Кремове против стрии?

  • 188 078
  • 546
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 70
И аз бях на козметиката на Мустела и то не по 2, а по 3 пъти на ден, без пропуск. И пак имам...Утре ми е втората процедура с лазер, да видим...от първата нямаше ефект  #Cussing out

# 31
  • Мнения: 281
А тези неща на Мустела специално за стрии ли са? Нещо и не мога да им видя милилитрите (за да съпоставя с други продукти, които намерих)  newsm78 И био ли се водят Simple Smile? Извинявам се за хилядите въпроси  Embarassed

# 32
  • Мнения: 324
Аз с първата бременност се мазах с Мустела и се нацепих по корема и в горната част на бедрата качих 18кг за цялата бременност.В момента съм бременна за втори път и се мажа с Мaternea препоръчаха ми го от аптеката от вносителите на Бочко било.... Thinking
За сега нямам впечатление ,но дано този път да са по-малко стриите.

# 33
  • Мнения: 281
Аз с първата бременност се мазах с Мустела и се нацепих по корема и в горната част на бедрата качих 18кг за цялата бременност.В момента съм бременна за втори път и се мажа с Мaternea препоръчаха ми го от аптеката от вносителите на Бочко било.... Thinking
За сега нямам впечатление ,но дано този път да са по-малко стриите.
#Shocked Бочко не е ли българско? Вносители? Бочко е вносно???  Shocked Шок Simple Smile
Мустела това, което мернах, не са евтинки и ако трябва с няколко продукта наведнъж...и както викаш, без особен ефект...
Килограмите не са следствие на крема, нали  Wink
Успех и лека бременност   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 39 761
Най-вероятно ЛАВЕНА АД внасят продукта. Има го на страницата им.

# 35
  • Мнения: 103
На мен мойта дерматоложка ми препоръча ЕКСЦИПИАЛ ЛИПОЛОСИОН.Той  е за силно хидратиране на много суха кожа.Това ми е 3 бременност и нямам от предишните поражения:))) сега ще видим.

# 36
  • Мнения: 281
На мен мойта дерматоложка ми препоръча ЕКСЦИПИАЛ ЛИПОЛОСИОН.Той  е за силно хидратиране на много суха кожа.Това ми е 3 бременност и нямам от предишните поражения:))) сега ще видим.

А за стрии ли се води този продукт специално или просто е супер хидратиращ?  newsm78

Последна редакция: вт, 14 апр 2015, 14:59 от АннаМария

# 37
  • Мнения: 103
Не е специално за стрии ,но дерматоложката ми каза ,че е по -добро от продуктите които по принцип пише че са за стрии.

# 38
  • Мнения: 58
Здравейте момичета! Знаете ли някъде в Пловдив - Смирненски или Кършияка да се продават маслата на Икаров?

# 39
  • Мнения: 115
Здравите родила съм преди 6 месеца през цялото време се мажех с кремове на Виши Лореал какво ли не по 3 пъти на ден. Да имам стрии това ми беше кошмар всичко беше ОК до 8 месец тогава започна така да ми се раскасва кожата по бедрата че испаднах в ужас.  Laughing това според мен си е до кожа. Вече не ми прави чак толкова огромно впечатление че имам стрии защото имам най огромното щастие да бъда майка. Леко бременност ви желая и безпроблемно раждане  Hug

# 40
  • Мнения: 324
Аз с първата бременност се мазах с Мустела и се нацепих по корема и в горната част на бедрата качих 18кг за цялата бременност.В момента съм бременна за втори път и се мажа с Мaternea препоръчаха ми го от аптеката от вносителите на Бочко било.... Thinking
За сега нямам впечатление ,но дано този път да са по-малко стриите.

Този Мaternea мирише ужасно. Първия, който си взех беше този, но след като се намазах веднъж около мен не се стоеше. В 4ти месец съм и засега се мажа с Бепантен на Байер, но мисля да пробвам и с Икаров.


Хм явно си попаднала на някое старо ,защото аз се мажа с този крем и въобще няма никакъв мирис,даже попива супер бързо и не седи мазно на кожата ,а за стриите дали помага не знам още.. newsm78

# 41
  • Мнения: 281
Beiza, да се разкъсва чак  Shocked ???

Не е специално за стрии ,но дерматоложката ми каза ,че е по -добро от продуктите които по принцип пише че са за стрии.
Хм, мен пък точно обратното  Rolling Eyes Моята козметичка ми каза, че трябва да си е за стрии и била виждала нейни клиентки със страхотно подобрение, но не помнеше с какво са се третирали...

# 42
  • Мнения: 103
На вече появили се стрии няма продукт или процедура която да ги премахне.Просто те сами с времето си избледняват и се виждат по- малко.Може обаче докато сте бременни да се предпазите като се мажете и овлажнявате кожата,а с какво няма толкова голямо значение.Казвам го от опит.Имам две бременности тази ми е трета.И двата пъти съм се мазала непрекъснато със каквото съм се сетила:)кремове,зехтин,какаово масло.Бях с огромен корем и двата пъти и нямам никакви поражения.Надявам се и сега да се опазя:)))

# 43
  • Мнения: 281
На вече появили се стрии няма продукт или процедура която да ги премахне.Просто те сами с времето си избледняват и се виждат по- малко.Може обаче докато сте бременни да се предпазите като се мажете и овлажнявате кожата,а с какво няма толкова голямо значение.Казвам го от опит.Имам две бременности тази ми е трета.И двата пъти съм се мазала непрекъснато със каквото съм се сетила:)кремове,зехтин,какаово масло.Бях с огромен корем и двата пъти и нямам никакви поражения.Надявам се и сега да се опазя:)))
Ок. Но не само родилите имат стрии, нали? Simple Smile То явно си зависи и от кожата, някои са по-предразположени, други - не ...
И аз не твърдя, че се премахват изцяло, но за заличавали до голяма степен  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 58
На вече появили се стрии няма продукт или процедура която да ги премахне.Просто те сами с времето си избледняват и се виждат по- малко.Може обаче докато сте бременни да се предпазите като се мажете и овлажнявате кожата,а с какво няма толкова голямо значение.Казвам го от опит.Имам две бременности тази ми е трета.И двата пъти съм се мазала непрекъснато със каквото съм се сетила:)кремове,зехтин,какаово масло.Бях с огромен корем и двата пъти и нямам никакви поражения.Надявам се и сега да се опазя:)))
Ок. Но не само родилите имат стрии, нали? Simple Smile То явно си зависи и от кожата, някои са по-предразположени, други - не ...
И аз не твърдя, че се премахват изцяло, но за заличавали до голяма степен  Rolling Eyes

Аз съм чела отзиви в други теми, че контратубекс помага много за прясно появили се стрии. Някой ако има личен опит да сподели.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт