Всякакви въпроси относно съдомиялните - 16

  • 73 975
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 570
Вече повече от месец мия с праха ККласик и съм много доволна. Даже от както съм с него, чашите ми се измиват перфектно. До преди това, от 2 год. сигурно, по чашите от вътрешната им страна оставаха едни като песъчинки, като неизплакнато. Ползвах само таблетки - финиш, сомат, малко на ККласик и на лидл. И често съм почиствала с препарат. Тъкмо бях решила, че ще сменям миялната. Мисля си, че таблетките не са се разтваряли добре. А ползвам предимно програма с темп. 65 градуса.

# 31
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Здравейте!
Обръщам се с молба към вас. Ако някой има тази съдомиялна, модел , Finlux DFX 4577BK, и ако не представлява голяма трудност, може ли да снима книжката с упътвания, по-точно частта с настройването на сол и гланц, че малкия си поигра с копчетата, а съм загубила упътването и сега си имаме един скъп шкаф  Laughing
Благодаря предварително!

# 32
  • София
  • Мнения: 963
И аз съм в чудене освен таблетки, какво да взема за по-кратките програми и непълна миялна. Дали да е прах или гел? Какво ви е мнението за продуктите на DM - Denk Mit?

# 33
  • София
  • Мнения: 2 521
И аз съм в чудене освен таблетки, какво да взема за по-кратките програми и непълна миялна. Дали да е прах или гел? Какво ви е мнението за продуктите на DM - Denk Mit?

Аз за бързата програма ползвам гел сомат или медикс!

# 34
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз ползвам двуцветния Сомат, от медикс не съм доволна.

# 35
  • Мнения: 5 606
И аз съм в чудене освен таблетки, какво да взема за по-кратките програми и непълна миялна. Дали да е прах или гел? Какво ви е мнението за продуктите на DM - Denk Mit?
Пробвай прах на ККласик. Като съотношение цена-качество е перфектен, дозира се лесно и мие добре, както и не ми съсипва съдовете /за разлика от таблетките на Финиш/.

# 36
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Един глас за двуцветния Сомат гел и от мен - измива перфектно и като отворя миялната има съвсем лек лимоново-свеж аромат Peace.

# 37
  • Мнения: 2 721
От известно време наблюдавам, че таблетката (финиш и едни на dm)не се разтварят напълно. Не мога да си обясня защо се получава така същите таблетки като преди, същите програми за измиване а намирам таблетката много близко до вратата на миялната неразтворена.
Имате ли някакво обяснение защо се получава така? Имам и един течен Somat, но не знам как да го ползвам аз пускам миялната с отложен старт да работи през нощта а този течен препарат къде се слага не знам Sick

# 38
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Течният препарат се сипва в същото отделение, в което се поставя таблетката - даже има указани линии с мл. Затваря се вратичката на отделението и машината се настройва както обикновено. Аз също мия нощем с отложен старт, няма проблеми Peace.

# 39
  • Мнения: 2 721
Да но на моята миялна ако сипя в това отделение течния препарат той ще изтече. То това дали въобще има някакво значение? И не мога да си обясня защо така се получава с таблетката?

# 40
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А защо ще изтече? В книжката няма ли указания къде се сипва гел?

# 41
  • Мнения: 2 721
Ще изтече защото ( малко ми е трудно да го опиша) като се затваря капачето на отделението за таблетката си има процеп и ако сложа течен препарат ще изтече. До това отделение има друго, но то е за солта или гланца каквито аз не ползвам. Не знам в книжката какво пише кой знае къде е, това не е нова миялна и до сега не съм имала такъв проблем с таблетките и не съм ползвала течен препарат

# 42
  • София
  • Мнения: 12 006
@dete2 Каква марка и модел ти е миялната, ако има някой същата да ти отговори по-конкретно къде се слага гелът.

# 43
  • Мнения: 2 721
Марката е Bompani, за модел не мога да кажа, не е от популярните марки, не знам дали ви е позната.
Нямам време да се разровя да намеря книжката с инструкциите. Дали ще е проблем ако сипвам гела за миене където слагам таблетката, какво като се разтече? И не мога да се откажа от таблетките ще пробвам да ги поставям в самата миялна но по във вътрешността на машината да видим дали така ще се разтваря

# 44
  • Мнения: 5 943
Аз да се похваля, че най-накрая се сдобихме с тази миялна
Утре ще я монтират, а в ескплоатация ще влезе чак след месец, дано всичко е наред. Продължавам да ви чета, че сигурно доста въпроси ще изникнат   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт