90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 295

  • 23 999
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
Тинки, само веднъж си похапнала, ще се изчистят за няколко дни, а и сигурно е вода  Hug
Благодаря за темата!

Нина, Тоди
, впечатляващи резултати!


Аз днес на ВГХ, мисля да си пекна едни франзели с билки и с някакъв сос или салата за обяд.
Хубав ден на всички!

# 16
  • Мнения: 29 222
Добро утро!
Тинки, чеде!    bouquet
Тамара така както обясняваш риболова никак не звучи зле.......почти ме нави.....щом има маси,  каравани,  софри.....
Нина браво,Тоди браво, ТОВА СЕ КАЗВАТ ЕЗУЛТАТИ
Слънчицето да се опрява веднага, никакви болести, Великден идва....
Гатака сега ще ти призная как знам РД, в предни теми, от предни години ти запомних ника, естествено заради филма, един от любимите ми е,  харесва ми като идея не само заради УМА ТЪРМАН Naughty, и от ника  запомних и РД, защото съвпада с този на моята дружка  Hug
Лъчко и Тамара ще я карам на зеле, по ваша препоръка на салата, но от сутринта ли....още не съм яла и кафе не съм пила? newsm78
Ир    bouquet
Къде е Стаси, моето комарче......?  Hug Hug и Курдов.......? спи ли спи!  Hug

# 17
  • Мнения: 448
  bouquetТинки

# 18
  • Мнения: 969
Добро утро.
Тинки  bouquet

ili-anaАз нали съм домашен любимец и не работя,тая работа с местенето на часовниците само ми мина покрай ушите.Та станах с кафето и тъкмо ви четях и мигах на парцали как така съм спала толкова до късно ,като видях поста ти hahaha

Лъчко Ти си моята гордост,ама пиши минусите в скрит текст че предизвикваш някакви мераци да те наскубя едно хубаво. Mr. Green
От как съм минала втория воден си играя с кантара на тука има тука нема-1 нагоре 1 надолу.Подозирам че е заради женските незгоди дето чакам да ми се изсипят на главата и уж не го мисля,ама хич не на уж ме хваща яд че съм жена smile3511

# 19
  • Мнения: 969
mimi.7299Майтапа настрана ,всъщност е много хубаво ходенето на риба ,и си изкарваме страхотно.Преди години ние се присламчихме към наши близки,и се запалихме от тях.Вече сме цяла тумба дето смятаме цяла зима къде ще се ходи лятото.Сега и нашите приятели се отказаха от друг вид почивки и те с нас практикуват същия риболов..та общо взето скука няма.
Лошото е че рибата почти навсякъде е изловена с мрежи и рядко може да се зарадваш на някакъв трофеен улов.

Закуси си плод ако ти се яде плод,аз закусвам ябълки зелето го ям после за обяд и вечеря.

# 20
  • Мнения: 1 623
Добро утро и от мен Hug
Наспинкахте ли се след промяната на времето?
След изключително изтормозяваща нощ, в която
Скрит текст:
малката не пожела да заспи до 05:30 сутринта, се чувствам като дроб. Мислех да ходя да катеря, но нямам сили да стана от дивана.
Сутринта кантарът показа -0,400гр, което след белтъчен, в който винаги качвам е голямо постижение.
Днес бобов:
З: банан
О: зеленчуци на пара със зелена салата
В: същото, но наполовина.

# 21
  • Мнения: 340
Здравейте, да не ви изпусна в новата тема. Flutter Днес 7-ми ден - въглехидрати. Ядох 1 ябълка веднага след като станах, понеже беше вече 10 часа и нямаше за кога да се мотам. За обяд нямам идея какво ще е, най - вероятно филийки с лютеница и краставица (както миналия път), то няма време нещо да приготвям. Довечера може да хапна малко кекс, защото откакто съм започнала диетата не съм яла сладко .. но само кекс не искам да ям .. Утре 2-ри плодов  Flutter При първия се чувствах много добре, защото се набумках с ябълки и банани  Mr. Green та не ме плаши особено. Приятен ден на всички! Hug
Относно кг аз още след 1-вия ден питах хората изглеждам ли отслабнала  Joy Но пък не мога да си измеря реалното тегло, защото кантара все различно показва и то при две последователни качвания, тъй че ..  Rolling Eyes но като цяло поне 1 кило не може да не съм свалила за тая седмица.  Crazy

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 614
Загубих ви края...а и на диетата също сякаш...остават ми към 20-ина дена до края, не съм обнадеждена , че ще постигна нещо по-съществено от тия 6-7 кг, изморена съм и крайно демотивирана, признавам си, взе да ми писва тотално...

# 23
  • София
  • Мнения: 2 817
Здравейте!
Днес съм си 61.6кг - като вчера. Коляното ми е доста по-добре. Наболява ме, ама не е  това, което беше.
Днес - въглехидратен. Вчера направих една шоколадова торта - отдавна ѝ точех лиги (още отпреди да започна режима). Малко повече от половината дадох на родителите ми и брат ми, че както и мъжът ми спазва същия режим, можем само днес да ядем торта и няма как да изядем цяла торта.  Joy
Утре съм плодов ден и след това - първи воден. Да видим как ще се справя.

Междувременно, вчера ми се обадиха за един временен проект, та сега тази седмица и оттам ще чакам повече информация, че изобщо не знам все още за какво точно става въпрос и какви са условията.

rosi81, не се демотивирай - 6-7кг са си доста добре. Аз за 26 дни  от началото съм свалила едва 900г! По-същественото е, че отслабваме трайно и няма да има после йо-йо ефект като от повечето диети.

# 24
  • Мнения: 29 222
Ще си признаеш Тамаркеее че е хубаво, на риболова, но и ММ няма да те остави да скучаеш......може да измисля чудесни забавления......а най добре мен ако питаш да се съберем ние жените, а мъжете да ги оставиме на рибите..между другото първата специалност на мъжа ми е Ихтиология, т.е. чатка ги яко рибите, ама само на теория и на масата..... hahaha
Закусих фреш и родължавам на зелева салата....утре сигурно ще съм подута като плондир hahaha

# 25
  • София
  • Мнения: 2 799
ОшетАх  ooooh!
Лъснах цялата къща, готвих боб яхния за другите, боб с ориз на фурна за мен, направих кьоополу (3 буркана от големите), зелениите стоят накиснати за салатата, праз и яйца подготвени за обяда ми, сварих две за вечеря, направих и баница с праз за въглехидратния ... булка за чудо и приказ съм  Joy hahaha
Ама нали станах в 7,00 по новото  Whistling
А да - палачинки за ММ и кус кус за малечка  bowuu

Само чакам да хапна и излитаме ... ще поръчваме торта за РД, тя ще ходи на картинг с татко си, а аз ще се разходя из МОЛ-а  Party

# 26
  • Мнения: 4 712
Добро утро   bouquet
Тинки за темата   bouquet
Мими, тук съм. Ама станах късно и по старото време  Mr. Green.Така хубаво си спах тази нощ, голям кеф  Mr. Green
Нина, Тоди, браво за успешния воден  Hug. Леле, Тоди. Че тя врътката ти свършила, кога мина това време  newsm78
Лъчо, сега да почерпиш за юбилея  Mr. Green. И честито  Party

Аз вчера правих като Тинки и днес няма да се меря. Сигурно и утре няма да се меря  Joy

# 27
  • Мнения: 533
Ето готово... Турския хляб ухаеше... Нямам думи. Задължително пробвайте!!!

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/rgh1427617588b.jpg

# 28
  • София
  • Мнения: 2 373
Тук съъъм... Hug
нережимна, но ви наблюдавам  Heart Eyes

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 614
Ето готово... Турския хляб ухаеше... Нямам думи. Задължително пробвайте!!!

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/rgh1427617588b.jpg
м, браво - това т.нар. пиде ли е?

Общи условия

Активация на акаунт