Отговори
# 15
  • Мнения: 2 141
Еййй Безобидничка бързо, бързо да се оправяте  Sad много неприятно, като отмине и имаш време пиши да кажеш какво е станало.  Hug
Нелинце точно на място е този цитат. Благодря ти Hug

# 16
  • Мнения: 139
А добро утро.Много хубава темичка   bouquet Къти честито   bouquetБезобидничка-дано бързо се оправи детенце...аз ходих оня ден в спешното,че ние също сме в Търново и тази лекарка уж която беше на смяна беше повече от ужасна.(добре че имаме познати там) Тук е хубаво времето днес и ще поотъпчем на баба цветята май  hahaha Не се свърта Гери на едно място все гледа да се качи някъде и да направи някоя щуротия.Айде това е засега и весели празници на всички и здрави и усмихнати дечица   bouquet

# 17
  • NE
  • Мнения: 10 999
Привет и от нас!

Безобидничка Миличката Диди, дано бързо се оправи. Praynig
Къти Добре, че му се е спало на Мони. Абсолютно същият сценарий снощи. ooooh! Дадох нурофен и като го успокои и почна едно беснеене и крещене. Признавам си бяс ме хвана. Баща му цял ден спа и пак спеше и в 24 ч. така ми писна, че много се карах и на двамата. Прекалих и накрая малкото без да искам го ударих щом го оставих на леглото и бързо ми мина, та чак и аз плаках с него. После цяла нощ пак ме привикваше. Tired Най-гадно е рева и недоспиването. Tired
Нели Н Много точно казано. Peace Жалко, че губя търпението понякога.

Толкова от мен. Звяра заспа.

# 18
  • Мнения: 3 846
Безобидничка, дано лечението бързо подейства и намесата и адекватна и навременна Hug милите Hugне бях чувала и за такова проявление на конюнктивита ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 415
Честито за новата тема прекрасна  Hug

Безобидна бързо да се оправите  Peace

Флауър и аз с това нейно крещене не знам какво да правя. Отскоро и аз започнах да и викам, а никога не съм повишавала тон, по принцип съм спокойна, ама ме изкарва извън нерви. Даже днеска една комшийка от горния етаж но в краен апартамент ми каза, че ме чувала като се карам на малката, уж на майтап де, ама ми стана доста срамно. Embarassed

Тачи като каза топено сирене, а от кога може да се дава крема сирене  newsm78
Мисля да я водя на ортопед профилактично, за прохождането при един известен детски ортопд ама няма часове до края на май, че ще се пробвам да запазя за юни.




# 20
  • Мнения: 2 141
И аз ще запазвам за ортопед и мисля в Стара Загора да го водя. Абе нещо не ми харесва как ходи това дете. Много се клати, още е нестабилен, а стана 2месеца откакто си ходи сам. Много криви краката и ми е притеснено. След празниците ще идем за направление и после ще го водя ooooh!
Аз май ви бях споделила де, ама помня ли вече.

Момичета как напредвате с "говоренето"?
Мони от няколко дни усилено ме имитира. Много често се възмущавам с "Боже, Божееее" и веднага следва "боДе, боДеееее"  Joy
А онзи ден го качвам в колата и той ми вика "къде" (то това си е заучена реплика и постоянно се повтаря) и аз му викам "на кафе", а той "на къде?!" ама с тон все едно се възмущава къде отиваме  hahaha "на къде?!?!?!" Joy

Последна редакция: пт, 10 апр 2015, 17:19 от m@mmakЪти

# 21
  • Мнения: 1 096
Цветенце,прекрасна тема  bouquetФевруарчетата наистина са прекрасни Simple SmileИ Вили е прекрасен с новата прическа,вече е момченце,а не бебе Simple SmileНе си го даваме на никой Вили,само да е посмял някой да го вземе NaughtyЧестито самостоятелно изправяне

Снощи и ние имахме тежка вечер-през деня Дари беше спала само час и половина и съответно в 5.30 вече много й се спеше и реших да я приспя за малко.Тя спа до 7 и после няма заспиване,разплака се и много плака.Накрая дадох Нурофен и след 15 мин заспахме.Нещо я мъчеше,но и аз много се изнервям в подобни ситуации.Знам,че не трябва,но

Искам много да ви благодаря за стиснатите палчета,за съжаление ММ не го взеха на работа.Оказа се,че са си имали техен човек и интервюто е било само пунта-мара.ММ много беше разочарован,защото искаше точно тази работа,но така е решил Господ.Дано следващият път има късмет

Безобидничка,много неприятно с Диди,дано бързо се оправи детенце

Къти,браво за хубавата новина,да ви е честито новото жилище

Искам да ви пожелая весело осрещане на Великден и дано да има много светлина и доброта в домовете ни!

# 22
  • NE
  • Мнения: 10 999
Маги Спокойно, това само значи че сте една крачка напред към работата, която очаква ТМ. Hug
Как си ти след връщането на работа?
Дано и Дари се успокои. То все зъби са виновни за тези нервни дечица.
Фрейда Аз съм водила Вилито при д-р Мирослав Живков и останах много доволна. Преглежда в Майчин дом, но има вече кабинет и в Хелиос до Окръжна болница. Ако искаш тел имам визитка.

