ШКОРПИЛОВЦИ лято 2015 г.

  • 84 771
  • 199
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 303
Шкорпиловци го мразех преди години, че беше като място за отдих на почти целия ни град. Всички се изсипваха там и разминаването с повече от трима беше немислимо единия да не беше поне визуално познат.
Сега пък ми изглежда много "диво" и пусто, а аз съм по шумотевицата и калабалъка. Не ме привлича сега.

# 196
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Не намерих друга по-нова тема за Шкорпиловци,та да потбутна старата.
Капарирах за бунгала'' Огоста'' в края на юли и горещо се надявам да отговарят реално от това на снимките.
Ще се радвам някой да се включи с пресни впечатления,аз мога да дам такива по-късно.

# 197
  • Мнения: 141
Здравейте,за бунгала "Огоста" може да сте спокойни - абсолютно са реални снимките.

# 198
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде и аз да се включа в темата. От рано планувам почивката за другата година. За сега съм се насочила към Вили Ани, тъй като имам няколко изисквания: Бунгало с 2 отделни стаи + кухня/кухненски бокс. В едната стая да е спалня, а в другата 2 единични легла за децата, които са 4, две на 11г. и две на 6г. Децата и сега обичат да спят по един малък с един голям, така че не е проблем за няколко дни да са заедно, но държа стаите да са отделно, а не с пердета. Кухненския бокс искам да е в бунгалото и да има посуда, не ми се мъкнат тави и тенджери и хладилника да е голям, а не мини бар. Нямам претенции да е на плажа, защото така или иначе сме с кола. Може и да не е обновено, но да е чисто. Дали ще намеря нещо според моите критерии?

# 199
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Здравейте,
Ще ходим за поредна година в Комплекс Дъбрава на бунгало семейно.
Много сме щастливи. Ще нощуваме там между 7 и 16 август Flowers Hibiscus
Иска ли някой от вас да се запознаем на място в Шкорпиловци?
Ето тук ще сме - http://www.bungala.net/ - Комплекс Дъбрава.

Общи условия

Активация на акаунт