Къде в Пловдив? - 56 тема

  • 47 920
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 140
Здравейте, живея в София, но е много вероятно от края на годината да се пренесем със семейството му в Пловдив. По принцип сме от там. В тази връзка търся добър педиатър за града. По принцип става въпрос за квартала около бившия бул. Малчика( сега Свобода), не знам как точно се води квартала.

Търся педиатър, който няма да ме тормози да слагам всички ваксини на куп, ще мога да ги разсрочвам, както се беше изразила една друга майка "да има гъвкаво отношение за ваксините".

Ако работи с хомеопатия ще е страхотно.

Ако е възможно да си вдига телефона през уикендите и вечер и евентуално да е склонен на домашни посещения.

И ако може да е в частен кабинет, а не в поликлиника и да работи с касата, ще е просто идеален.

Освен това се интересувам от добър УНГ, добър хомеопати-класически.

Благодаря ви предварително   bouquet

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Капризче, мога да помогна само с УНГ - д-р Консулов.
Водихме баткото при него по препоръка и също го препоръчвам с 2 ръце Peace

# 17
  • Мнения: 140
Много благодаря. Синът ми е с проблеми, тази зима ни побърка с отити. Даже и парацентеза правихме и в София имаме лекар, но ако се приберем в Пловдив, ще трябва да имаме добър специалист под ръка ако пак започне серията Sad

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Мнение за д-р Милка Стефанова дерматолог Или някой друг...?Отново съм в издирване на такъв за детето /на 8г.е/...

Последна редакция: чт, 12 фев 2015, 09:55 от mystic woman

# 19
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
Благодаря за темата.

Базарът за мареничките от колко до колко часа ще е?

# 20
  • Мнения: 1 053
Благодаря за темата.

Базарът за мареничките от колко до колко часа ще е?

Хах и аз това щях да попитам  Laughing Laughing

Елфита  bouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Капризче УНГ ти препоръчвам д-р Петров. И ние се лекуваме с класическа хомеопатия и като е трябвало да ходим при него, никога не ми е правил физиономии и тъпи изказвания, че не действала. Преглежда и каквото и да го питам ми обяснява спокойно и обстоятелствено.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
И изписва една камара ХЛ по боаронския метод.
Но иначе е добър и внимателен,да Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Да знаете м-н за пчеларски инвентар  newsm78 Знам един зад Байкал...ама другаде,ако сте мяркали...?

В Кичука на Пере Тошев устройва ли те?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ами...един колега ме пита  Blush и аз нали си имам тайно местенце,където мамите всичко знаят  Laughing

В Тракия му е най-удобно,ма там не съм виждала  Rolling Eyes Кажи точно адреса.
Благодаря! Hug

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Дава го на Кичево 58,но реално е на Пере Тошев,до баничарницата.Ето линк,за да се ориентирате
http://www.bgmaps.com/link/AB4F86AABAFE149A1B545D7FCC3FE591

ОЩе два магазина на Ибър и Ангел Кънчев http://www.hoseyni.com/kontakti.php

# 26
  • Мнения: 659
Много благодаря. Синът ми е с проблеми, тази зима ни побърка с отити. Даже и парацентеза правихме и в София имаме лекар, но ако се приберем в Пловдив, ще трябва да имаме добър специалист под ръка ако пак започне серията Sad

Д-р Кулов в Каспела ти препоръчвам,и ние имахме сериозен проблем с отит,направи парацентеза и с правилно по-нататъшно лечение и следене от него след това всичко отшумя.

# 27
  • Мнения: 6 017
Здравейте, къде мога да намеря такъв крем в Пловдив?

# 28
  • Мнения: 1 857
Мерси на Елфита за темата newsm51

# 29
  • Мнения: 5 598
Да знаете м-н за пчеларски инвентар  newsm78 Знам един зад Байкал...ама другаде,ако сте мяркали...?
До сладкарница Неделя,на 6 септември. Подминавате сладкарницата и в безистена,малко магазинче.

Общи условия

Активация на акаунт