ШКОРПИЛОВЦИ лято 2015 г.

  • 84 784
  • 199
  •   1
Отговори
# 165
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 587
Джуджанка,
и Явор и Рай не са за пеша ходене до плажа с целия наръч от пособия за деца.
В Явор бяхме миналата година - хубаво е че са 4 бунгалав собствен двор, който се затваря и децата си тичат на спокойствие.
Бяхме обаче само свои хора и нямапе проблеми със съжителство с други. На снимките има беседка с маси, барбекщ и газов котлон - това е единственото ново нещо в базата /предполагам , че са построили и ново бунгала залелепено за нея вече.
Беше иделана за закуски и вечри, а обяд си взимахме  с предварително от близката база Синева.
Рай е съвсем близко до Явор и по-близо до плажа по  пътя.
Залепен е за Руслака и в близот е хран.магазин на Джордаш.
Също можеш да ползваш от там Синева за ибяд, защото са едно до друго.

# 166
  • София
  • Мнения: 2 958
  Благодаря, Ина! По случайност един познат ни препоръча горещо на БТА бунгалата и се оказа, че има места, а те били на плажа и запазихме там. След няколко дни е мога да дам и лични сведения. Много благодаря за инфото!  bouquet

# 167
  • Мнения: 16
Здравейте, а плажовете как са? Много ли е пренаселено и има ли свободна зона? Благодаря

# 168
  • София
  • Мнения: 816

Боар-Огоста няма да работят тази година,а вероятно и следващата  Sad ,така ни каза дамата когато се обадихме.
Насочихме се към базата на БТА или Станчеви.
 bouquet

# 169
  • София
  • Мнения: 2 958
Днес се върнахме от Шкорпиловци! Плажа при бунгалата на БТА е "мръсен" с водорасли и миди, което за мен не е мръсно. Има много хора само в събота и неделя. Морето беше повече от топло. В гората нямаше нито комари, нито мухи. Плажа е дълъг и широк. Единствената ми препоръка е да не ядете в бар Сънсет- на плажа е. Мъжът ми яде обедно меню и после цял ден повръща. Има една кръчма в центъра на селото При братовчедите - готвят вкусно на много добри цени, но си гледайте сметката хубаво, защото ни се случи едни скариди да са писани два пъти в сметката. Бунгалата на БТА са с чисто нови бани, чисти са и никой не те закача през целия престой. Ние си изкарахме много добре. Даже мислим да повторим. Ако някой го интересува нещо ще се радвам да помогна Simple Smile

# 170
  • Мнения: 2 762
Здравейте, тези бунгала на БТА имат ли сайт или поне да видим снимки, телефон за контакт...Ние винаги спим в селото, но като че ли ни се иска да сменим...

# 171
  • Plovdiv
  • Мнения: 48
Здравейте, никога не сме посещавали Шкорпиловци, но миналата година една приятелка ми го похвали, така че решихме тази година да отидем, лошото е че го решихме сега в последния момент и се чудя дали въобще ще се намерят свободни бунгала. Ще Ви помоля да ми дадете инфо., за бунгалата близо до плажа, защото сме с дете на 4 години, ако има и бунгала с кухня още по-добре, защото предпочитаме да си готвим. Благодаря предварително за споделените мнения. Лек и Успешен ден.

# 172
  • Варна
  • Мнения: 3 961
Темата започва с много подробна и полезна информация с всички места за отсядане която с благодарност дължим на КИКА .
Почни от 1 стр. и ако нещо не е ясно - питай , ще се опитаме да помогнем Simple Smile

# 173
  • Plovdiv
  • Мнения: 48
Благодаря за отговора, да прегледах първа страница доста подробно е обяснено. Бунгалата на БТА нямат места за периода, който искаме, вече проверих, въобще повечето бунгала, които са по-близо до плажа са резерве. Имат свободни места за края на юли в ТСУ"Мадара", но ми се струват далечко от плажа.

# 174
  • Мнения: 1
Здравейте, преди няколко години бяхме на почивка в Шкорпиловци в бунгала Боар - Синьо лято. Много ни хареса, за съжаление не съм се сетила да взема телефона на собствениците. На номера, който намирам в нета ми казват, че е несъществуващ номер. Моля ако някой има актуален телефон да ми го даде.

# 175
  • Мнения: 12
Здравейте момичета, ще ходим за първи път от десет години на Шкорпиловци от 18 ти юли в базата на ТСУ Мадара и понеже четох дискусията тук имам няколко въпроса. Кой плаж е най- плитък и чист ? Видях,че коментирате изхранване с предварителна заявка в базата на Синева, може ли да ми обясните какви са условията и как може да си заявим храна от там? И кои заведения за хранене бихте препоръчали? Благодаря предварително Simple Smile

# 176
  • Мнения: 122
Здравейте, вече кажи-речи 10 години ходя всяка година на Шкорпиловци.
До сега отсядах с мъжа ми на базата на СБХ, служебно. Не съм очарована от нея като цяло – според мен не се поддържа добре и храната не е хубава. Новите бунгала дори ми харесват по-малко от старите, защото са калпаво направени и нямат никакво удобно местенце да седне човек отпред. Да не говорим пък за тези на върха на баира – там не стига, че изкачнаш 100 стъпала, но и с изненада откриваш, че няма вода – просто не стига до там
Иначе самото Шкорпиловци на мен ми харесва, особено откакто от 3 години сме с малко дете – спокойно, широко, без много изкушения, без никакви притеснения играем на плажа, до водата и пълним басейна. Само морето дето не е много спокойно и е малко опасно за деца. Тази година бяхме на Китен – направо се родих в това отношение – гладка вода, грам вълничка няма, плитко... Но пък иначе юли и авуст там е лудница, ние ходихме юни
Та отново да се върна на Шкорпиловци – пак ще ходим там другата седмица, за 3 нощувки. Запазихме в семеен хотел Атанасови – дано е хубав, ще споделя мнение като се върна
Здравейте момичета, ще ходим за първи път от десет години на Шкорпиловци от 18 ти юли в базата на ТСУ Мадара и понеже четох дискусията тук имам няколко въпроса. Кой плаж е най- плитък и чист ? Видях,че коментирате изхранване с предварителна заявка в базата на Синева, може ли да ми обясните какви са условията и как може да си заявим храна от там? И кои заведения за хранене бихте препоръчали? Благодаря предварително Simple Smile
Относно плажа – аз все на централния ходя, няма много камъни, а и е охраняем. Това ТСУ Мадара е близко до него, за съжаление ние не успяхме да си запазим бунгало там.

# 177
  • Мнения: 2 762
dangel_85 , да не те разочаровам,нооо...преди 4 год бяхме там..и..

 Хората в задния двор си гледат прасета, в двора на къщата има навес с маси, и зад зида на навеса имат друг двор с много прасета, вечер като се обърне бриза и цялата миризма беше в къщата. Може би заради тези животни имаше старшно много мухи, аз толкова мухи не бях виждала... Тогава , сега не знам как е, но в стаите нямаше телевизор и беше ужасно горещо. Вземете си и машинки против комари,защото поне тогава нямаше комарници на вратите и прозорците и се наложи по спешност там да купувам, а там зор се намират такива неща...В лятната кухня, има посуда и хладилници, на стая се пада по едно малко рафтче от малък хладилник, не даваха да се ползват другите рафтчета. Иначе може и барбекюто да си запалиш, имаше газов котлон и когато бяхме ние имаше семейство,което беше вече 10 дни там, даже леща си бяха готвили...Но ядяха вътре в горещата лятна кухня защото вън мухите могат целия да те изнесат ....

 Ами това е от мен...Ако имаш още въпроси-питай...

# 178
  • Мнения: 122
dangel_85 , да не те разочаровам,нооо...преди 4 год бяхме там..и..

 Хората в задния двор си гледат прасета, в двора на къщата има навес с маси, и зад зида на навеса имат друг двор с много прасета, вечер като се обърне бриза и цялата миризма беше в къщата. Може би заради тези животни имаше старшно много мухи, аз толкова мухи не бях виждала... Тогава , сега не знам как е, но в стаите нямаше телевизор и беше ужасно горещо.

Олеее, много се притесних  Shocked
Мен кухнята не ме притеснява, не смятам да готвя, ама тази миризма, мухите и горещината  ooooh! Все пак отивам да си почина, ако не мога да се наспя ще откача  Close Пише, че има телевизор, но не и климатик

# 179
  • Мнения: 2 762
 Ами когато бяхме ние-нямаше ТВ, нямаше комарници нито на прозорци, нито на врати и стаята която ни дадоха на нас беше ужасно гореща, а ние винаги ходим на море около 10-15 юли...

 Според мен-направете една нощувка вижте как е и ако не ви хареса търсете друго място...

 Приятна почивка ви желая.

Общи условия

Активация на акаунт