Пелени и гащички за многократна употреба - 17

  • 132 473
  • 749
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 872
Кросфейд, ако ползваш фейсбук, влез в групата "Бебешки пелени за многократна употреба (многократни пелени)". Там често продават нови/малко ползвани/ползвани пелени.

# 526
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Там съм, ама артикулите за продажба са от 2017г само. Публикувала съм и там.

# 527
  • На остров
  • Мнения: 13 498
А ти от коя година търсиш ? Според мен е важно състоянието не годината.

# 528
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Хаха, не не, просто са продадени, в смисъл стари обяви Simple Smile

# 529
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Хаха, не не, просто са продадени, в смисъл стари обяви Simple Smile

Това въобще не е вярно. Почти всеки ден се публикуват обяви, а останалите в повечето случай са актуални.

# 530
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Хаха, не не, просто са продадени, в смисъл стари обяви Simple Smile

Това въобще не е вярно. Почти всеки ден се публикуват обяви, а останалите в повечето случай са актуални.
Ако ги публикуват като пост може. Но като избереш "артикули за продажба" излизат само стари, или моя фейсбук не ми ги показва.

# 531
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
В групата не е разрешено да се публикуват обяви като постове. Редовно се прави чистка на неактуални обяви. В раздела за обяви сортирането е на абсолютно случаен принцип.

# 532
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Как измихте за първи път нови пелени и прифолди? И как се използва дезинфектанта? Прах за пране имам бебешки Сано на прах, става ли?

# 533
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Ако не е 2 в 1 препарата става.Дезинфектант се слага по една мерителна лъжичка към препарата за пране. Може да е на всяко пране, но ако пералнята плакне с достатъчно вода, може да се ползва и само при нужда (ако замиришат, примерно). Като за първо пране, една обикновена програма (на каквато пускаш дрехите, примерно), според мен е напълно достатъчна.

# 534
  • Мнения: 2 050
Аз ги прах май 4-5 пъти само с вода на програмата за памук, 40 или 60 градуса не помня. На някои пелени така пишеше, за да се достигне по-добра попивност, но сигурно може и с едно пране. Дезинфектант няма откъде да купя и не ползвам, знам, че може и масло от чаено дърво да се сложи за миризми.

И я да питам и аз. Програмата ми за памук е според теглото, но да кажем 10на пеленки отиват на два часа и половина. Обикновеното ежедневно пране е фиксирано, час и 15мин май беше с 3 изплаквания. Преди все за памук ги пусках, но сега през деня често слагам гащи и не се събират много пелени, съответно за 5 ми се струва тъпо да върти пералнята 2 часа. Та час и нещо достатъчно ли е? 

# 535
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Какви чанти за мръсни пелени използвате вкъщи? Намирам само малки като за навън, не мога да намеря големи.

# 536
  • Мнения: 9 865
Какви чанти за мръсни пелени използвате вкъщи? Намирам само малки като за навън, не мога да намеря големи.
Аз ползвам една кофа от икеа, в която на дъното слагам някакво ароматизиращо средство (може и без него), слагам мрежа за пране в самата кофичка и като се съберат ги вадя директно с мрежата и ги изсипвам в пералнята.
Кофата Filur
Мрежичката ми е на Бамбино мио с връзка (2 бр бяха в опаковката).
Бамбино мио имат и кофа за мръсни пелени, но е непонятно скъпа. Торби не съм купувала и не съм ползвала.

Последна редакция: ср, 30 май 2018, 12:10 от Бона

# 537
  • Мнения: 1 872
Ползвам торбите от ezbaby. Имам 2 подарък към поръчките. Те ми стигат за два дни между пранетата.

# 538
  • Мнения: 302
Купих си една кофа от домашните потреби за 4лв.много съм доволна! Вътре слагам мрежичките на бамбино мио. Купих и за път една голяма непромокаема, като тези малките, които ползвам за разходка. От АлиЕкспрес.

# 539
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Момичета, пелените  с ако не се изпират Sad Sad
Пускам изплакване, после дълга програма 60 градуса, и пак...
С какво мога да запирам? Просто друг вариант не виждам.

Общи условия

Активация на акаунт