Отговори
# 60
  • Мнения: 105
stefyyyy  Благодаря ти Simple Smile но незнам към кого да се обърна да ме добавят?

# 61
  • Мнения: 1 792
Сънфлауър, то почти всички билки са ни забранени  Tired Аз много обичах чай, сега пия по една чаша джинджифилов от дъжд на вятър, че и той ми писна вече. Ето в тази статия има дадена повече информация. Преполагам, че една такава чаша на няколко седмици няма да има кой знае какъв ефект, но за честа употреба със сигурност не е добър.

# 62
  • Мнения: 789
От това което съм прочела и за което питах докторите, знам,че лайка и липа няма проблем да се пият по времена бременност. За останалите чайове мисля,че не са подходящи.

# 63
  • Мнения: 160
Лайка, липа, мента също може. С лайката само не трябва да се прекалява. Аз от години си ям по едно киви сутрин срещу запека и от доста време нямам проблеми. Като стана сутрин пия едно мляко с малко каге и мед и до 20 мин магията е сътворена. След това едно киви за всеки случай. А и поне съм напред с плодовете още от сутринта

# 64
  • София
  • Мнения: 471
Благодаря з ахубавата темичка  bouquet Честит празник, коремчета   bouquet
Аз се опитвам да се разболея вече цяла седмица, малко гърло ме драскаше, отпадналост, последните 2 дни и малко хрема. По този повод пия сутрин сока на 1 лимон с мед и водичка на гладно. Така гем венците ми спряха да кървят ( но не и без Лакалут Peace), хем проблема с вц понамаля. Единствено ако след фреша нищо не хапна после имам киселини  Rolling Eyes Кожата ми винаги е била суха, но сега на ръцете направо се цепи. Мажа се с Нитроджина и горе- долу се пооправят нещата.  За кг съм + 7 и мисля, че е сравнително прилично.

# 65
  • София
  • Мнения: 196
Честит празник мами! Много здраве и щастие на вас и вашите семейства.

За запека и друг път съм казвала - ям по една активия всеки ден. При мен работи.

Утре съм на преглед и най-накрая да ми сложат коронката, че стана половин месец, откакто ходя с изпилен зъб.

Тази седмица предстои да си изберем халки и в края на месеца да сключим брак. Избрах си рокля (само защото приятеля ми каза, че ще ходи с костюм). http://evizabg.com/index.php?route=product/product&path=93_1 … p;product_id=1991

# 66
  • Мнения: 1 602
Ихааа Ержебет роклята е страхотна   Heart Eyes много елегантна и нежна. Искрено ти се радвам  Hug  много семейно щастие ти пожелавам

# 67
  • Мнения: 1 792
Прищя ми се пак да се омъжа само заради тази рокля  Heart Eyes Тооооолкова е прекрасна, Ержебет!

# 68
  • Мнения: 48
Честит празник момичета! Все пак 8ми матр е ден на работещата жена, така че смятам, че всички имаме празник днес! Пожелавам ви много здраве и много обич от най важните хора за вас!   bouquet

Аз се включвам малко късно но при нас във Велинград тока беше леко в липса цял ден  Joy

Аз нямам никакъв проблем с венците, поне за сега. Ползвам паста за зъби на Билка. Не ползвам нито конци нито води за оста. Но моите зъби са си много здрави по принцип. Зъбен камък съм чистила два пъти през живота си, а това лято за първи път ми извадиха един мъдрец и ми сложиха една пломба на съседния зъб. Та явно гена ми е  добър в това отношение. Дано си остане така за повече време  Praynig

Общо взето бременността ми протича без усложнения и като ви чета направо ви съчувствам. Надявам се всички да сте добре и тези нарезположения да са временни и да се оправите бързо  Praynig

Най- важното е всички на финал да се сдобием със здрави и прекрасни бебоци!

Весел празник и прекрасна вечер от мен!   bouquet

# 69
  • Мнения: 130
Ержебет роклята е прекрасна, после ще чакаме снимки Wink

# 70
  • Мнения: 484
Ержебет, много се радвам за вас! Това е най-хубавата новина за деня  smile3501 Роклята е прекрасна и много романтична !!!

# 71
  • Мнения: 3 428
Новата ни тема е прекрасна!  bouquet
Честит ни празник!

Запек-нямам думи вече да опиша състоянието. Пия сена или Лаксатинил по две-три бонбончета наведнъж. Иначе не става,знам,че не бива,но даже не ми се коментира вече.

Ще дописвам.

# 72
  • Мнения: 51
Ержебет, роклята е страхотна!!! Heart Eyes Влюбих се... Значи имаме един и същи вкус Simple Smile

# 73
  • Мнения: 239
Честит празник бъдещи и настоящи мами! Да се винаги обичани.

Ержебет роклята е тоооолкова хубава, че ми се прииска и аз да се омъжа. Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 664
Честито Ержебет!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт