90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 295

  • 24 001
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 247
Аз направо се разбих на зумбата Simple Smile Май пролетна умора ме хваща толкова заспало никога не съм се чувствала

Лъчо и аз съм против коланите. Голям ефект нямат, всъщност ако си мислиш че сваляш, тц. голЕмо ТЦ. Просто се потиш по обилно от тях, изхвърляш много токсини, да, но и доста полезни минерали. Не ме разбирай погрешно, аз съм за ползата от потенето, кардиото си е яката работа, но остави тялото да се поти където му е удобно. Така или иначе сланинките от пояса няма да паднат, те ще си паднат от където пак на тялото му е удобно Simple Smile бе сложна работа това организЪмът Simple Smile За загряването и вредите от това няма да ти разказвам, освен че ще увиеш корема, ще увиеш и кръста, а затоплен кръст на студено после... бе гадна работа

Почни си с фитнеса и задължително включвай кардио, заеш по-добре от мен защо, повярвай ми на втория месец, като започнеш кардио упражнението, каквото и да е то, тялото още на загрявката ще започне да се поти. Аз започнах със Зумбата преди 1.5 (тя си е само кардио) сега не се тревожа че няма да се изпотя, казвам ти още на втората песен съм намокрила бельото, а като реша да си направя двоен час, по мен няма сухо място (даже и чорапите са ми подгизнали).

В крайна сметка ти си знаеш, но аз съм твърдо против, гълтай по един л-карнитин и си свиркай Wink УСПЕХ!

# 46
  • Nederland
  • Мнения: 856
Привет банда! Hug

Такива хубави новини прочетох днес и много ви се радвам! Hug
Честити да са постиженията на Нинка,Тоди,Жени и Лъчо! Моите искрени поздравления и ви пожелавам от сърце да свалите още до довършването на врътката и през почивката! Hug Hug Hug
И това си е съвсем възможно!

Лъчо, аз смятам,че през юли ще си направо в топ форма! newsm10 И тогава да почерпиш за 25 кг. юбилей!  WinkУспех и с фитнеса! Нямам мнение за този колан,не съм го ползвала, но и аз съм чувала същото,че загрявал вътрешните органи.

Петя, не бих могла да го напиша по-добре! Hug
Най-отговорно съветвам всички,които им предстои почивка да прочетат още веднъж твоят пост, там е истината!  newsm10

Курдов, според мен плюсът ти от вчера е ако сиренето,което си ял е било по-солено!
Аз не ти се бъркам,но искам още веднъж да си обмислиш плана за от утре! 2 х 350 гр. супа + малко земна ябълка за закуска в продължение на 5 дни си е глад,много голямо изтезание за организма и йо-йо ефекта после ти е в кърпа вързан. Аз прочетох диетата със зелева супа и не я намирам за толкова драстична, но само ако се спази според нейните правила, а те включват освен супата и много плодове и зеленчуци през първите 3 дни, както и един вид захранване през следващите 4. И най-важното няма посочени количества на супата, ядеш на корем. Така калорийният баланс е доста по-различен!
Не се сърди, но аз наистина мисля,че ти качваш и от въздуха заради малките ти порции и строгите ограничения. И първото смесено хранене, което си позволиш веднага ти носи едни 2 кг. отгоре.
Аз си позволявам по веднъж седмично по нещо смесено и не съм имала досега някакви нечувани плюсове. Трябва да намериш баланса, защото като ти свърши почивката този начин на хранене ти предстои и занапред.
С най-добри чувства! Hug

Роси81, 6-7 кг. са си един чудесен резултат и трябва само да те мотивира да продължиш все така стриктно и в почивката! Като ги закръглиш на 10 кг. пак ли е нищо? Wink Хората качват неусетно поне 2-3 кг. през зимата, а ето ти посрещаш пролетта с 7 кг. в минус!
Не знам каква ти е целта, но не се отказвай! Hug

Ади, много си сръчна, възхищавам се на всички, които умеят да бродират, шият или плетат! Много красота създаваш! Hug

Илианка, и на мен ми хареса тази рецепта, ще я пробвам! Hug

Тами, да ти е жив и здрав рожденника и да си изкарате весело! Hug

Мимс,
Скрит текст:
Поне пощите във Варна задължително искат колетите отворени и са много стриктни със съдържанието! Дори и пакетирани храни не може, само подправки разрешават. Лекарства може, козметика не. Сигурно имат основание и знаят ограничнията според държавата, защото мин.година майка ми беше пратила един мехлем с невен и колета го върнаха от Амстердам обратно във Варна заради непозволено съдържание. На мен просто ми е странно защо тогава от тук до БГ ги няма тези ограничения, ама здраве да е! Wink Яд ме е само,че от тук е забранено да изпращам луковици, а всички това си поръчват.

Банда, и аз нещо не мога да се организирам днес по новото време, но да мислим позитивно все пак! Wink
Скрит текст:

# 47
  • Мнения: 247
Намерих интересна рецепта за почитателите на леща Simple Smile без заливката си е направи режимн Wink

http://kulinar.bg/%D0%9C%D1%83%D1%81%D0%B0%D0%BA%D0%B0-%D1%81-%D … _l.r_i.79403.html

# 48
  • Мнения: 969
Fifi BrindacierМерси то е свекито рожденичка ,да ми е жива и здрава ,че е родила моя мъж.
Сутринта ме изненада  с една огромна купа ягоди .Мислила ме че съм на плодов и няма да мога да опитам от яденето и обикаляла да търси нещо и за мен  да ме зарадва.Такива малки нещица така топлят душата Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 1 180
Ама как си хапнах топло хлебче, от една седмица имам и хлебопекарна и е  Heart Eyes То такова нещо не е много полезно да имам вкъщи, но дано не се унасям в месенето Mr. Green
Тамара и се спотайваш, а  Whistling Честита ти рожденичка- жива и здрава и все така да те глези, весел празник  Peace А от кой край си, че прочетох караванка и ние имаме и само чакам да се затопли и лятото вече съм го разчертала  Mr. Green
Зеира придържай се към правилата на почивката, и тогава падат кг.  Hug
Жени браво 15кг е доста добра цифра   bouquet
Ади страхотен е гоблена, поздравления   bouquet Аз го имам- подарък от майка ми. Мое произведение е Мадоната с гроздето-започнах го на шега, ММ го искаше и ме амбицира като каза, че няма да издържа толкова бавна работа - познаваме  Peace Но аз му доказах, че мога и успях- от начало на инат, после ми стана интересно, но бременна по цял ден вкъщи, голямото дете, тогава на 3.5г на градина и аз това по цял ден правех- за 6 м го уших. Така се запалих и сега имам един еднорогът започнат, но с малката, вече на 2 г.няма свободно време. Зная че започнали, пак ще се запаля- голяма краста е  Mr. Green

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 15:54 от Виляна 81

# 50
  • София
  • Мнения: 2 817
Като видя запържване на лук и направо се отказвам да чета по-нататък рецептата.  Laughing Такова нещо не мога да ям аз - само като му усетя миризмата и ми става лошо.

# 51
  • Мнения: 969
Виляна 81Мерси!
Скрит текст:
От София съм, тука наоколо няма къде да се ходи, освен язовир Искър ма ММ неще там.Иначе ходим повечето на едни и същи места ,Сопот,Батак,е един гьол към Дунава -запознахме се с местни и взимаме вода от тях ,с това се съобразяваме .На ново място  тегава работа за водата.

menyanthe А как готвиш тогава,то почти няма рецепта без лук newsm78
 Рецептата на Тоди изглежда вкусна -вместо заливката защото е нережимна, може картофите от рецептата да се пюрират и да се разстелят върху лещата и другите продукти и да се запече така.

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 16:07 от Taмara

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 582
Здравейте!
И аз да поздравя Гени/Жени( извинявай,не зная как е правилно) Страхотен резултат.
Кой искаше да се отказва?В никакъв случай!!!Аз свалих 3,5 кг за 91 дни,но колко сантиметри паднаха.А сега съм качила 1-1,5,но това не е защото режимът не работи,а защото имам друг проблем.Ако обаче не се придържах към правилата...какво чудо щеше да е ?
Курдов,първо благодаря от името на мама,а и не само на теб,а и на всички,които се радват на нейния успех,и второ-много ми се иска да се отпуснеш малко,зная че всички все това ти повтаряме,но не може така да ядеш като врабче и после като хапнеш нормално да няма качване.Нормализирай си порциите,постави си за цел да се теглиш 1 път в седмицата,примерно след плодов ден.Не се страхувай,няма да си върнеш 50 кг.
Тамара,честита ти рожденичка,да е така внимателна и да се разбирате!
Ади,много е красив,моята майка също го уши,тя има много и сега е почнала нов,но не помня как се казва.
Лъчкооо,без малко да те пропусна.Поздравления!
Фифи,рецептата ще изпробвам утре,харесах я днес,но нали съм на витаминен ден.
И Савина пропуснах да поздравя,успех !
Уф,гладна съм,отивам за морков.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 252
Тъкмо се изненадах, че малко сте писали, пък нова тема имало!

Благодаря!   bouquet

Днес съм белтъци
З - банан
кафе
О - задушено свинско с лук и шопска салата
В - нещо подобно ще е

# 54
  • Мнения: 2 109
Здравейте  Hug

Ади, страхотен гоблен- браво!

Дано от понеделник грейне малко слънчице, че все едно сме англичани  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 1 115
Здравейте ,момичета .Утре ми е първи воден  Rolling Eyes
Не съм се мерила от поне 10 дена ,защото съм пред цикъл който закъснява и сигурно ще ми покаже плюс.Току що си пийнах едно смути ябълка ,грейфурт и портокал.Довечера ще съм на моркови.
Да ви питам в плодовия може ли мед.Не повече от лъжичка или е забранен.

# 56
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Заната - ха дано, ама надали

Мили фиданки, разбирам всичко което ми казвате и сигурно сте прави. Но аз съм такъв човек, че трябва да опитам. Ще пробвам ден два и ако не ми хареса прекратявам. Снощиетох из темата за зелевата супа и видях че всеки има различни резултати. Видях че и нашата Лулумбичка е правила . Нека пробвам. Пък и първия кукър е готов - продуктите не се побраха в една тенджера.

Ади - много е красиво   bouquet

Сега имам друг проблем. Обадиха ми се стари колеги, минали през магазина. Искат да се видим, да пием по едно и да поклюкарстваме. Реших да си вечерям вкъщи, а там да ближа едма чаша бяло вино. Дано устискам на приказките им и на подканите. Те знаят че съм на доета,мкакво съм постигнал и по принцип ме подкрепят. Всъщност са три жени и аз барабар Петко с жените на кръчма  Embarassed

# 57
  • Мнения: 309
Леле, да си кажа , че ако Илиянка не ме бе подсетила за времето , като нищо и утре щях да ида по-късно на работа . Като нямаме телевизор в къщи ( свалихме го в мазето преди 3 години , откак се усетихме , че всяка вечер всеки гледа като зомбиран и дума не си обелваме ) и незнам какво става по света и у нас , да не говорим за време и прогнози .   Heart EyesБлагодаря ти , Илиянка !

Geni , направо ме трупяса , резултат , достоен за аплодисменти . Нинка и Тоди , а вие ме довършихте , та сега се въргалям в прахта и не мога да се съвзема  Joy

Лъчеее честит юбилей , на коя пресечка да те чакам да почерпиш  Hug

Мими , колко си паметлива , комплименти ! Мисли как ще ни съчетаваш двете булки на 16.04  Rolling Eyes

И след като съм в нокаут , ще си седя на пода , щото Ади с тази красота направо ме разби . Талант до талант - Брадичка с картичките , Ади с гоблените , видях и страхотни кулинари , думи нямам ...  bouquet

Слънцето в Пловдив пак изпече , хайде , чакам вииии.

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 17:50 от gattaca

# 58
  • Мнения: 471
Да попитам някой замразявал ли е лучник или палачинки и сполучливо ли е

# 59
  • Мнения: 1 517
Да попитам някой замразявал ли е лучник или палачинки и сполучливо ли е
Не съм, но предполагам няма проблеми .
АДИ., адмирации, хесток гоблен. Това е изкуство. smile3501
Днес бях на белтъчен ден, май ще направя 2-3. Дано утре не задържам, че понякога се случва и ще ми трябват 4-5 дни, аа все пак в неделя е Цветница, но ще гледам да пазя Италия hahaha
Днес ми е подуто, които е нормално и всички кокали ме болят, но няма как трябв ада се стягам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт