно скринче. За мое нещастие /понеже няма как да не ми се случи на мен/ плотът се е счупил при превоза  #Cussing out Сега трябва да викам майстора да го мисли.


Плюс едно бюро. Плюс се мъчих пак с инокса. Утре съм на маникюр и отсега съм приготвила големия бакшиш.

# 700
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Богиня, това ли е скринчето? Хубаво е! В какъв цвят е сега? За пътеките нищо не каза...
За инокса на мен ми дойде безумната идея за шлайф-пастата с която пастират автомобилите.
За пясъкоструйката. ММ невинно каза, че иска да си купи. Аз още по-невинно му отговорих, че тогава ще трябва да ми направи с нея ажурна дантела върху разни стъкла Joy!
За маникюр дори не си мечтая - буквално лечение ми трябва на ръцете и ноктите Mr. Green.

# 701
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да, това е скринчето. Мажа го с надеждата да стане приличен орехов цвят. Но понеже ме мързи, явно ще мажа на 3-4 ръце.

Ох, пътеките... Какво да ви кажа. Единият майстор едва не се закла с шлайф. Другият настина. Сега и двамата се възстановяват. Жертвите ми сред майсторското съсловие се увеличават.  Освен цветарски, явно съм и майсторски маниак.

# 702
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Ох, пътеките... Какво да ви кажа. Единият майстор едва не се закла с шлайф. Другият настина. Сега и двамата се възстановяват. Жертвите ми сред майсторското съсловие се увеличават.  Освен цветарски, явно съм и майсторски маниак.
Много е съмнителна работата около теб Thinking! Много жертви вземаш Laughing!
Ама много ги заглеждате тези тезгяси! Хич не са бабешки даже!
Титина, сетих се! Спедиция, щом познаваш бизнеса в целия град! Имаше някаква фирма Вили нещо си...

# 703
  • Мнения: 494
 Ами май им взимаш акъла на тез майстори и все фера дават  Joy Иначе много хубав скрин, Богиня! Мен ме заинтригува бюрото. В линка на Ема  има едно прекрасно писалище и много ми се ще нещо подобно да вземем за мъжа ми, старинно и масивно! http://www.alvhemmakleri.se/hem-till-salu/obj17735_1400117519/bilder

Титина, избрахте ли цветовете за стените? Моите съседи си продадоха прекалено модернистичната, за моя вкус къща и новите собственици веднага боядисаха горния етаж в тъмно сиво,а долния в светло сиво.
Богиня, Нова, пускам пак линка на нещото  Laughing https://www.flickr.com/photos/129857414@N05/16305121893/

# 704
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не знам какво им правя, но е факт, че излизат много нефелни.

Нова, ще снимам утре бюрото. Аз съм го показвала и друг път. Сега леко го освежавам, че се поохлузи при преместването.

Има ли?, интересно нещо. Какво е то? Напомня за опушвало на пчели. За какво ще го ползваш или е с чисто декоративна цел?

Малко бани за вдъхновение http://www.housetohome.co.uk/articles/the-8-things-you-need-to-k … oject_532696.html

Общи условия

Активация на акаунт