Пролет пукна, ние не - в утробата ни бебенце расте! Бебеправене 2015 - тема 107

  • 30 586
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 792
Момичета, поне за известно време, дано завинаги за мъжо отпада СГ  Wink

Честито, Облаче! На финала ти пожелавам едно кротко и пухкаво бебче  newsm32 ТМ се спаси като нинджа

# 691
  • Мнения: 1 420
Ох, ей досега се мъча с едни калкулатори, че ову-то беше по-късно с около 5 дена, ама предполагам към 8-9.12.
Ама засега няма да се записвам в отчетни, че миналия път даже в списъка с термините се метнах и накрая много гадно беше да им казвам да ме отписват. Така че съм си плътно тук  Simple Smile
Оле момичета да знаете игликата нещо е направила, че за първи път по-късно имах ову- че аз пол. ову тест и не видях де. Утре ще ходя на кръвен тест, че дето се вика око да види, ръка да пипне.

# 692
  • Мнения: 1 421
Този път всичко ще е наред и декември ще гушкаш бебе  Hug Heart Eyes

 newsm19 newsm19 newsm19

# 693
  • Мнения: 972
Облаче,честито. newsm19 newsm19 newsm19

# 694
  • Мнения: 3 199
Облаче, честити две черти! Пожелавам ти лека бременност и едно живо и здраво облаченце на финала  Hug
Сега ТМ не ти ли казва: "Аз като ти казвам, че нямам проблеми със СГ..."  Laughing

# 695
  • Italia
  • Мнения: 134
Облаче, тихичко честито.  Hug  bouquet Всичко ще е наред този път.  Flowers Four Leaf Clover Имаш си хубава чертичка. Кой ден ти е днес след О.?
ЛОЛИ, незнам защо но вярвам, че твоето чудо е станало.  Praynig Всеки ден отварям форума и се надявам да видя твоите две чертички. fingerscrossed

# 696
  • Мнения: 1 420
Днеска е 14 ден след ову.
Иначе мъжа ми не вика- видя ли, а вика: е не пишат ли нещо и за мен във форума, нали не само теб поздравяват и аз имам принос  Laughing

# 697
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
 Joy Joy Joy Joy Joy
Облак, кажи му че "отърва кожата"  Mr. Green и че е гооолям късметлия Hug
 newsm19 newsm19 newsm19

# 698
  • Мнения: 3 199
 Joy hahaha На мен една приятелка като разбра, че съм бременна ми звъни да ми честити, говорим си и затваряме. След 1 мин пак звъни и вика: "ааа забравих да честитя и на мъжа ти, не само на тебе"  Joy
И той се кефи  Laughing

# 699
  • Мнения: 214
Облаче, честито и до финал!  newsm51
Вечерната иглика проработи и при теб  Hug

# 700
  • Мнения: 1 420
Хахаха- Йоли, предадох съобщението  Wink Май вече не роптае чак толкова срещу форума  Wink
Дел_Мар, и аз се нареждам в редиците на доволните (поне засега) от вечерната иглика  Simple Smile

# 701
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Облаче, честитооо! Честито и на твоя мъж Simple Smile

# 702
  • Мнения: 1 391
Облаче  newsm19

# 703
  • Мнения: 1 420
Ех, от кога мечтаех и за мен да се друсне едно хорце  Simple Smile Сега само ще се радвам, от утре ще почвам да се притеснявам  Simple Smile

# 704
  • Мнения: 375
Облачеее :* тихичко честито и от мен ! Пожелавам ти една прекрасна бременност до термин и прекрасен бебок след това  Hug

Общи условия

Активация на акаунт