КГБ = Клуб на Готините Баби - 156.

  • 74 291
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 334
"Тъп , но упорит" продължава
Скрит текст:












# 721
  • Мнения: 894
Иха  Hugблагодаря за споделените снимки .Големи красоти !
Аз понеже в миналия живот сигурно съм била лале ,обожавам тези цветя,затова и аватара ми е лале
Иха справяш се чудесно браво!
Ето една красота

# 722
  • Мнения: 18 549
Какви са такива гъсти бе ,Иха...имам  из двора това онова ,но вече ме мързи май да се разправям с цвекета. Сега е жълто от нарциси ,тръгват белите ,но нещо намляха ,и червените холандски лалета ,не ги давам на турците и тва е ... После след две седмици ще има малко старите български късни ,те холандските им ...разказаха играта ,задушиха ги и  намаляха. Квото има...Зарадвах се,че сте на един акъл с твоя   мъж, ние  бяхме така от време на време ,но обръщахме палачинката за разнообразия ,водолей беше  и ме е  яд ,че поне да бе близнаци да го разбера що е напротив на моменти ,бая дълги моменти понякога ,но и  това мина. Сега имам плюс-никой не може да ми прави на пук и да му се вържа...Във всяко зло има и добро да знаете...

Чао до скиф на Жабка

# 723
  • Мнения: 1 334
Обещавам - свършвам. Това е "минимален минимун от всичките снимки" - видяно през моя поглед
Скрит текст:









[imghttp://s34-temporary-files.radikal.ru/d753516489854fa5b8158abc3e76eb1a/-1930339263.jpg][/img]
И с това приключих. Много ви досадих , но ми бройте че съм си взела “дажбата” за следващите няколко дни . Сега ще абдикирам от работното си място  и наистина ще се потрудя в КПП , а утре пътувам. Чаооо

# 724
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте,милимоички!
Да са живи и здрави синът на Римар и малката черешка Елинка.
Чести празник на патерици,но от сърце на нашите мили и чаровни докторки.
Трудно пиша от таблет,само да се обадя.
В Бургас съм и съм със страхотен зъбобол.До обяд снимки рязане на мост лечение на зъб,откъде ми дойде на главата така неочаквано,не знам.
Малкият Иван ми виси на главата и се сърди,че не може да играе на играта си.Ще се обадя след понеделник,когато  се приберем с ММ.Предгръдки  Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 894
Мими  Hugсъчувствам ти,за болката и изтрайването на рязане на мост.
Като видя че трябва да режа мост и ми се изправят косите от зор,да не говорим какво е на пациента, нищо че  е с упойка ,дано да те  отпусне и разбереш от празника.

# 726
  • Мнения: 495
Привет-мривет и от мен!  wavey
Варненската група малко се "поизложи", трети ден съм с температура, запушен нос и възпалено гърло, ама нали внуците са при нас, хубаво ме гледат момчетата, направиха ми дори компрес с извара, та днес живнах! thumbsup
Като се прибирахме с Лилито пътувах до прозореца на купето и усетих, че ми се схвана врата, ама нали съм дебела глава и се имам за корав човек, не се преместих на друго място, защото имаше свободни.
Още вечерта ме втресе, но вече съм ОК!

Малко със закъснение, но не мога да не споделя с приятелки като вас, колко чудно посрещане ми бяха устроили Здравчето и Борянка! Нечувано! Невиждано! Изненадващо! Laughing
Значи, пристигам аз пред входа на Здравкиния блок и звъня по джиесема, че важната особа е пред вратата и след мааааалко забавяне се отваря входната врата и аз онемявам, загубвам ума и дума! Shocked
По вътрешните стълби застлали червен килим-пътека, по който трябва да мине варненската важна персона, Здравчето на горната площадка въоръжена с джиесем прави снимки, а Борянка стои чинно в дясно с поднос в ръце, на който има чинийка с препечена филийка, нарязана на квадратчета и до нея чинийка с мерудийка! Страхотен ритуал, не съм хапвала по-вкусна препечена филийка с мерудийка!
Холивудките боб да ядат!  tooth
Толкова мило посрещане, толкова смях и топлина не съм получавала скоро!

БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИЧКИ, МНОГО МЕ ЗАРАДВАХТЕ И ИЗНЕНАДАХТЕ, ПРИЗНАВАМ СИ! Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

Ще го помня докато съм жива това топло и весело посрещане! Вече го разказах на тукашните си приятелки, макар и по телефона!
Целувки и прегръдки от мен!  Heart Eyes  Hug  Two Hearts
Снимки от джиесема май няма да има, но ние сме си го запечатали посрещането в сърцата и в душите!

Три дни програмата беше прекрасна, срещата с момичетата, както винаги сърдечна, весела, топла.....
По вкусно печено агънце и с толкова много приятелки не съм яла! И останалите блюда бяха вълшебни- от хапките, агнешките главички, та до панираните тиквички! Страхотен вкус!

