Пролет вън настана, време е да бъда мама! Бебеправене 2015 - тема 108

  • 27 959
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 530
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79  и аз да си взема, аз от близо месец пия вечерна иглика, сега не усещам болки, а на 27.04 НЕ чакам лелка Simple Smile fingerscrossed

# 706
  • Мнения: 166
Здравейте момичета, вече немога да изжържам искам да направя тест ( с опасност пак да е отрицателен, но аз все пак не се отказвам Simple Smile ), струват ми се толкова много дни до 24.04. Посъветвайте ме да чакам ли или да рискувам да направя пак

# 707
  • Мнения: 555
Единствения резултат, който ще видиш днес, ако направиш и то със следобедна урина, а не сутришна - е отрицателен. Освен, ако не си имала ранна О, но ти така или иначе каза, че си я засякла по календарен метод, т.е. може и да е била по-рано, а и по-късно. Като искаш прави тест.
 
Скрит текст:
дано не стигаш до момента, когато не ти се правят тестове, защото те  е страх да не са отрицателни...

# 708
  • Мнения: 3 595
Аз никога не съм била привърженичка на тестването рано, не виждам ползата. До 24-ти са 4 дни, и да си бременна шансът тестът да е положителен още сега е малък до никакъв. Къде е смисълът човек да минава по 2-3 пъти преди цикъл през разочарование понякога чак граничещо с отчаяние? Отделно, че самата бременност е 9 месеца вечно чакане на нещо - да минат първите 13 седмици, чакане на резултати, чакане на час при доктора, чакане на бебето… Ако човек няма търпение ще лудне.  Peace

# 709
  • Мнения: 1 487
Бети щом ти се пишка, пишкай, ама поне да е утре сутрин  Grinning При условие, че не знаеш кога ти е овулацията, тестове преди датата са само игра на нерви. Както казваше едно момиче от форума - бремеността не е заек да избяга, та ако има нещо рано или късно ще разбереш. Мисля, че си се пренавила, а сте още мнооого в началото на опитите, а това пречи  Peace Не искам да те засягам, аз самата съм правила тестове на 10ти ден и съм минала през всичките трепети "дали е станало" и т.н. Просто се опитай малко по-реалистично да подхождаш към нещата. Рядко става от първия път.

# 710
  • Мнения: 4 954
Скийтър е абсолютно права - ей ме на, луднала калинка!

# 711
  • Враца
  • Мнения: 319
Аз също не бих те посъветвала да правиш тест преди закъснението. Напрягащо е, отчайващо и безпредметно. Дори да си бременна е вероятно да не отчете теста. Аз не съм с дълъг стаж в бебеправенето, но честно казано нито един от месеците, в които сме правили опити не съм правила тестове. Защото никога не ми е закъснявало, а и не бих направила по-рано, страх ме е. Но ако не можеш да издържиш направи, виж Софи се зарадва по-рано и много други случай има, така че не е изключено да покаже. Успех

# 712
  • Мнения: 62
Не бързай с теста ! Изчакай датата на МЦ  smile3503

# 713
  • Мнения: 166
Момичета знам че сте прави просто това чакане ме убива, както казах вчера правих и беше отрицателен, но имам надежда че не е показал правилно за това сега съм толкова натърпелива. Благодаря за отговорите, мисля да ви послушам и да изчакам до 24 Simple Smile

# 714
  • София
  • Мнения: 783
Момичета, минавам да ви наръся малко със син прашец Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 715
  • Мнения: 375
Охооо аз точно син си търся ! Tiata смууууквам много смело newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 716
  • София
  • Мнения: 170
и аз син си търся  Wink  newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28

# 717
  • Мнения: 61
Момичета, много хубаво сте го описали това за изчакването за теста.
И аз съм се пренавивала така за тези савнително малко месеци с опити. През януари бях толкова луднала,че направих поне 4-5 теста. Е, не станаха положителни. Сега ми е по-лесно да чакам, омръзна ми от отрицателни тестове, предипочитам продто да очаквам...
Лека нощ на всички, до утре Simple Smile

# 718
  • Мнения: 234
И аз син искам  newsm75 newsm75 newsm75 newsm75 newsm75

# 719
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Тиатааа честити сини гащи! Гуш!
Има полза и от ранни тестове в някои случай, може да се хване биохимична бременност... Но това е рядко и ако няма някакъв сериозен проблем не бих искала да знам.

Общи условия

Активация на акаунт