Звездни компромати- 242 част

  • 65 049
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Меркантилница, аз го разбирам пък. По поведението му съдя, че е било неочаквано. И аз да съм ще се отвратя от подобно нахлуване в личното ми пространство. При това публично.

# 736
  • Мнения: 3 677
 Вобще  не знам как е било, виждам само реакцията му, и то само за няколко секунди. Трябва да изгледам цялото  нещо си. Тя може и да се гаврила по-дълго с него, знам ли...

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
До колкото схващам са на сцена, тя го хваща и го нацелува доста грубо. Няколко секунди са напълно достатъчни. Според мен.

# 738
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Крайно невъзпитана му е реакцията по време на шоу пред огромна публика. И безкрайно тъпа- вижте ме, аз съм Дрейк, гнус ме е от Мадона. И какво от това- той си остава някой си Дрейк, а тя по-малко Мадона няма да бъде Laughing

# 739
  • Мнения: 3 677
 Изгледах го този "пърфомънс" , на Къв се прави тоя, повече от ясно е,че знаеше за целувката още преди баба му да си вкара езика в устата му. Дори в началото се прави,че му харесва. PRът му явно му е направил забележка,прочетох сега,че се оправдава за реакцията си с това,че червилото на Мадона било с ужасен вкус. Явно не само според мен и Джой реакцията му е свинска.

Последна редакция: ср, 15 апр 2015, 00:25 от меркантилница

# 740
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
НОВА ТЕМА

# 741
  • Мнения: 337
Марая  Crazy  Joy кой ли ще и повярва

Та да се наредя и аз при чичковците за Антъни Кийдис, но пък съм спокойна, че най - много с една съфорумка (Тони този път те изпреварих) ще си го деля, ама ще се разберем с нея, така, по женски  Wink  smile3508


Маги! Аз си взех само от тези в списъка Simple Smile Робърт Дауни, Джаред Лето и Виго Мортенсен Simple Smile А чичо Тони като го гледам с какви се занимава, Андреа му е по-близка Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт