Пролет пукна, ние не - в утробата ни бебенце расте! Бебеправене 2015 - тема 107

  • 30 578
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Тук... някъде
  • Мнения: 928
Демончето,добре дошла и да не се задържаш дълго тук!За вечерната иглика Денис е казвала,че си е пие от М до О,защото при настъпила бременност предизвиква контракции.

# 721
  • Мнения: 162
Здравейте момичета !!
Облаче  честито , лека бременност до края Simple Smile Аз имам още три хапчета от антибиотика и съм пушка , обаче си мисля дали влиае този антибиотик лошо на фоликулите .. Иначе до седмица би трябвало да съм във О а няма и следа от ЦС - все още ..  Аз си пия вечерната иглика и инофолика пък каквото стане , ако не е - другия месец мисля да ходя на фоликукометрия , малко скъпо излиза тук във чужбина ама какво да се прави Simple Smile И така , нищо ново - нищо старо около мен .. Разбра ли се кой ще прави новата тема ? Момичета гушшшшш  Hug

# 722
  • Мнения: 21 282
Ейми Лий ,безболезнено раждане !

Демончето ,добре дошла и от мен и да не се застояваш много !

Много  Hug за всички ви !

# 723
  • Мнения: 71
Благодаря Ви момичета.
Надявам се никой да не се застоява дълго в тази тема  Hug
Реших да пия вечерната иглика от М до О. Дано само да я хвана, че досега винаги съм си я усещала и по ЦС, а ето че миналия месец нямаше абсолютно нито капчица през целия цикъл.  ooooh! Направо бях пресъхнала.

# 724
  • Мнения: 1 679
Добро утро Simple Smile
Леле като видях какво писане е изписано, викам има нещо  Hug
Облаче честитка на теб и ТМ. Наистина голям късмет извадихте Heart Eyes Всичко най-добро до самия финал Praynig
Добре дошла на Демончето Crazy
Коко- при теб лъсна ли О, какво става?
Лоли, едно гуш голямо Hug

# 725
  • Мнения: 1 943
Заповядайте в новата ни тема (създадена от Queen bee, anadara, y♥♥li, LOLI{P}, аз само я качих)

Общи условия

Активация на акаунт