Звездни компромати- 242 част

  • 65 069
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 959
Харесват ми снимките на Никол и Николета. Роклите са много красиви.
Само не ми харесва, че са изправили косата на детето. Та тя е на 3  ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 453

О, и испанското семейство присъствало. Не съм ги забелязала одеве  Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 146
Харесват ми снимките на Никол и Николета. Роклите са много красиви.
Само не ми харесва, че са изправили косата на детето. Та тя е на 3  ooooh!

Да и на мен това ми направи впечатление TiredЕ може ли отсега да горите косата на това малко дете ooooh!...И тримата бяха много хубави Peace

# 19
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Харесват ми снимките на Никол и Николета. Роклите са много красиви.
Само не ми харесва, че са изправили косата на детето. Та тя е на 3  ooooh!

Да и на мен това ми направи впечатление TiredЕ може ли отсега да горите косата на това малко дете ooooh!...И тримата бяха много хубави Peace

Точно това ми се наби в очите и на мен!!! ooooh!

# 20
  • Мнения: 4 864
И на мен. А Никол ми изглежда някак по-голяма за годините си ... Но е сладка

# 21
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
И аз я харесвам. Какво ли бъдеще я чака милата ...

# 22
  • Мнения: 162
Явно съм единствената, на която не и са се харесали нито роклите на Николчето и Николета, нито екипчето на Валери. Май само малкият Валерко е добре облечен от малкото, което се вижда от него Wink

# 23
  • Мнения: 9 710
Айде стига сте ожалвали косата на Никол. Коса е - расте!
Вашите майки не са ли ви правили прически като малки? Мен мамчето за празници ме къдреше с машата. Много се кефех да ми слага ролки (от онези дето се варят във вода  Crazy ). И дунапренени ми слагаше.... Ако тогава сме имали преса и нея щяхме да ползваме.
Голяма работа, че от време на време някое дете е с прически.  Laughing

# 24
  • Мнения: 31 412
Явно съм единствената, на която не и са се харесали нито роклите на Николчето и Николета, нито екипчето на Валери. Май само малкият Валерко е добре облечен от малкото, което се вижда от него Wink
Не си единствената.
Валери е като взел назаем якенцето на Азис, а мадамите са много разголени за времето навън.
И на мен ми харесва само малкия Валерко.

# 25
# 26
  • Мнения: 9 578
Като ви видях колко сте изписали в неделя следобед, и веднага разбрах, че се е нищила Николета Joy

Джоузеф Гордън-Левит
 Joy Ти все към Джоузефчо ни насочваш,пък накрая пак Николета се коментира  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 8 178
Валери е облечен супер смешно. Дано детето да си е изкарало добре. Все пак си е неговия ден.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 146
Айде стига сте ожалвали косата на Никол. Коса е - расте!
Вашите майки не са ли ви правили прически като малки? Мен мамчето за празници ме къдреше с машата. Много се кефех да ми слага ролки (от онези дето се варят във вода  Crazy ). И дунапренени ми слагаше.... Ако тогава сме имали преса и нея щяхме да ползваме.
Голяма работа, че от време на време някое дете е с прически.  Laughing

Щеше да е по хубаво ако беше с прическа като на мама Heart Eyes И на мен са ми слагали дунапренови ролки но в 1клас за едно тържество Crazy

# 29
  • Мнения: 540
И на мен не ми се вижда big deal, че са изправили на Никол косата. Прекалявате, това е просто едно изсушаване с четка и сешоар.

Обаче за другото - много гнусно, ако Николета си прави реклама на гърба на семейството си и инсценира развод. Ако е истина, просто е много жалка.

Общи условия

Активация на акаунт