Кремове против стрии?

  • 188 372
  • 546
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 11
Здравейте! Някой използвал ли е крема на Тианде за бедра ?https://tiandemarket.bg/product/35412/Крем-стимулатор-за-идеални-бедра

# 526
  • Мнения: 620
Здравейте момичета,въпреки че е старичка темата ,тази бе най-скорошната от всички, искам да споделя с вас вълшебното олио против стрии ,което си направих (ако го разбиете накрая с миксер става бутер за тяло,страшно пухкаво,просто аз нямах миксер). Та изчетох доста статии по темата и се оказа,че маслото от Шеа, Какаовото масло,Кокосовото масло и разбира се Витамин Е под формата на масло са най-ефикасните масла против стрии,против петна,против изсушаване на кожата,подобряват еластичността на кожата и дълбоко я хидратират. Поръчах си ги от Амазон нерафинирани( в най-чистото си състояние), разтопих ги на водна баня заедно ,за да се смесят (сложих горе долу по равни количества от всяко,само от витамин Е-то 2,3 лъжици ,защото е много силно и концентрирано. Оставих ги да си се втвърдят иначе ако имате миксер след разтапянето ги сложете в хладилник да стегнат , но не до напълно втвърдяване и ги разбийте до получаване на пухкава смес. Ако не - то си се разтапя от топлината на ръцете. Страхотно е , най-вече мирише на какаото ,защото има най-изразена миризма  , кожата стои мазничка и мека през целия ден!!! Засега съм в началото още- 16та седмица и не ми е много голям корема, но съм предразположена към стрии, така че ще ви информирам по нататък дали работи.

# 527
  • Мнения: 19
Аз съм в 7 месец и досега нямам нито една стрия, качила съм около 10кг,но мисля че се дължи на кожата, майка ми също е нямала. Иначе за всеки случай се мажа по гърди, бедра, корем и дупе с Джонсънс бейби олиото.

# 528
  • Мнения: 177
Здравейте Simple Smile Някой знае ли нещо за продуктите на българската козметика So Simple? Имат разработен продукт точно за стрии по време на бременност, но не успях да открия мнения за него, а и за марката като цяло..

# 529
  • Мнения: 55
Здравейте, след доста търсене разбрах, че като най-препоръчван крем минава този на Мустела. Искам да попитам, какво мислите, при вече съществуващи стрии при мъже, дали има шанс за някакъв ефект?

# 530
  • София
  • Мнения: 318
Здравейте, след доста търсене разбрах, че като най-препоръчван крем минава този на Мустела. Искам да попитам, какво мислите, при вече съществуващи стрии при мъже, дали има шанс за някакъв ефект?
При мен нямаше ефект и преди и след стриите. Не мисля, че си струва. Знам още няколко познати, които са измазали доволно количество от него и резултата е нула.

# 531
  • Мнения: 6 683
За вече съществуващи стрии няма лек. Там само оперативно /с лазер ли беше не съм сигурна/. Превантивно аз се мажех с кокосово масло и нямам нито една стрия от бременността.

# 532
  • Мнения: 4 045
Опитайте кремовете с какаово масло на Палмерс. Аз съм доволна. Стрийте ми не са от бременност, а от напълняване и отслабване, и мисля че се повлияха от тези кремове. Единия е с помпичка и ми харесва много. Няма силен мирис, едва доловим е дори. А другия е твърд крем в кръгла опаковка. Той мирише нежно на ванилия. При всички положения трябва яко мазане и редовно при това. Дисциплина дето се вика.
Всеки от тези два беше на промоция по 12-13 лева в Лили когато ги купих, но аз ги взех сравнително скоро на тази цена и ме знам кога ще има отново промоция.

https://shop.lillydrogerie.bg/masazhen-losion-protiv-strij

https://shop.lillydrogerie.bg/palmers-koncentriran-krem-s-kakaovo-maslo-100gr

# 533
  • Мнения: 5
Здравейте момичета,
дали някой е ползвал сериата на BIOBAZA, а именно:
-Душ мляко за бременни – BIOBAZA
-Крем против стрии за бременни и майки – BIOBAZA
-Олио против стрии за бременни – BIOBAZA

и какво е вашето мнение за тях?

До колкото разбрах от мнения в интернет е добре да се грижим за кожата и докато сме под душа, след това с крем и вечер с олио.
Мислите ли, че ще бъде достатъчно да си избера дори само един крем или олио и да го ползвам него през цялото време?

Благодаря ви предварително за коментарите.

# 534
  • Мнения: 1 995
Според мен няма значение дали ще редуваш различни кремове или ще си караш с един, важното е постоянство в грижата. Аз мажа сутрин крем, вечер олио и за момента съм доволна от резултата. Изградих си го като навик и отчитам, че състоянието на кожата ми е значително по-добро.

Нямам опит с цитираните продукти, аз ползвах кремове на Матернеа и Мустела (от последния съм на трета опаковка) и масла на Бейбилов и Мустела - от всички съм доста доволна.

# 535
  • Мнения: 6 974
Елмайра, ние с теб май и първите бременности карахме заедно, или те бъркам с някого? Grinning
Аз си купих масло от карите на Алтея органикс и след него си чувствам кожата истински овлажнена и задълго.
Олиото на Матернеа при мен попива много бързо, чудя се дали да пробвам и Бейбилов.

# 536
  • Мнения: 1 995
Бъркаш ме, на мен това ми е първата бременност Simple Smile
На Бейбилов олиото на мен много ми хареса - също попива бързо и има деликатна много приятна миризма.

# 537
  • Мнения: 6 974
Извинявай Simple Smile
За мен това бързо "изпиване" от кожата е по-скоро минус, но може би като го изразходя, ще пробвам ДМ-ското. Иначе на карите-то ми харесва и това, че няма никакъв аромат.

# 538
  • Мнения: 486
Здравейте !Имате ли наблюдения от тези продукти ?

# 539
  • Мнения: 486


Около мен всички момичета, раждали, използват това,или подобни ! Има и чиста щраусова мас! И няма и помен от "големи кореми" . Наистина е много ефикасно. Имат всякакви мазила- за бръчки,дневни,нощни кремове...уникални са! Препоръчвам на 1000% . Сега и аз започнах. В 11+5 г.с съм.
Къде мога да го намеря ?

Общи условия

Активация на акаунт