БРАВО НА ОРГАНИЗАТОРКАТА, ЗДРАВУНКА! smile3501

На Цветница ходихме в Катедралата, видях Патриарх Неофит, пипнах го по ръката, а той благославяше хората, и мен разбира се, та много съм доволна! Дано! thumbsup

Здравче, благодаря за гостоприемството, жива и здрава да си, страхотно беше! Heart Eyes Hug Two Hearts

Яйцата ще боядисваме в събота, че на Танчето повечко и се лежи, като не умее да се пази, така е! smile3538

Лека вечер, прекрасни! newsm10

# 727
  • София
  • Мнения: 2 672
Ехо, ето съм.

Какви красоти ни показваш, Иха! Наистина ще ти спре дъха като ги гледаш на живо. И снимките ти са супер.  Hug

Танита, вярно, че не си се опазил, бива ли така като децата на прозореца във влака?  Heart Eyes Я, виж ти какво посрещане са ти спретнали двете дами! Браво за тях!  Heart Eyes

И на Иви яйцата са супер! Особено едното ми прилича на географска карта, а на нея, естествено, на преден план морето.  Laughing

Светле, много цветове си сътворила, естествени бои ли ползва? Гледам с естествените бои са много нежни тонове. Гледам във фейса, де. Нали сега там е яйчено и козуначено време, та се наслаждавам.  Heart Eyes

Жабче, аз пък гледах, пак там, снощи яйца като твоите с фолио. Та затуй рекох така. То, пък си било боя. Браво!  Heart Eyes

Мими, то тъй, като не очакваш, тогава те наляга зъбобол.Де да беше близо до София или Варна, дружките щяха и те да се притекат на помощ. Дано да нямаш вече болка след процедурата.  Hug

Фло, мила, какво се косиш, че не си боядисала яйцата! Ами, кой щеше да  оправи пациентите днес? А пък яйчицата ще почакат, ако не днес, пък в събота също е ден. Ще я свършиш и тая работа класно, както винаги.  Heart Eyes


Кари, как е юнака с ужиленото? Дано да няма алергия, иначе щом е извадено жилото, няма страшно.  Heart Eyes
През лятото и мен ме ужили оса, по-скоро ме докосна само, заболя ме малко и толкоз. Сложих му и аз амоняк, както вика Борянка, това имах, и уж помина. Обаче след седмица като взе да ме сърби това място, ужасно. Взех да пия нещо хомеопатично, ама му забравих името и да се мажа с мазила против ухапване. Няколко дни продължи одисеята. На дърти години май съм проявила нещо като алергия.

Щях да питам за Айша, къде изчезна тези дни и я зърна във фейса.  Hug

Хайде,  лека да ви е вечерта и нощта!

# 728
  • Мнения: 18 549
Танитке ,бива ли така  ,по тинейджърски да  караш..
Нещо ,дето май  съм слагала онази година ,ама пак му  е времето ,щом го намирам във фейса...

# 729
  • София
  • Мнения: 16 036
Тук съм, чета ви. Но лошата мама не ме пуска да отговарям. Изобщо не се отваря полето за отговор, сега успях от бързия.
Честит рожден ден на Елинка! Да е здрава и много весела!
Честито и на Иван Римаров! Здраве и сбъднати мечти му желая!
И картинките на Иха не се виждат при мене. ...
Изобщо и с новия мажоритар проблемите на сайта явно няма да се решат.
Сега боядисах яйцата - 15 бр станаха, 2 се пукнаха при печенето. Боята ми е обикновенна, на капсули. Утре може да им взема някакви лепенки и в събота да ги дообработя. Все ще се изядат, няма страшно.
В Лидл имаше метална боя, румънска. Сигурно е хубава.
За кражбите - преди години и аз пострадах. Прибирах се от работа и докато чаках на спирката купих ново портмоне - подарък за баща ми и го мушнах в чантата. Изкуствена кожа, около 5 лв. стрваше. Той имаше имен ден на Коледа. В трамвая блъсканица, суматоха, много хора. Като слизам на нашата спирка - чантата ми отворена, а уж я стисках. Бръкнах вътре и установих, че само подаръка на дядо Христо липсва. На външен вид беше солидно, но празно. Сигурно крадлата ми после е яла бой.

# 730
  • Мнения: 18 549
Айшенко ,ти крадлата мислиш...да ти имам мислите


аз пак за тъщите ,щоот съм свекърва,няма да вървя против себе си  я

# 731
  • Мнения: 1 334
До сега вършах в КПП-то и преди да положа телеса в постелята , да ви нагледам и пожелая лека нощ /Пиша през таблета и тук и аз не си виждам картинките. Някой знае ли защо изчезват ?/

# 732
  • София
  • Мнения: 4 177
Здравейте милимоички! Сърдечни благодарности от мен и рожденника за всички ви /няма да изреждам, защото мога да пропусна някой, а не искам да става така/.   Hug От вашите уста, в Божиите уши! Дано!
Сега гледам малко на чомпе, не че съм препила /само 1 бира/, ама туй ми е капацитета  Joy
Сега се хоризонтирам, сигурно ще съм първата, а Дани последен. Laughing
Лека и мека!
 smile3524 smile3524 Sleeping 1countingsheep

# 733
  • София
  • Мнения: 8 376
Айде и аз да се поФаля, че циганката дето ме Фалеше, отиде на гастрол.
Не успях на изгрев слънце да боядисам яйцата, но поне ги сварих hahaha. След като се върнах от работа, понеже сами не бяха се боядисали, та на залез успях. Смених им фасона. Поналепих им разни красоти, горе долу станаха. Можеше и по-добре.
Отивам да спя, лека ви нощ, а утре - нов ден, нов късмет. Аз мисля да почивам утре, а в събота ще меся козунака.  sleepuu

# 734
  • Мнения: 894
Маринка яйцето ,което те привлече е с детска ваденка,нямаме малчовци в къщи,но така отвътре ми дойде да го направя.
И аз ви казвам Лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт