Къде в Пловдив? - 56 тема

  • 47 916
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Plovdiv
  • Мнения: 27
Момичета,моля за помощ!Споделете магазини за бременни и бъдещи майки,дрехи,сутиени,аксесоари,от които сте доволни...Благодаря!  bouquet

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Аз пък търся клин вълнен и шарен,  за голяма девойка  от този тип

Скрит текст:
http://www.obuvki-bg.com/drehi/images/108750klinove_17.jpg[/spoi
Предпочитам  да не е висок ценови клас.

# 47
  • Мнения: 131
До колко часа работи в събота, магазин Мечо Пух /за детски обувки/ в Кючук Париж?

# 48
  • Мнения: 84
Бихте ли ме насочили къде да си направя Вега тест?

# 49
  • пловдив
  • Мнения: 34
Знаете ли къде има магазини за втора употреба на лаптопи?

# 50
  • Мнения: 2 574
Аз пък търся клин вълнен и шарен,  за голяма девойка  от този тип

Скрит текст:
http://www.obuvki-bg.com/drehi/images/108750klinove_17.jpg[/spoi
Предпочитам  да не е висок ценови клас.


Подобен съм виждала във Форум в Тракия ако ти е удобно, магазина е точно до Близу.

Keara, вега тест съм виждала, че правят на гърба на Рива център, ако не се сещаш къде е ще ти обясня по-подробно.

Елфита, благодаря  bouquet

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Знаете ли къде има магазини за втора употреба на лаптопи?

Изот Сервиз. Потърси ги в гугъл, че е трудно за обяснение къде се намират. На сайта им може да видиш какво предлагат.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 13 482
Знаете ли къде има магазини за втора употреба на лаптопи?

Аз също с две ръце препоръчвам Изот сервиз, лаптопът ми е от там, вече четвърта/пета година нямам оплаквания. Има за всеки джоб и доста евтини и по-скъпи. Гаранцията, която дават е 6 месеца.
Намира се в Индустриална зона Тракия, но е хубаво да разгледаш картата за по-лесен ориентир, но с две думи от колелото на новата църква в Тракия продължаваш направо като идваш от църквата, след първата сграда /печатница Тафпринт/ свиваш вдясно, само на право...и почти накрая вляво и след 100 метра ще го видиш пада се вдясно, срещу него има пункт за метали.

# 53
  • Мнения: 5 598
Аз пък търся клин вълнен и шарен,  за голяма девойка  от този тип

Скрит текст:
http://www.obuvki-bg.com/drehi/images/108750klinove_17.jpg[/spoi
Предпочитам  да не е висок ценови клас.


Клин много подобен - в Дино в централни хали,влизайки от главния вход,в началото на левия коридор на ъгъла. Цени около 10-тина лв.

# 54
  • Мнения: 5 173
А читав обущар да предложите.
Имам портофел от кожа на слон, а от вътрешната страна - от кожа на антилопа. Закопчава се с копче като тик-так и точно около копчето се е скъсала кожата. Та, тр ми наистина кадърен обущар, за да го оправи без да го оризили (по възможност).
Да се самоцитирам Blush.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 13 482
Шушулче , чувала съм, че има човек в района на центъра, който се занимава с естествени кожи колани, портмонета и т.н., дано някой се сети за него и даде повече инфо...май Вангел се казвал  newsm78

# 56
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Шушулче, доволна съм от обущарите в подлеза на аптека Марица /ателието, което преди беше до Тримонциум/. Спасиха ми чисто нови ботички с безобразно направен вътрешен шев, който ми докара хематом на крака. Нищо не личи, а са сменяли целия шев на проблемното място.
Надявам се да са полезни и на теб.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Момичета,моля за помощ!Споделете магазини за бременни и бъдещи майки,дрехи,сутиени,аксесоари,от които сте доволни...Благодаря!  bouquet

За дрехи-Уайкики и Н§М.

До колко часа работи в събота, магазин Мечо Пух /за детски обувки/ в Кючук Париж?

Преди две съботи ходих, но не помня до колко часа точно беше. Или до 18 или до 18,30ч. Н

# 58
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
В горната част на ул. Отец Паисий, към Пощата, има ателие, в което правят кожени части и колани. Може би там могат да го оправят въпросното портмоне.

# 59
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Търся къде  се продават удължители за сутиен. Питах на няколко места в магазините за бельо,но нямаха. Ето такова нещо горе долу ми трябва:

Подариха ми един сутиен с някаква безумна обиколка,като за 10-12 год момиче,а цветът ми харесва и искам да си го ползвам.
Дали в магазина за шивашки истории след тунела посока Тримонциум ще има? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт