Искам да кажа ... (27)_09.03-15.03

  • 69 830
  • 2 081
  •   1
Отговори
# 2 070
  • Мнения: 9 575
Аз искам пак да пожелая леко раждане на Бела  Hug  Laughing Утре да си спокойна и бързичко Тото да излиза и да си го гушкаш вече Heart Eyes

# 2 071
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Белла,коконо,нагласи ли се за първа среща с Тото утре  Mr. Green Peace Hug Леко да ти е раждането му  Praynig.
Аз бях си взела пресата за коса, парфюм,едно друго,мазила и гинеколожката като идваше при мен, все ме хвалеше  Crazy какъв кеф й било да влиза в моята стая и как хубаво миришело  Blush.Ама,щот бързо и лесно родих,затуй имах време за "глупости".Майка ми като дойде и като врекна-к'ви са тия нокти,ще одереш детето; алргия ще има с тез миризми, 'дет се пръскаш  Crossing Arms...напът бях да я приканя любезно да си ходи  Whistling Да,ама на втория ден като ревна онуй ми ти бебе  ooooh!,компенсира лекото раждане  Mr. Green...най-много се тревожех,да не ми е  ред за миене на косата като тръгне раждането  hahaha.

Жаклин,добре си дошла  Hug

Трева не съм пушила, нито съм пробвала някакви наркотици...Имах 2 другарки редовно се напушваха...не бяха драга картинка  Naughty

# 2 072
  • Мнения: 1 525
Уважавам жени, които във всяка ситуация умеят да се грижат за себе си.
Като знам как някои се занемаряват  ooooh!

# 2 073
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Още една порция снимки от Сарагоса - храмът El Seo. Там успях да чуя възрастен мъж как свири на орган - почти през целия ден не спря. Към църквата има и Музей на гоблените. Останаха ми очите в тях - огромни по размери (6х9м примерно), някои над 800-годишни, съвсем запазени като тъкан и цветове. Дори в началото мислех, че това, което виждам на стените, е рисувано. А после разбрах, че всъщност са тъкани и бродирани гоблеми.
Скрит текст:

# 2 074
  • Мнения: 9 487
Брат ми (по-малък от мен с 5 години) един път ми вика: "и моля те не се занемарявай и не започвай да ходиш с ония грозни размъкнати дрехи!" при което аз умрях от смях, защото се сетих за "глиган в анцунг"  Joy
Обещала съм му на детето на изписването да има хубави снимки  Mr. Green

# 2 075
  • Мнения: 9 575
Бела, нали щеше да показваш новата прическа?  Laughing

# 2 076
  • Мнения: 9 487
Бела, нали щеше да показваш новата прическа?  Laughing

Въх, забравих  ooooh! а вече съм на таблета.

# 2 077
  • Мнения: 9 575
Бела, нали щеше да показваш новата прическа?  Laughing

Въх, забравих  ooooh! а вече съм на таблета.
Ееей ,забрави ни  Cry Дали скоро ще имаш време да се срешеш ,че да те видим  Mr. Green Hug Охх,сетих се как обичат да скубят бебенцата  Simple Smile

# 2 078
  • Варна
  • Мнения: 6 360
Мда, Бела забрави за снимка с ноавата прическа. Но аз по-скоро чакам снимка с Апостол. Grinning
Бела, да не се паникьосваш вече-мама ще ставаш.  Hug

Слушам напоследък и детски песнички. Какъвто и жанр да избера, в листата е все Антошка.  Laughing

Последна редакция: нд, 15 мар 2015, 22:39 от Стейси Грей

# 2 079
  • София
  • Мнения: 5 606
Като го гледам какво спокойствие го е завладяло наш Тольо, никак не ми се струва, че ще е ревлив и неспокоен.
И аз това щях да напиша  hahaha
Белла е вече невероятно нетърпелива, ама на таткото хич не му е ясно какво го чака. Според мен никой мъж, преди разжадено та първото му дете, не е наясно в какво се забърква  Mr. Green И до момента ми е много смешен ММ като каже "Ами на нас много ни се промени живота". А не бе. Ти кученце ако си вземеш, ти се променя, пък дете...

# 2 080
  • Варна
  • Мнения: 6 360
Слушам днес добрия стар български рок-ми размазана съм от кеф.
И Антошка е между Черната овца и Безсъние.

# 2 081

Общи условия

Активация на акаунт