Нашата сватба през 2015 - тема 5

  • 23 011
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14 380
I ♥ , браво, много си хубава!

# 706
  • Мнения: 866
I роклята е страхотна останах без думиии честито !
Ние късметчетата ще ги хвърляме след гражданското , защото ньма да имаме църковен брак

# 707
  • Мнения: 18 588
I чудна рокля и ти стои супер.   bouquet

# 708
  • Мнения: 1 464
Кисче  Hug Специално за теб мога да кача едно снимка с твоята рокля. Аз се върнах там заради една друга, която ти бях казала, че съм мерила там, но жената държеше да ме облече с твоята и една русалка. Мога да ти кажа, че нямаше нищо общо с това как ти стои на теб! Просто тя си е правена за теб!

Благодаря момичета   bouquet
Честно казано, си отдъхнах.

# 709
  • Мнения: 1 604
I, прекрасна е! От къде я купи? А воал?

# 710
  • Мнения: 1 464
Купих я от Aegean в Мол България. За воала също съм много щастлива, защото аз имам един, който поръчах от ebay за 2 лева, но той е със сатенен кант по края и не става. В магазина имат невероятни воали, но започват от 300 лева и понеже собственичката беше там, ми каза да си занеса моя и да ми го направят като един, който харесах, като това няма да ми струва нищо. А колана на роклята е подвижен, ако искам с него, ако искам без.

# 711
  • Мнения: 1 604
Честно, нямам търпение да минат на всички сватбите и да напълним албумите със сватбени снимки. Всички ще са прекрасни и много много щастливи!

# 712
  • Мнения: 18 588
 I ♥ коланчето е много сладко, не се лишавай от него, сложи си го.
много скъпи тия воали от 50 до 300 лева ми казаха, взависимост от дължината.
Ехеее, много са, ще си поръчам от ебей.
Хайде момичета, скоро нова тема  Grinning

# 713
  • Мнения: 178
КнигатА пристигна!!!! Още по-хубава е на живо!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Вече искам да идва датата и да оползотворя всички красоти!!!

I роклята е страхотна и ти заспива! Наистина твоята рокля! Честито Hug
Бингли Не ти помня роклята, а ти си я свалила от албумчето, но си мисля че ако има малко дантела по нея и намериш було с почти същата шевица ще стане много добре. Поне аз ще комбинирам така - имам дантела само в горната част на роклята и ще сложа дълъг воал в испанки тип и мисля, че ще довърши визията Simple Smile И много се радвам, че ти харесва идеята - и агентката много се въодушеви като й казах Simple Smile

А за късметчетата - ние ще ги хвърляме след църквата защото гражданското е в друг ден и без гости. И аз знам за годините на булката, но агентката ми каза, че при по-големи сватби се смятали броя на гостите делен на три +/- 1 за да стане нечетно. При мен и двете ще се спазят защото съм на 25 Simple Smile

# 714
  • Мнения: 14 380
Понеже наближаваме края на темата

Моля новите момичета, които искат да бъдат включени на първа страница да ми изпратят датите си

# 715
  • София
  • Мнения: 23 124
I честито за роклята   bouquet

И на мен много ми хареса идеята с наименуването на масите с имена на книг Peace


Нашите късметчета ще ги хвърляме след гражданското,защото и ние няма да имаме църковен брак  Simple Smile

Аз вчера съм си легнала към 2 сигурно  Laughing като изкарах сватбената папка - то не бяха пресмятания на бюджети,броене на гости,обмисляне на разни неща,направо ужас  Laughing И това,което установих за пореден път е,че наистина не знам колко алкохол трябва да купим,много ми е трудно да преценя,ще помоля булките със сватби около 100,120 човека да споделят дали са мислили по този въпрос.Смятаме да има вино,ракия,уиски и водка,но нямам идея по колко литра да бъде всяко от тях  newsm78 Също така се чудя има ли смисъл да се купува бира или да я оставя на свободна консумация  newsm78 Наистина ще са ми от помощ всякакви мнения по въпроса  newsm78

# 716
  • Мнения: 383
Момичета,да се похваля-вече си имаме DJ Simple Smile Тези дни ще намерим и видео и фотограф. Много се чудя за книгата за гости,май няма да имаме. Поръчах си чаши и когато пристигнат ще мога да кача и аз нещо в албумчето. Simple Smile
seangelova,подсети ме и мен за алкохола-направо не знам. За бирата,ние май ще я оставим на свободна консумация.
I,честита рокля Simple Smile Много е хубава,стои ти прекрасно.

# 717
  • Мнения: 528
 I ♥ , много се радвам за теб!!! Прелестна си!!! Hug

Ние ще сме 90-95 човека и аз също като  seangelova съм в чуденка за алкохола. Все пак е голямо перо и трябва да се внимава какво да се купи  newsm78

Ще има както домашна ракия, така и купена ракия от производител (предложиха ни една малинова и още се чудим). Бирата е на свободна консумация и няма как да внесем. Смятаме също, че това ще бъде и най-употребявания алкохол понеже ще е топло. Около 20 бутилки ракия и поне 40 с бяло вино и розе, поне 5 бутилки уиски и 2-3 водка. Говоря наизуст, но в комбинация с бирата смятам, че ще стигне и остане, ама знае ли се .... Joy

# 718
  • Мнения: 18 588
И ние дискутирахме онзи ден алкохола. Писахме, смятахме. Вино ще вземем бяло и червено. Червеното е домашно, но ще заложим на бялото, че е лято.Вино-около 30 литра мислим, може и 40.
Ракия ще има пак толкова някъде, че и повече. Бири -ще внасяме, най-много ще се консумира тя според мен 150 броя бири стъкло. Всичкото пиене без червено вино и ракия ще е от складове и Винпрома.
Аз също обичам розе и ще си поръчам 1-2 бутилки за мен.
Уиски ще има, но не сме уточнили колко, но ще е малко, също и водка 2-3 бутилки, че само калеко ми пие това. Тук говорим за 100 човека, плюс-минус 5  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 1 604
Ние сме решили следното за алкохол при предполагаеми 120-125 човека:

25л. ракия (баща ми настоява да вземе 30литра)
червено вино - 20литра
бяло вино - 40 литра
7л водка
10литра уиски

Бира ще се поръчва от ресторанта.

Може би е малко повечко от необходимото, но предпочитам да остане вместо да не стигне

Общи условия

Активация на акаунт