Искам да кажа ... (27)_09.03-15.03

  • 69 836
  • 2 081
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 7 171
Лина, купи си едно прасе да си гледаш, за хляба дето хартисва.


 Joy не се бях сетила за това. Трябва да му направя кочинка първо и да му измисля име

Върни се няколко страници назад, има богат избор.

# 616
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Жади, моля те раждай вече. Искам в края на седмицата като дойда в Пловдив, да видя и твоето бебе.
Тони, още имаме някакъв шанс. До полунощ време бол...
Гофретник имам и гофрети правя, скоро обаче не съм. Подсетихте ме...

# 617
  • Мнения: 4 892
Ако е мъжко - Гошо, ако е женско - Мичето.

Смятам да спя, но малкият караконджул - не. Карам й се, а тя само ме мляска по бузите и вика - койно мамо, койно  Crazy и току припее мама мила садка.  Twisted Evil

# 618
  • София
  • Мнения: 5 606
Шаги, аз и в София те чакам още...мхммм!  Hug
Току-що казаха, че в Рудозем около 10-15 дни още няма да има ток. А аз имам работа там. Пътуването ми се отмени, то ясно, обаче имаме крайни срокове за разни документи, за разни процедури. Сега трябва да пиша до 100 000 институции защо не можем са спазим сроковете.
Вчера писах становища защо е спряно едно строителство - ми то 2,5 метра сняг и обявено бедствено положение точно в тази община. Не, не можело молба и становище трябвало, отделно да представим доказателства  ooooh! и те щели да разгледат всичко и да преценят, дали правомерно сме извършили действията  ooooh!. Писна ми от бюрократи, дето се крие зад разни хартийки като основание да не си върши работата!  #Cussing out
Нино  hahaha  

# 619
  • Мнения: 7 201
Никога не съм правила гофрети. Ще ми се наложи да направя тези дни, по желание на момчето ми. Видял въпросните гофретници в Лидл и изяви желание да сме купували. Да, ама ние имаме гофретник - от свекърва ми.
Ще ми трябва и рецепта. Къде да я търся?

# 620
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416

Ще ми трябва и рецепта. Къде да я търся?


Тъкмо щях да питам някой сети ли се всички рецепти за гофрети, пайове с хляб, мъфини с хляб други подобни оригинални хрумки да ги метне на ЛС на Bubanka  и да се добавят в готварската книга.  Wink

# 621
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Цвети, мила, още не са ми пуснали дата за следващия етап.  Hug
В Пловдив ще ходим да видим наш бебо. Стана на пет дни вече човечето... , а леля му още не го е гушнала.
Нино, голям сладур е това твоето малкото.

# 622
  • Мнения: 3 868
Койно Нино, все някога ще поспиш  hahaha

# 623
  • София
  • Мнения: 18 754
Аз никога не съм спала докато спи детето,много рядко се случва.

# 624
  • София
  • Мнения: 5 606
Цвети, мила, още не са ми пуснали дата за следващия етап.  Hug
В Пловдив ще ходим да видим наш бебо. Стана на пет дни вече човечето... , а леля му още не го е гушнала.
Нино, голям сладур е това твоето малкото.

Шаги, чакам те  Hug
Много да нагушкаш бебето от нас. То ти като отидеш, а дано 2 бебета гушкаш Simple Smile

# 625
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Старият хляб давам на гълъбите да го хапнат. Grinning
Ау, а те ти се отблагодаряват с обилно наторяване, нали?

# 626
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Onna-bugeisha, Благодаря!
Сега ще запиша и гофретите как се правят,че никога не съм ползвала плочите за тях на пресата ми.Нещо в къщи взеха да им омръзват съботно-неделните палачинки.

# 627
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Ааа, покрай тия гофрети ме амбицирахте да направя една торта набързо  Joy. И кога сколасахте толкова да изпишете...

# 628
  • София
  • Мнения: 10 825
Ааа, покрай тия гофрети ме амбицирахте да направя една торта набързо  Joy. И кога сколасахте толкова да изпишете...
И аз правя торта. Сега чакам блата да се охлади.

# 629
  • София
  • Мнения: 5 606
А, не, отказвам се от вас! Сега като покажете и снимки на тортите... Отивам да измия малко суров спанак да залъжа  Confused

Общи условия

Активация на акаунт