Вежди - грижа, оформяне, растеж :) - 2 тема

  • 146 291
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Преди време доста ги бях пооскубала и сега им слагам на празните места рициново масло и чесън  , обаче можете ли да ме ориентирате откъде трябва да ми започват веждите ?  Simple Smile
http://www.prikachi.com/images.php?images/343/7999343m.jpg

Тъй като наистина на снимката се вижда зоната очи-вежди, та можем само да предполагаме Simple Smile
Ето нещо набързо - малко смалих разстоянието между тях, почистих отгоре чупката, че ми се виждат в повечко там и мааалко я омекотих /чупката де/, да не е толкова рязка надолу
Повече работих върху веждата отдясно на монитора  Embarassed Анимация на 5 сек.
Скрит текст:

# 76
  • Мнения: 9 991

tany3dj, ти си виртуоз направо smile3501. На каква програма ги правиш корекциите?

# 77
# 78
  • Мнения: 30
tany3dj  Благодаря много !   bouquet

# 79
  • Мнения: 1 304
Благодаря за забележките  bouquetсъгласна съм, определено оставям да растат, че имат нужда  Laughing Simple Smile

# 80
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
tany3dj, ти си виртуоз направо smile3501. На каква програма ги правиш корекциите?

Момичета, с Фотошоп-а действам. Просто давам идейки, малко по-нагледно представени. Не твърдя, че е правилното, тъй като наистина веждите трябва да се съобразят с цялостното излъчване, с чертите на лицето, носа и т.н., а тук качваме частични снимки. Всички сте много красиви!!!
Аз съм се засилила някой ден да ги покрия моите с коректор, фдт... и да рисувам отгоре изцяло нова форма, докато докарам това, което ми харесва. Друг е въпроса това дали ще е постижимо  Crazy

# 81
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Здравейте и от мен. Актуалната ми форма на веждите е 2.1. от чарта в първата тема
Скрит текст:
Поддържам я от години, сама. Прави ми удоволствие да си взема огледалото на терасата и да ги оформям бавно, косъмче по косъмче. Естествените ми вежди по спомен бяха много дебели, но много редки и светли. За пръв път хванах пинсетата в 6-ти клас, на 12.
Държа на естествения им вид, не обичам нарисувани вежди. Гримирам ги само защото косата ми е боядисана в много по-тъмен от естествения ми цвят. Използвам две неща, каквото хвана, много рядко двете.

1. bareminerals the mirrors and smoke
2. benefit more brows

Целта ми е да видя дали е възможно да ги "отгледам" по-дебели, но пак да изглеждат меко и нежно. Чесно казано, след толкова години, почти не ми се налага да ги скубя, от време на време се появява някое косъмче за махане...

# 82
  • Мнения: 4 006
Дайте някакъв ипитано добър продулт (молив и сенки) за вежди. До момента съм използвала само едно комплектче на NYX. Някак много личи къде е рисуваното.

И също все показвате как се подстригват вежди в различни клипчета, но там ми прави впечатление, че подстригват най-вече само стърчашото. А аз искам всички косъмчета да са подстрирани с еднаква дължина.

# 83
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Аз в момента ползвам молива на Севънтийн. Доволна съм, сигурно има и по-добри.

От опита си с различи продукти бих могла да кажа, че всеки продукт иска своето време да го опознаеш - колко е пигментиран, колко да натискаш и т.н. .... И след това ще ти е лесно с различи пособия.

А и минава един период на опознаване на веждите - къде точно и как да рисуваш - например - в основата едва докосвам с цвят, а на арката - към опашката, където има извивка - има нужда от повече цвят и остър продукт.

Виждам, че са ми нужно 2 молива - светъл и тъп - за широката част към носа и по-тъмен и остър за опашката  Peace

Сега с натиска регулирам интезивността на цвета, но да имам няколко молива с различни твърдост и цвят - ще ми е по-удобно  Peace

И крем сенки ползвам, каквото хвана - ще се справя, защото повече си познавам веждите и формата, отколкото преди 2-3 месеца Simple Smile .

Та, мисълта ми е, че сигурно и това, което имаш става, но не си му свикнала, изучила формата на веждите си и къде колко да рисуваш Simple Smile

Имах мераци, като теб да подстрижа всичко, но се отказах. И така ми харесва, макар, че става по-рошаво Simple Smile

# 84
  • Мнения: 2 214
Не в никакъв случай не можеш да си позволиш да подстрижеш веждите навсякъде с една дължина, ще станат дупки.

# 85
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Използвам молив за вежди на Flormar №403 Води се графитено сиво
Скрит текст:

# 86
  • Мнения: 1 767
Момичета, все не попадам на подходящ молив за вежди. Sad
В момента съм с кафяв молив на Кларанс, но и той някак си ми "червенее".Търся такъв, който да има по-пепелно сив оттенък без тъмно кафяво и червенеещо, защото веждите са ми светли и редки.Използвам и сенки, но от тези за очи.Специални за вежди не съм купувала.
Ще съм ви благодарна, ако някой има подобен разрешен проблем да помогне. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 1 111
Здравейте момичета  Hug Бих искала да се включа в темата, за да науча нещо повече. На въпроса: Попринцип сама си оформям веждите, но понякога ходя и при козметичката си, от която съм много доволна. Сега ще помоля за съвет.  Praynig Веждите ми са долу горе прилични. Лявата ми е малко по- навътре от дясната, не са много гъсти, цвета им е черен и бих искала да ги подчертая. Купих си черен молив за вежди ама нещо не се харесах.Имам и сенки за вежди, но и най- тъмното кафяво ми е светло и ми стой смешно.   Бихте ли ми препоръчали подходящ продукт, който да ми свърши работа.  Blush

# 88
  • Мнения: 596
Аз имам една матова черна сянка единичка (за очи) на Голдън Роуз, която не е от най-наситените и стои хем черно хем естествено. Към 4лв е, може да пробваш. Ако не ти пасне за вежди, все за очи ще ти свърши работа Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 111
Mari Lin, много ти благодаря за включването  bouquet  Ще изчакам за още мнения, за да пробвам няколко варианта  Peace

Общи условия

Активация на акаунт