Звездни компромати- 242 част

  • 65 051
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 120
 Аз пък спях с плитки, за да ми се накъдри косата Simple Smile)) Става като с днешните по ситни преси. То зависи от плитките, де. Иначе видях клипче, и то на българка, как да се начупи коса без обработка с маша/преса, с една лента за глава, косата се увива около нея и спиш така.

# 31
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Слухове за ново гадже на Лео

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Явно съм единствената, на която не и са се харесали нито роклите на Николчето и Николета, нито екипчето на Валери. Май само малкият Валерко е добре облечен от малкото, което се вижда от него Wink
Брой ме и мен  Peace
Майка и дъщеря да са копи пейст с роклите - не, мерси!

# 33
  • Мнения: X
Явно съм единствената, на която не и са се харесали нито роклите на Николчето и Николета, нито екипчето на Валери. Май само малкият Валерко е добре облечен от малкото, което се вижда от него Wink
Не си единствената.
Валери е като взел назаем якенцето на Азис, а мадамите са много разголени за времето навън.
И на мен ми харесва само малкия Валерко.

И аз не харесах роклите, прекалено летни и шарени. Валери се е опитал да е в тон с тях, но изглежда комично с този бял панталон и червено яке. Странно, че са заедно, след като той обяви, че наистина се развеждат и вече не я обича... Stop

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Явно съм единствената, на която не и са се харесали нито роклите на Николчето и Николета, нито екипчето на Валери. Май само малкият Валерко е добре облечен от малкото, което се вижда от него Wink
Брой ме и мен  Peace
Майка и дъщеря да са копи пейст с роклите - не, мерси!

Те редовно в ежедневието се обличат еднакво. 

# 35
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Като ви видях колко сте изписали в неделя следобед, и веднага разбрах, че се е нищила Николета Joy

Джоузеф Гордън-Левит
 Joy Ти все към Джоузефчо ни насочваш,пък накрая пак Николета се коментира  Mr. Green
Няма как, той не кифлее всеки ден, та да му се обсъждат нон-стоп идиотщините. То дори и Франко-селфито не би успял да пребори николетината конкуренция Joy

Но наистина ми е особено интересно защо точно николетиният брак е най-вълнуващата тема в темата, всяка тема, вече не помня колко години. На мен лично излизането най-сетне на светло на Фаса и Викандер ми е много по-любопитно, а тук никой даже не го регистрира, понеже силиконовите циркове са тооолкова по-занимателни Whistling
(Сега знам, че сума хора ще скочат да ми обясняват как не ми е работа да казвам какво да се обсъжда. Е, предварително да обясня- не казвам на никого какво да пише, просто се дивя как може толкова пък да няма някаква смяна на актуалните "интересности"  Laughing)

# 36
  • София
  • Мнения: 2 382
Този няма спирачки  Crazy Много го харесвам като актьор обаче, направо го обожавам  Heart Eyes  Джой , благодаря за новата тема и за сладката снимка на сладкия Джоузеф  Heart Eyes, приятно разнообразие от Николета, Валери, онова малкото с изправената коса и т.н.   bouquet

# 37
  • Мнения: 9 144

Явно мениджърите не са успяли да финализират договора с Риана, и човекът се е върнал на блондинки  hahaha

Кендал Дженър, Джиджи Хадид и Карли Клос

# 38
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
На мен лично излизането най-сетне на светло на Фаса и Викандер ми е много по-любопитно...

Те ти наистина новина  Shocked
Отивам да чета...

Лео вече съвсем ми заприличва на Другаря Маркс и това лекинко ме отблъсква. Дори малко-по-втасал вариант. Ако ми беше поне малко харизматичен, другото нямаше да има значение, ама - на! Confused

# 39
  • Мнения: 540
Когато някой се излага постоянно - постоянно го обсъждат, просто е  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 17 546
Същата като предишните. Ако бяха гаджета с Риана наистина, щеше да е с нещо различно и интересно. Какво, освен банковата му сметка, му харесват толкова. Прилича на Ленин като млад.

# 41
  • Мнения: 1 455
Изтървах вас, но не и клюките. Като гледам нищо интересно не сте коментирали, пак Николета и Божинов. Пфу, падна ви рейтинга вече на звездни клюкарки Mr. Green

Да ви покажа великденските яйца на Бионсе:
https://instagram.com/p/1GY17KPw4z/?taken-by=beyonce

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Ленин е жив!

# 43
  • Мнения: 2 453
Джой, аз си мисля, че шведската Алисия не е особено популярна в темата.
Не че ако беше щеше да пренори Николета  Laughing.

# 44
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Джой, аз си мисля, че шведската Алисия не е особено популярна в темата.

Много е вероятно да отива към "Никак"  Peace

Много ме кефят яйцата на Бионсе. Готвачката ѝ сигурно е перуанка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт