Звездни компромати- 242 част

  • 65 085
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 435
Гледам Венета, предаването не ми харесва. Чисто копие на "Искрено и лично" Peace

Нямам възможност да гледам, но по анонса ми заприлича на Споделено с Кали, Вихра, Камелия?! Те май изкараха по един сезон?

# 691
  • Мнения: 17 546
Гледам Венета, предаването не ми харесва. Чисто копие на "Искрено и лично" Peace
Не мога да си го причиня, но точно като влелчена, драматична състрадалка ми изглежда вече Венета. Просто съм сигурна, че ще е пълен провал това начинание...

# 692
  • Вестерос
  • Мнения: 38 396
Най-красивите мъже над 40.Робърт Дауни-Джуниър ми е фаворит CrazyЖива да не бях, Джарет Лео бил на 43 Shocked
http://www.manager.bg/%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD/%D0%BD%D0%B … BD%D0%B0%D0%B4-40


уляля
 Пу за мене Робърт Дауни, Колин Фърт , Джони Деп  Heart Eyes

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Гледам Венета, предаването не ми харесва. Чисто копие на "Искрено и лично" Peace

Нямам възможност да гледам, но по анонса ми заприлича на Споделено с Кали, Вихра, Камелия?! Те май изкараха по един сезон?

Подозирам, че тя и толкова няма да изкара предвид финансовото състояние на телевизията, нейната гледаемост и характера на предаването. Само като видях онзи циганьор в студиото и размахването на разни съдебни решения и реших да си го спестя  Stop

# 694
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Рейчъл Макадамс се заиграва с Джейк ли, хубава двойка са Heart Eyes
Само ги подозират ги засега.
Явно още се изучават и сприятеляват, преди да минат към процедура по пълно изпълнение на поредния договор   Whistling
На теб само договори са ти в главата Laughing

Джейк има подчертана слабост към блондинки, най-вероятно ще изкарат някакво време с Рейчъл, но надали дълго.

# 695
  • Мнения: 9 144
Мда докато Рейчъл се боядиса  hahaha
Само че тя е тъмнокоса и сега Wink

# 696
  • Мнения: 2 487
Хавиер за мен,  моля..  Blush

# 697
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мне, докато си намери някоя по-грозна (че той грозни и руси ги харесва Mr. Green)
С някакво гадно русо омбре е на снимките, не е тъмнокоса.

# 698
  • Мнения: 540
Бианка Балти е родила
I'm so blessed to announce the birth of Mia McRae !!!!
14th of April 2015 at 9.05am- 2.8kg
She's going to be so loved by me, her proud daddy Matthew and her big sister Matilde👭!
I'm literally the most thankful human being in the world! THANK YOU GOD!


Да й е честито! Добре, че не е българка, щяха да я разкостят  и да я обвинят в парадиране  hahaha

Doutzen

# 699
  • Мнения: 3 950
Гости в студиото са двойка роми. Венета ги разпитва за живота им и защо не използват контрацептиви, ох горката... Joy Мъжът обясни, че него такива работи не го вълнуват и направо каза в прав текст какво  прави пред смутения поглед на Венета... #Crazy

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 6 628
Гости в студиото са двойка роми. Венета ги разпитва за живота им и защо не използват контрацептиви, ох горката... Joy Мъжът обясни, че него такива работи не го вълнуват и направо каза в прав текст какво  прави пред смутения поглед на Венета... #Crazy

Това заслужава да се види! hahaha

# 701
  • Мнения: 17 546
Извинете, а по коя телевизия я дават Венетка и по това време ли ще и е предаването? "Много зрители" ще събере в този часови пояс... Laughing

# 702
# 703
  • Мнения: 4 120
 Много хубави гърди  Crazy

# 704
  • Мнения: 2 453
Андреа Казираги и съпругата му са станали родители на момиченце. Името на бебето още не е известно.

Общи условия

Активация на акаунт