Нашата сватба през 2015 - тема 5

  • 23 013
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 477
vanichkaa, чашите не са моя тип, но ми харесва това, че са изчистени. Simple Smile

# 676
  • Мнения: 1 604
pepi, дай линк за дървото. С какви размери е? Аз също съм решила да имам дърво и мисля да го поръчам от сайта svatbenipokani.eu. Там цената е 15лв за A3 и 55лв за най-голямото 1м х 90см.

Ние ще сме с дърво вместо книга за гости, защото на колко и сватби да съм била все се чудя какво да напиша, хем да е оригинално, хем искрено, хем да не се повтарям с картичката, която съм подарила.

# 677
  • София
  • Мнения: 23 127
На мен лично не ми допада идеята с отпечатъците и дървото,не знам защо така  newsm78 Ние ще сме с книга,пък после ако няма много пожелания ще си залепя картичките вътре  Laughing

# 678
  • София
  • Мнения: 545
pepi, дай линк за дървото. С какви размери е? Аз също съм решила да имам дърво и мисля да го поръчам от сайта svatbenipokani.eu. Там цената е 15лв за A3 и 55лв за най-голямото 1м х 90см.

Ама къде го видяхте това дърво в тоя сайт, аз съм го разглеждала целия и не съм го видяла?
И сега ровичках, еми не намирам такова нещо в този сайт  Crazy
http://printyourday.com/svatbeno-darvo-pojelaniya-lyubovta-p-1288.html
Аз писах на жената да ми прати още дизайни и тя беше много отзивчива, по принцип там пише че е А3, но нашето се оказа по-голямо, това го разбрах като търсих рамка и я правихме по поръчка, размерите са 33x45 см

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 12:23 от pepi_mdi

# 679
  • Мнения: 1 239
Момичета , отдавна не съм писала, то вече като свършихме основните избори и изведнъж няма какво да се прави....просто е рано. Иначе ви следя редовно, летните булки сте много въодушевени! Гледам едни хубави чаши, обувки душата ми пълните Hug Съжалявам че нямам време подробно да пиша за всяка, пуста му работа...

# 680
  • Мнения: 1 604
Дървото е въпрос на вкус. Не на всеки допада. Но пък аз нямам търпение да бъде готово и да си го сложа на стената. Ще ми бъде страхотен спомен от сватбата  Heart Eyes

pepi, в сайта svatbenipokani.eu няма дърво. като отворих фейсбук страницата им видях снимки и ги попитах на лично съобщение.

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 16:38 от Kisses{P}

# 681
  • Мнения: 178
И аз не си падам много по дървото - малко са ми хората и само най-близки, че да ми оставят име с отпечатък Wink Аз само чакам да мине за да мога да си сложа чашите, бокала и книгата на видно място. Дори знам къде - на едната стена виси доста голям меч и до него ще заспят  Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 1 239
Ох, не мога да стоя дълго време без грам дейност относно сватбените идеи. Реших да си търся интересни фрази за поканите. Започнах с най-лесното - описанието и адреса на хотела. Там ще се сключва официално брака, но вероятно в една зала, която си ползват за това. Грешно ли е да я наименувам"Ритуална зала на хотел**" или "ритуална зала" е запазено име  само за официалната, която реално в града не съществува от миналата година. Просто няма!

# 683
  • Мнения: 18 588
mariq91 объркала съм се, но нищо
Днес си купих жито и малки хартиени розички в прасковено и шампанско, много сладки. Реших, че и с малко бял тюл ще бъде по-добре за да има контраст.
Знаете ли къде да ги намеря тези едрите цветни бонбончета, "Детска радост" май се казваха?
Никъде не съм ги виждала. А само те и тюла ми останаха да почвам да творя.
Пръстови отпечатъци и изобщо отпечатъци на разни части от тялото никога не ми е допадало.

# 684
  • Мнения: 2 477
Miss_Bingley, знам че майка ми ги купува дори от близкия магазин. Не знам дали навсякъде ги има обаче.  newsm78

# 685
  • София
  • Мнения: 545
В чуденка съм за разпределителното табло- дали да има такова. По принцип си мислех сестра ми да седи на входа на ресторанта със списък, обаче пък ми харесва да има табло, ама те пък много скъпи  hahaha няма угодия. Та се чудя как си да си направя сама, ама по-сериозния въпрос е на какво да го сложа да стои. Вие ще имате ли такова табло? За Мис Бингли помня че търсеше картинка на замък май за това точно, ама как точно ще се изработи и на какво ще се сложи?

# 686
  • Мнения: 245
3мам си час за ритуалааа трааа лалааа ла лаааа... Агентката ми е запазила за 16:30. Мислите ли че е късно. Нямам църковен и ресторанта ще е от 19.00?

# 687
  • Мнения: 1 604
Веси, ще имате ли фотосесия след ритуала?
При нас църковния ни е от 16:30, а от 18:45 ресторанта. Горе-долу като при вас. Смятам, че е нормално.

# 688
  • Мнения: 178
pepi ние ще имаме табло. Ще налепя на един картон листове направени като съдържания на книги и ще напиша имената на хората. То е малко странно защото масите ми няма да са с номера, а имана на книги... Както и да е. На мен агентката ще ми даде стойка.

# 689
  • София
  • Мнения: 545
Като си търсех идеи за табло намерих че има програма с която да се разпределят гостите по маси, интересна е ако на някой му се занимава
http://www.perfecttableplan.com/

Общи условия

Активация на акаунт