Звездни компромати- 242 част

  • 65 067
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
И с веждите  hahaha Laughing

# 721
  • Мнения: 2 453
Какво се чудите пък вие, това е превантивна мярка, за де не получи инфаркт кавалерът, с който си е легнала на сутринта  Laughing.

# 722
  • Мнения: 1 365
Колин Фърт го взех първа, не се бутайте в шамарите  Naughty Мой е, откакто се изкъпа в ОНОВА езеро Heart Eyes

Новата корица на Марая Кери  Rolling Eyes WTF?
Все едно виждам княгиня Калина в лице.

# 723
  • Мнения: X
Какво се чудите пък вие, това е превантивна мярка, за де не получи инфаркт кавалерът, с който си е легнала на сутринта  Laughing.
Само да не се излъже да легне на бяла възглавница  Laughing

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Joy Не, не. Нейния ник е toni_ls и знам, че чете и тази тема  Laughing

За да не е съвсем спам - Бориса Тютюнджиева преди минути във ФБ "След уморителния снимачен ден..е време за един заслужен "Beauty Sleep"..както обича да казва един приятел:) Лека нощ!"
Че какво снима тя? Ето и снимката

Не знам какъв ще е този "beauty sleep" с пет тона грим. Представям си как Андрейчо се събужда сутринта и установява, че Мерилин Менсън спи в леглото му, а като си сложи очилата да установи, че всъщност си е Борката, но с леко размазана спирала.

# 725
  • Мнения: 2 487
Е, в такъв случай сутринта по калъфката ще се види останалия макияж ,   Mr. Green

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 26 661
Марая Кери преди 20год.може и да е изглеждала така,ама сега си е отвсякъде мис Пиги

# 727
  • Мнения: 85


Дясната  ѝ зеница явно е била излязла  червена,та е оправяна,ама сега окото и седи като изкуствено.

# 728
  • Австрия
  • Мнения: 2 324
Вчера е било кръщаването на дъщеричката на Ким К. Норд Уест е получила християнската благословия в катедралата 'Св. Джеймс' в арменската част на Йерусалим:

Скрит текст:







Побъркаха го от влачене насам-натам това дете..

# 729
  • Мнения: 2 453
Аз пък им се радвам, че са все с детето (не говоря за ревютата). Ако имам възможност да обикалям така и аз ще си ''влача'' моето.

# 730
  • София
  • Мнения: 2 389
С риск да ме оплюете, ама тази Норд Уест ми е ужасно противна, като цигане от махалата  Whistling

# 731
  • Австрия
  • Мнения: 2 324
като цигане от махалата  Whistling

И аз си го помислих  Blush

`FSS`, ама чак и на ръцете ми да спи.. тц! Има си легълца, режим.. туй-онуй..  Peace

# 732
  • Мнения: 2 453
Клайв Оуен ми липсва в онази, мъжката класация. И него си прибирам, исках да кажа.

# 733
  • Мнения: X
С риск да ме оплюете, ама тази Норд Уест ми е ужасно противна, като цигане от махалата  Whistling
абсолютно, нищо хубаво не е наследила от Ким, която е красива. Очаквах, че ще се получи интересна комбинация от гените на Ким и Кание - някое екзотично мулатче, но не, прилича на цигане.

# 734
  • Мнения: 3 677

Ти покрай Шиши май много си претръпнала на извращения  Mr. Green

 Да ти призная, по-бих могла да свикна на извращения (даже някои може и да ми харесат  Flutter ) , но с путьовщина не мога да се примиря! Crossing Arms
 Ами, целунала го баба му, не му харесало,ОК, нямаше нужда да се показва погнусен като стара мома. Путьовско ми е на мен такова поведение.

  ПП Взимайте си тези дъртаци от класацията,за мен остава Крис!  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт