За подписите и криенето :)

  • 7 165
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 784
В съседната тема прочетох "Видяла си подписа ми, затова пишеш така, нали?" "Не, не съм, скрила съм подписите на други потребители." Това, което ми направи впечатление, е, че втората потребителка има подпис. Досега мислех, че човек скрива, ако не му харесва да използва опцията за създаване на подпис и за себе си.

Въпросът не е никак важен, но ми стана любопитно колко от нас ползват новите възможности, които са ни дадени в "Настройки на изгледа"?

В началото и аз скрих подписите, за да чета по-свободно мненията. После, когато реших отново да си сложа собствен подпис, ги разреших, с идеята за "равни условия", пък и ми липсваха визуално. Вие какъв изглед предпочитате?

Анкетата е само за подписите, но в темата може да пишете и за останалите настройки на изгледа.

# 1
  • Мнения: 46 659
Не я ползвам.
Не ми пречат.

# 2
# 3
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Всичко ползвам. Понякога подписът носи повече информация, отколкото откровено, разгърнато на половин страница мнение.

# 4
  • Мнения: 3 677
Не са ми интересни подписите ,не ги виждам.Поне от година ползвам опцията за скриването им, може и повече да е. Забравила съм дали и аз имам,сега ще се проверя.

# 5
  • Мнения: 2 328
Изобщо не знаех,че има такава опция  Shocked

# 6
  • Мнения: 9 710
....новите възможности, които са ни дадени в "Настройки на изгледа"...

Мисля, че това не са нови възможности. Поне аз много, много дълго време съм със скрити подписи.
По едно време бях изключила и аватарите, но много бързо ги върнах обратно. По-лесно ми е да се ориентирам из мненията по профилните снимки/картинки.

# 7
  • Мнения: 524
Изобщо не знаех,че има такава опция  Shocked

 Peace

# 8
  • Мнения: 3 784
....новите възможности, които са ни дадени в "Настройки на изгледа"...

Мисля, че това не са нови възможности. Поне аз много, много дълго време съм със скрити подписи.
По едно време бях изключила и аватарите, но много бързо ги върнах обратно. По-лесно ми е да се ориентирам из мненията по профилните снимки/картинки.

"Нови" = от около година и нещо; преди, доколкото знам, ги нямаше

# 9
  • Мнения: 46 659
Хм, май винаги си ги е имало  newsm78

# 10
  • Мнения: X
Откакто е новият изглед крия подписите. Имаше един момент, когато всичко беше много тясно и разните му там триптихи и пълзящи насекоми, особено ако са повторени няколко пъти на страница, в един момент ме дразниха непреодолимо. Свикнах си така вече година и не ми липсват. Ако се интересувам чак толкова от даден потребител, гледам личния му профил. Там ги има подписите.

Моят подпис си стои отпреди.

# 11
  • Мнения: 4 841
Подписите и принципно цялостното оформяне на "вида" са ми интересни, но когато излезе модата на триптихите и инвазията на турските сериали, ги скрих. Предпочитам да се съсредоточа върху текста, ако искам да гледам картинки, влизам в други сайтове. А пък целуващи се от турски сапунки или развети от вятъра коси и изразителни физиономии директно ми докарват позиви за драйфане...

Преди известно време влязох в собствения си профил, и видях, че и аз имам подпис. Бях забравила, като не го виждам. Но ми хареса, и го оставих.
Хубаво е да има възможности за избор.

Аватарите не бих скрила, защото така се ориентирам първосигнално дали да чета едно мнение, или да го прескоча. Един единствен аватар ми е противен, и бих го скрила, но то и потребителя не е много читав, та го скролвам. Хубавото е, че не се засичаме в много теми.

# 12
  • Мнения: 2 674
Всичко ползвам. Понякога подписът носи повече информация, отколкото откровено, разгърнато на половин страница мнение.


И аз така Peace

# 13
  • Мнения: 1 071
При мен подписите са скрити, неясно защо Simple Smile Но щом може, сега ще си ги върна.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази опция си я имаше и преди промените, сигурна съм.
Когато разшириха полето за мнение, заедно с подписите ми беше първоначално малко неприятно да виждам само едно две мнения на един екран и си мислех да ги махна, но свикнах и ги оставих. Неприятните почти не ги засичам, а ако се случи някой да ми е много дразнещ, си ползвам блокиране на неговото изображение.

Темата първоначално си помислих, че ще е за скриването на това дали си онлайн или не си. Тук винаги съм била не скрита, не ми пречи да ме виждат в коя тема чета.

Общи условия

Активация на акаунт