Интериорен стил по аматьорски - 32

  • 60 262
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 494
Ами ще се използва по предназначение,а именно за разгаряне на въглища за барбекюто, а другото си беше чист експеримент Laughing
В първата баня от линка ти, има изградена пейка. Нуждите ни показват, че в бъдещата ни нова баня, това би вършело чудесна работа! Вани харесвам само на картинка!

# 706
  • Мнения: 6 400
Не, че ме засяга и го мисля за себе си, ама, като видях тази първата снимка, се сетих, че си мислих колко готина би била една по-индустриална кухня с винкелни вратички. (тъкмо някой каза, че не възприема метални шкафове Mr. Green)
Подобно нещо, ама да не са прозорци това отгоре, а шкафчета.
Такова профилче.

Ема, някъде мернах заглавие, че жълто във всичките си нюанси щяло да бъде новият хит. Simple Smile

Има ли, за какво върши работа пейка в душа?

# 707
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 949
Титина, сетих се! Спедиция, щом познаваш бизнеса в целия град!
Почити позна... Laughing
Титина, избрахте ли цветовете за стените?
Избрахме, одобриха от ПОА ( организация на собствениците, при нас няма общини). Първо го върнаха, че на единия му били синьо. пак снимки...та го одобриха накрая. Дори вчера доставиха материалите за покрива.

# 708
  • софия
  • Мнения: 9 590
Разкостихте горкото апартаментче  Mr. Green да се върна пак да го разгледам, че през телефона го гледах.
Ако изгоня мъжа ми от компа, ще ви покажа план на нашия апартамент и как са ми минавали мисли да преградя хола и в скосената му част да стане спалня, с някакви прозорци, за да има светлина в кухненската част.

Жълтичко се намира у нас от две-три години, по модата съм значи  Laughing

# 709
  • Мнения: 677
Барба, провокираш ме нещо, а Laughing


Богиня, хубав е шкафът, но защо не го остави в червен цвят?
За хладилника се сещам, пробва ли с Meglio, ябълков оцет, сода за хляб или от онези магическите гъбички. Ако не си, каквото и да правиш, го прави на скришно място, че не се знае, знае ли се Simple Smile

# 710
  • Мнения: 4 293
Богиня, дай една снимка на поражението. Аз имам едни черти на фурната, и се залочават само с препарат за инокс, но след време пак се появяват, но леко избледняват.

е с такъв чистя http://weiman.com/Products/Stainless-Steel/Stainless-Steel-clean … lish-aerosol.aspx

# 711
  • Мнения: 5 160
Боги, да не би да е увредена повърхността, а не че е мръсно... Confused   Барб,  сега и винкели вкара в играта  Twisted Evil

# 712
  • Мнения: 2 316
Шкурка по инокса  Shocked Наистина? Изпробвано ли е?  Rolling Eyes[/quote]

Изпробвано е!
Вземи си шкурка 300 например, но има една такава, която с нещо като гъбичка отзад.
Ако искаш провай първо на дъното на някоя тенждера.
300 е много фина шкурка, почти само шлайфа.
Ако не се почисти може и 200 да изпробваш.
Имах клиентка, на която батерията на чешмата беше почиствана с някакъв препарат, но стояха едни капки като петна, които нямаха махане.
Не говорим за покритие върху пластмаса или нещо подобно нали?
Говорим за инокс 18/10?

# 713
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 949
lorenca, моля, моля  Laughing не съм го споменавала винкела аз. Барба го вкара

# 714
# 715
  • Мнения: 13 837
Цитат
за какво върши работа пейка в душа?
За да е сигурно, че като се подхлъзнеш, ще има къде да си треснеш главата Mr. Green
Шегата настрана, но си е опасна една такава пейка, според мен. Ако толкова иска къде да приседне човек, не е ли по-добре някакво леко столче! Наш познат дядо си правеше конструкция от пънче и дъсчица Mr. Green Не знам защо просто не си бяха купили лека пластмасова табуретка с бабата.
Shhhh..., хубаво е апартаментчето, не ги слушай тез драки Grinning Нали видя какво предлагат в замяна Joy
А столът в спалнята вероятно не е толкова за четене, колкото за мятане на съблечените дрешки Laughing

# 716
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 949

18/10 е много скъпа стомана и не я слагат по хладилниците.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ема, много грозно това червено. Едно такова никакво. По-добре да е орех.
Пробвах и с Мелио, и въпросните гъби. Някой нещо успял ли е да изчисти с последните? Кое им е "вълшебното" освен цената?

Утре ще снимам хладилника. Дано колективният разум го измисли. Инокс е. Американска марка е. Много тежък. Четирима души едва го качиха.


Много ми харесват на мен винкелните вратички.
Пейката в душа е за по-възрастни хора, на които им е трудно да стоят прави. Свекърва ми след операция много настояваше на такава.

# 718
  • софия
  • Мнения: 9 590
Иноксовото панелче на микровълновата ми е с нещо като на Богиня, като текло и не се чисти с нищо.

# 719
  • Мнения: 4 293
да и уиндекс си ползвам, но този специалният ги предпазва от отпечатъци за по-дълго.

Общи условия

Активация на акаунт