90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 295

  • 24 000
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 66
Здравейте и от мен   bouquet Последна 4ка преди 2ри воден на 02,04  #Crazy #Crazy Има ли някой с мен ?  newsm78

# 31
  • Мнения: 247
Леле, Тоди. Че тя врътката ти свършила, кога мина това време  newsm78

ми да, сякаш вчера беше нова година и обмислях дали да почвам от 1-ви или 2-ри Simple Smile
Последния месец не постигнах някакви блестящи резултати и целта си не постигнах имам още 4.200 до "първата" цел Simple Smile ама здраве да е и в почивката трябва да се сваля Simple Smile

Хайде излитам за зумба аз, поне в Неделите останах сериозна Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 180
Привет прекрасни  Hug
Днес тежа, колкото вчера  Mr. Green и съм въглехидратче днес  Heart Eyes Любимо
Меся си хляб в хлебопекарната, но малко късно го сложих и ще стане към 14 часа, с този един час разлика  Whistling  И така менюто
З-1/2 ябълка
О-хляб, апетитка, лютеница и домат
В- козунак и ЧШ
Тинки   bouquet И  Hug за темата
Ир  Hug за кафето
Лаура весела неделя  hahaha
Лъчо честит юбилей  Peace
Нина, Тоди браво момичета   bouquet
Жени чакаме и твоя отчет  newsm78
Ели9000 смени батерията на кантара или бягай за нов  Peace Това е супер дразнещо
Едно голямо  Hug за всички

# 33
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Следя ви с интерес и нямам търпение да се включа, но знам че по Великден ще объркам нещата и не искам да започвам. Вие как смятате по празниците, все пак яйце и козунак ще има в един ден, а пък Разпети петък е без храна и вода така или иначе. Определено започва все повече да ми харесва  диетата.

# 34
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утрооо, хайде да ви ударя в земята този път аз от плодовият -700гр, от водният -1,8кг smile3533
Първи воден - +300гр #2gunfire
Втори воден - -200гр, кантарът обаче започна да се размърдва, за мен всъщност първият месец беше с най-малко свалени
Трети воден - -1,8кг Sunglasses Остават ми само 4 дни до края, а днес ме е страх да ям, дано утре да нямам плюс Joy
Започнах заедно с Тоди на 1 януари - 85кг, днес след третият воден 70,8. Целта ми беше 65, но е ясно че няма да стане Laughing Мерки не мога да ви дам само мога да кажа, че дрехи които не съм носила от 4 години вече ми стават newsm44 Дънки от 31 номер си купих 27(с еластант), но си нося моите 29номер (без никакъв еластант).Започнах и посредата на последния месец да тренирам.
А менюто за днес : З-ще си направя фреш грейпфрут(аз обожавам), О и В-скариди на тиган със салата, ще гледам да хапна възможно най-много салата, за да няма поражения утре hahaha
Тази диета е НЕВЕРОЯТНА, аз която не свалям и грам, просто това е моя режим Sunglasses Пжелавам на всички усмихнат ден Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 969
Миме То ние така и правим,а и нали ти казвам никой не ни тормози с пържене на риба  hahaha
Плюс това, това е идеалното време за дрънчене и пазарлъци-а нещо ми откажат и си имам цяла лекция за несгодите от риболова.Повярвай никой не иска да я слуша Twisted Evil

Няма да се подуеш,учудващо е колко наяжда зелето.С 2 ябълки може и да останеш гладна или в най добрия случай ще ти държат сито половин час.Същото количество зеле не можеш да го изядеш ,и няма да се сетиш за ядене поне 2 часа.

Genni Браво момиче !!! 15 кг са супер, хич не е малко -много ти се радвам!

# 36
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Здравейте банда   bouquet
Аз докато стигна до компа и тя темата ще е преполовена  hahaha
Почвам ви наред:
ТИНКИ  Hug Hug Hug за темата
ИРКА  Hug Hug Hug за кафето
НИНА и ТОДИHug Hug Браво, страхотни резултати, голяма работа сте, но вие си го знаете   bouquet
ЛЪЧКО Честит юбилей! Браво! Много ти се радвам. Не ги мисли тези оставащи 5-6 кг, ако не до края на режима, то в почивката ще се предадат, сигурен  съм  Peace
ПЕТЯ РРРРРРРРРРР - Браво и на тебе, такива вкуснотии... Направо ми иде да запея: "Ти нямаш сърце..."
ИЛИАНА  Hug още вчера исках да пиша, но забравих - браво и на твоето майче, тя е пример за нас.
Genni   Hug Страхотен резултат, 15 кила - браво   bouquet
МИМИ, СТАСИ, ТАМАРА, ГАТАКА   Hug Hug Hug
Май забравих някого - простете ми  Hug Hug Hug

Така сега за мен. Тази сутрин искам да ви предложа една сложна задача: Като знаете вчерашното ми меню, ха сега кажете откъде дойде този плюс от 600 грама  #Crazy Не мога да повярвам направо. Кантарът се закова на 83.900  Embarassed Направо ме е срам и съм безкрайно ядосан. И много по-мотивиран от утре да я почвам тази зелева супа. Иначе за днес: З-ябълка, О - три бъркани яйца и зелена салата, В - печено пиле на фурна със зелена салата. Естествено не цялото пиле  hahaha
Мисля от утре четири-пет дни да ми е еднакво яденето - за закуска накупих от кауфланд земна ябълка около 1,5 кг и смятам да го разделя на 5 дни по три корена (грудки), за обяд и вечеря по около 350 грама супа. За сега няма да я пасирам, но ако не ми допадне вкуса ще го направя и направо ще я пия ако трябва и насила.

Мале че дълъг пост написах. Приятен ден на всички  Hug  smile3505

# 37
  • Мнения: 297
Ще почерпя задължително. В началото на режима веднъж правих само един сладкиш и после не ми се занимаваше, но след 2 седмици свършва и ще забъркам нещо интересно Simple Smile
Курдов, не ги мисля вече като килограми, а по- скоро като сантиметри от корема. Аз след края на режим спирам с него. Започвам фитнес и ще съм на съвсем различен хранителен режим, та килограмите ще ги върна, но в мускулна маса Simple Smile
Аз си взех тиквички, че ми се доядоха, изпекох ги и с кисело мляко и чесън и салата от цвекло и моркови Simple Smile за вечеря ще го мисля, но сигурно ще е или същото или сирене с някакви зеленчуци Simple Smile
Скрит текст:
Аз искам да Ви попитам нещо. Някой ползвал ли е Hot Shapers - колан за отслабване или нещо от този сорт. Преди време четох някъде, че не го препоръчват, че загрявал вътрешните органи, но пък други ги препоръчват при тренировки... ще се радвам да разбера и Вашето мнение Simple Smile

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 12:50 от Лъчо Лазаров

# 38
  • Мнения: 67
Здравейте  Hug
Пиша с въпросче - предстои ми втори воден , края на диетата се вижда вече. Май няма да успея да сваля килограмите, които искам и затова се чудя коя диета мога да почна по време на почивката. Иска ми се някоя подобна , бавна ... Споделете опит вие какво сте предприемали? Зоната? Много време ми се вижда чак септември за втора 90 ДД.
Savina_33 Честита нова длъжност! Пожелавам ти да бъдеш вдъхновение за твоите служители!
Госпожица Дух  newsm20
Браво на всички плувци от вчера  newsm10
Днес белтъци:
З. чай +ябълка
О. сирене с малко кашкавал и стерилизирани гъби в микр. фурна + филийка Вита и салата домати и краставици.
В. Същото без филийката.

Здравейте и от мен   bouquet Последна 4ка преди 2ри воден на 02,04  #Crazy #Crazy Има ли някой с мен ?  newsm78
И моя воден е на 02. 04  ooooh! Успех!
Благодаря  newsm51

# 39
  • Мнения: 66
Зейра   , ще се подкрепяме взаимно  Hug

# 40
  • Мнения: 67
Скрит текст:
Аз искам да Ви попитам нещо. Някой ползвал ли е Hot Shapers - колан за отслабване или нещо от този сорт. Преди време четох някъде, че не го препоръчват, че загрявал вътрешните органи, но пък други ги препоръчват при тренировки... ще се радвам да разбера и Вашето мнение Simple Smile

Имах подобен колан , на същия принцип, но беше купен от баща ми , заради болки в кръста. Преди 10 години, когато отново бях на диета го ползвах. Спортувах с него. Лично съм много доволна. Създава сауна ефект, потиш се под колана много повече от другите места. Дали е здравословен не мога да кажа.  Confused Аз също бих си взела подобен (моя си остана при баща ми  Laughing ) Ползвах го и когато ми се появиха болки в коляното , супер облекчава  Joy С две думи - Доволна бях  Sunglasses

# 41
  • Мнения: 858
Добър ден ,
благодаря на Тинки за новата тема   bouquet
Пека за днес картофи, не съм обядвала още но с този часовник ще се помъча няколко дни докато свикна.
Видях много хубави минуси Лъчо, Нина, Тоди и Жени честито   bouquet
Да ви покажа една моя красота която завърших в петък http://prikachi.com/images.php?images/75/8013075g.jpg
Връщам се да ви чета  Hug

# 42
  • Мнения: 1 140
Добър ден, другарчета!  Hug
Много ми е объркано с тая смяна на времето.  Tired
Тинки, благодаря за темичката!   bouquet
Тоди, Гени и Лъчо - голямо браво на вас!  Peace
Включвам се, за да споделя мнение относно различните диети, за които се чудите. Ако сте се хванали с 90 ДД и търсите траен резултат, придържайте се към тези правила. Моето мнение за режима на почивката е, че това са три месеца, в които трайно се затвърждава резултатът от диетата и организмът постепенно се нагажда към нормалното хранене. Всяко смесване с други диети като Японско чудо, Зоната, Зелеви чорби и т.н. според мен стресира организма и не му дава възможност да се приспособи. Вярвам в две неща: 1. Бързо сваленото, бързо се връща и 2. Бавното сваляне е предпоставка за траен резултат. Затова ви препоръчвам да не гоните бързия ефект, а търпеливо и упорито да следвате правилата на почивката, защото ефектът рано или късно ще го постигнете и той ще е за дълго.

# 43
  • Мнения: 67
Петя БГ , благодаря за споделеното мнение   bouquet

# 44
  • Мнения: 969
Лъчко Забрави за тия колани и всички подобни загряващи ,потещи работи.Има една чудна статия по този въпрос ,но ще ти я пратя на лично, като я намеря.Супер вредни са ,а резултатите прехвалени ...общо взето само си тормозиш тялото.
Не знам дали е глупав съвет този дето ще ти дам,но по добре от тия нашите анти цеулитните кремове мажи или някакъв уж стягащ такъв,дори и нищо да не помагат поне кожата ще е подхранена и щеш не щеш докато го мажеш ще е някакъв масаж,2 ползи неоспорими от тях Peace

Пак забравих ,но си имам рожденик в къщи и ви чета на прибежки ninnann и Todi браво за успешно издържания воден ден.
ninnannТи нямаш почти нищо за сваляне ,резултата ти до сега  е съвсем нормален ,като за твоите килограми.Както каза Петя БГ то лесно може да се изнасили работата за още 2-3 кг, но трудно после ще се задържат така, да не говорим че по скоро може да се удвоят в +

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 15:20 от Taмara

Общи условия

Активация на акаунт