Пролет пукна, ние не - в утробата ни бебенце расте! Бебеправене 2015 - тема 107

  • 30 583
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 898
Лоли Стискам палци ти да си от хората на които тестовете показват по късно  Praynig
А иначе от към симптоми как е положението? Аз както винаги съм оптимист до последно  Hug
Защо не препишкаш едно тестче тези дни ?

# 676
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 165
Нианка, никакви симптоми нямам за нито едното от двете. Може и да препишкам някой към края на седмицата, но съм скептична.

# 677
  • Мнения: 3 595
Ох, Лоли, искам вече да видиш и ти двете чертички. Едно, че вече толкова месеци опити, второ сега с тези закъснения… И аз като Нианка все до последно мисля позитивно и стискам палци да е от хубаво закъснението, но се радвам, че имаш план да започнете лечение с доктора през април ако се окаже друго. Стискам палци в най-скоро време да дойде щастливият край и на твоята приказка!   bouquet

# 678
  • Мнения: 1 898
Аз пък ще стискам палци за хубави новини  Hug  ако не сега то в най скоро време  Praynig

# 679
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Лоли, то аз вече потърсих второ мнение, но и то е същото като първото. Сега остава да търся трето. Просто не знам как се процедира в такива случаи.
На теб ти стискам палци все още, да знаеш Simple Smile Надявам се да ни изненадаш тия дни.

На мен ми излезе резултата от хламидиите - отрицателен.

# 680
  • Мнения: 1 420
Момичета, поне за известно време, дано завинаги за мъжо отпада СГ  Wink

# 681
  • Мнения: 1 130
Облаче,гледам монитора и се хиля като идиот тихичко честито....А дано повече такива новини. Hug Praynig

При мен нищо ново ,заради закъсненията миналия месец нито знам кога е О нито кога е Ц ама какво да се прави ........Пак на ново...... Crazy

# 682
  • Мнения: 3 595
ОБЛАЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, хайде бе, каква беше тази срамежлива чертичка! Тихичко честито и на теб и на ТМ, че се спаси от страшната СГ  Mr. Green Ужасно много се радвам!  Hug Hug Hug

# 683
  • Мнения: 1 943
Ехааааааа, Облак, честито!   bouquet  bouquet  bouquet

# 684
  • Мнения: 1 421
Облаче, честито!! Лека Б и пухкаво бебче на финала  Hug

# 685
  • Мнения: 21 298
Облаче , честито !   bouquet

# 686
  • Мнения: 2 497
Ихааа, Облаче - страхотно измъкване на ТМ от СГ Mr. Green И аз се хиля като идиот, чак ММ ме пита какво става... ей сега ще му покажа единствения начин да се измъкне от СГ Twisted Evil
Тихичко честито и всичко да е ок до финал  bouquet

# 687
  • Мнения: 4 954
Ехааа, честито, Облак! Кога се пада терминът, изчисли ли го вече?

# 688
  • Мнения: 1 898
Облаче ,честито и от мен  Hug

# 689
  • Мнения: 555
Браво, Облаче! Твоя мъж пинизчийски се измъкна от СГ Laughing Да ви е живо и здраво "измъкването" и да се развива добре! Hug

Общи условия

Активация на акаунт