Къде в Пловдив? - 56 тема

  • 47 917
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Да знаете часовникар в района на Търговската гимназия (хотел Лайпциг)?

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Часовникар ползвам аз в магазина на "Железарска" срещу Джамията

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Часовникар ползвам аз в магазина на "Железарска" срещу Джамията
Аз вече съм предубедена към същият.

# 33
  • Мнения: 214
Часовникар има на ул. Братя Миладинови, на ъгъла с ул. Свети Наум, пада се точно зад църквата Свети Георги.

# 34
  • Мнения: 5 173
А читав обущар да предложите.
Имам портофел от кожа на слон, а от вътрешната страна - от кожа на антилопа. Закопчава се с копче като тик-так и точно около копчето се е скъсала кожата. Та, тр ми наистина кадърен обущар, за да го оправи без да го оризили (по възможност).

# 35
  • Мнения: 109
Здравейте, знаете ли къде правят качествени дървени интериорни врати?

# 36
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да знаете м-н за пчеларски инвентар  newsm78 Знам един зад Байкал...ама другаде,ако сте мяркали...?

В уличката зад Четвъртък пазара има такова магазинче. Друго, за което се сещам, е на ул. "Ибър", някъде покрай застрахователните компании /в района между Новотела и х-л Марица/.

# 37
  • Plovdiv
  • Мнения: 27
Базарът ще се проведе от 27.02 до 01.03.2015г в МОЛ Пловдив!
Там сме  Wink

# 38
  • Мнения: 467
Момичета, някъде мяркали ли сте кутии за Операция жълти стотинки, от тези, които бяха за изграждане на къщи за изоставени деца

# 39
  • Мнения: 2 574
Някой има ли актуален телефона на доктор Лесинска очен лекар? Някъде срещу 2 ДКЦ й бил кабинета.

# 40
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Базарът ще се проведе от 27.02 до 01.03.2015г в МОЛ Пловдив!
Там сме  Wink
И ние! Simple Smile

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Ами...един колега ме пита  Blush и аз нали си имам тайно местенце,където мамите всичко знаят  Laughing

В Тракия му е най-удобно,ма там не съм виждала  Rolling Eyes Кажи точно адреса.
Благодаря! Hug
В Тракия в ТЦ Сани на 2-я етаж има един за пчелари.Но не зная дали не е с беден асортимент.Не разбирам от тези артикули.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Часовникар ползвам аз в магазина на "Железарска" срещу Джамията
Аз вече съм предубедена към същият.

Вероятно зависи за какво става въпрос. Моят часовник е купуван от магазина и затова ходя там. За вече 15 години ми се е налагало веднъж да опирам до човека за поправка - успешна, иначе само ми е сменял батерията.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Единият ми часовник ми е купуван от Джулиани.  Относно сервиза: скъпи батерии, скъпи верижки, без никакъв избор. Часовникът работи и не се е налагал ремонт, но за елементарна поддръжка съм доволна от часовникаря на Заимов. Той си е там от години. Винаги има решение какво да предложи.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Някой има ли актуален телефона на доктор Лесинска очен лекар? Някъде срещу 2 ДКЦ й бил кабинета.

ул. Бунтовнишка №30А, кабинет 032 - 24 26 01
бул. 6-ти Септември №89, оптика 032 - 20 72 57 (записване за преглед)

Общи условия

Активация на акаунт