Отговори
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 769
Здравейте,предстои ми да имам първокласничка наесен - във Варна.Проучвам няколко варианта за училища,еднозначен фаворит нямам,като локация не са ми близо.Прави ми впечатление,че в сайтовете на някои от училищата подробно са описани извънкласни дейности като:

Конкурс за рисунка
Посещение в Археологическия музей
Посещение във Военноморския музей
Изложба от фотоси на тема: „Космос”
Участие във Великденски конкурс Великденско рисувано яйце или великденска украса

(това е за Цар Симеон,ако някой се интересува).Училището,което ни е най-удобно като транспорт (Славейков) има инициативи предимно математически съзтезания и компютърни рисунки.Доколкото съм говорила с родители - екскурзии нямат,извънкласни кръжоци нямат - ако някой иска нещо - търси си го извън училището...Доколко това зависи от училището или от класния ръководител - не съм наясно  Thinking На предварителна родителска среща в друго училище (В.Априлов) ми направи много приятно впечатление прожектирани снимки с деца на екскурзии до Мадара и Шуменското плато,Плиска - все близки дестинации,а това много сближава колектива и подобрява учебната среда според мен.
как е при вас - ходят ли децата ви по екскурзии,доволни ли сте от това,доколко важни са тези инициативи в училище с приятелчета от класа,различно от екскурзиите с мама и тати?ще се радвам на всякакви отговори,благодаря  Peace

Общи условия

Активация на акаунт