Днес голямо шматкане. Още малко и тен ще хванем. Joy

Последна редакция: пт, 10 апр 2015, 21:40 от Flower Fairy

# 23
  • Мнения: 368
Ние ходихме на ортопед при др.Райков зад общината му е кабинета(частен прием).Прави ехограф на таза и подробно преглежда. Ако стане нужда пак там ще ходим,но за сега мисля,че няма за какво Praynig
И ние направихме дълга разходка и се попекохме на слънце,само дето имаше доста хора и шума ми дойде малко в повече Rolling Eyes обаче пак не стана снимката,то голямо кривене беше и накрая заспа #Crazy
Скрит текст:
Флауър,какво стана с болната котка?По-добре ли е сега?
Нашия котарак го харесаха за зет и може да стане татко все пак преди да го кастрираме Mr. GreenА булката ще е чистокръвна персийка,също черна...та има вероятност да увеличим популацията от черни дългокосмести котки в близко бъдеще hahaha
Ние утре отиваме при свекито на село,ще пиша в неделя вечерта.На болните много Hugи дано оздравеят бързо.
Весело посрещане на Великдена Hug

# 24
  • Мнения: 2 141
magyg всяко зло за добро, сигурна съм, че скоро ще намери нещо по-добро и ще се радвате, че така са се стекли обстоятелствата. Стискам ви палци  bouquet

флауърче ние само 1час излязохме, но часовника ми се е отбелязъл на ръката. Е, разбира се е съвсем лека разликата, но я има. За час и половина - толкова, добре, че не седяхме още Joy

Нели утре и ние отиваме на село при бабата на мъжа ми и при свекито, че от както дядото почина (а бабата нали е на легло), свекито и свекъра са там (на 30км от Ямбол) и всеки ден пътуват за работа и обратно ooooh! голяма отрепия им е. та утре ще идем да боядисваме яйцата и в неделя по някое време по живо, по здраво дай Боже, ще се прибираме.
Скрит текст:
Момичета, аз казах ли ви, че със свеки имахме повратен момент в нашите отношения. Когато дядото почина (баща й) изведнъж или тя или аз приклекнахме. Струва ми се обаче, че по-скоро промяната дойде от мен, понеже знам какво е да изгубиш баща си (аз бях на 17, когато тате почина)и бях неотлъчно до нея. Тя от друга страна пък за първи път ме допусна така близко до себе си. Усетих, че има нужда от мен и това ме накара да я обикна. Не, че не я обичах, но много ме дразнеше преди това. Сега сякаш приемам всичко с надсмешка.
Хвана ме яд и на нейни роднини, които гледат само как ад я използват и това още повече ме привлече към нея. Както се шегувам напоследък "само аз имам право да ядосвам свекито, както и само тя има право да ядосва мен" hahaha
Та така, Чуваме се всеки ден, дори аз сама й звъня. Приех си свекинцето и сега много я пазя, защото .... и аз не знам защо и как стана, може би това е трябвало да стане за да се приемем една друга newsm78

# 25
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Браво, Къти, радвам се да чета за затоплени отношения между снаха и свекърва. Дано този добър пример намери повече последователи.  Hug

# 26
  • Мнения: 2 141
Добро утро, момичета. И тази сутрин кафето е от мен Hug

Ани и аз съм доволна, а на мъжа ми определено му олекна.  Hug

# 27
  • NE
  • Мнения: 10 999
Привет и от нас!

Къти Радвам се, че нещата са се подобрили при вас.

Ние сме в разгара на зъбна драма. Не е слизал от мен тази нощ и за капак се събуди в 5:30. ooooh! Успях бързо да го приспя и станахме целия мокър, ама как иначе при положение че е сукал повече и от новородено. Blush

Времето е страхотно. Все едно е лято и вече направихме една разходка с лека дрямка.

# 28
  • Мнения: 932
Безобидна, надявам се, че всичко вече е наред! Стискам палци! Пиши пак, когато можеш!
Маги, клише е, но е просто самата истина - всяко зло за добро! Ще се подредят нещата за вас!
Къти, радвам се за вас! Не знам как имаш нерви да се разправяш с всичко това... След като ремонтирахме жилището си и се наннесохме, казах, че ремонт ще правя пак след 10 години. Да нарисуват първо децата стените... Майстори, плочки, паркети, обзавеждане... Малък ад е това. Но пък си заслужава - дом, уют...

# 29
  • NE
  • Мнения: 10 999
Нели Н Мерси, че се сети за котараната.
Скрит текст:
В интерес на истината е още болна. Калицивируса е беше разкатал фамилията, няколки дни беше на системи. Сега е на инжекции, но поне почна да се храни. Голяма борба е, но ако скоро не се оправи съвсем ще я тестваме за автоименно заболяване.

Общи условия

Активация на акаунт