Отговори
# 45
# 46
  • NE
  • Мнения: 10 999
ана.ана Напълно съм съгласна, че при подходящи стафиди може да се предложат под наше наблюдение. Не са чак толкова малки все пак. Но тукашните стафиди не знам как са обработвани, а ние определено имаме проблем с твърдите люспи и се спрях.
Сахасрара Следващата тема е ваша с Дучето. Heart Eyes Браво на Рали, голямо момиче е вече.
Алегра Как сте? Радвам се да те видя. Hug

# 47
  • Мнения: 1 465
Христос Воскресе!Бъдете здравички и много усмихнати!

Нели-как сте днес?  Hug Безобидничка, а вие?  Hug

Хубав празник от нас!  Heart Eyes


# 48
  • Мнения: 368
Добро утро,мами  bouquet
Ана,съгласна съм за стафидите-те наистина имат  естествена захар и са вкусни и полезни,но тук се срещат и такива със зърна вътре,поне аз съм купувала такива.А уж се правят от грозде без семки,но явно има изключения-и ми стига 1 такова за да ме е страх.И за това се въздържам,а и моята вече няколко пъти се задавя с ябълка-отгризва големи парчета и сега и давам само под мой контрол(т.е държа ябълката и внимавам колко ще гризне).Виж банан няма как да отхапе повече-там прави бразди със зъбки по него и е много сладка как го мляска Heart Eyes
Ние сме ок,пу пу Praynig Днес са на ред нашите за великденско посещение,така че на обяд сме "вилна зона" Mr. Green
Лили,браво за козунаците-ето,че и други мислят като мен за домашните.
И да ви кажа,може би малката е преяла с юфка и за това е имала колики.Плюс никненето на новия зъб и комбинацията е дошла убийствена Sad Все пак тестените храни запичат и са тежки,а моето доста ги обича(като баща си Laughing) та вече ще яде с по-голям контрол Crossing Arms
Хубав ви ден и много радостни емоции Hug

# 49
  • Бурса
  • Мнения: 647
Здравейте момичета  Hug

Христос Воскресе! Здраве и мир в семействата ви!

Феичка много хубава тема, създаде ми страхотно празнично настроение  Hug

Ние днес изпратихме гостите и сега дома ми е някък празен, продължаваме си старото ежедневие и чакаме завръщане на родна земя. Иначе празника изкарахме много добре. Радваха се разбира се най-много децата Simple Smile Набори ни голямата кака, преядохме с козунак и такива весели неща  Joy Аз козунак така и не дадох, въпреки, че го правих сама. Малката не посегна и аз реших да не и давам, тъй като си беше хапнала добре, а и той свърши много бързо  Grinning А иначе вече на няколко пъти проявява желания какво точно да яде. Като например тази сутрин и бях накиснала овесени ядки и ще и ги правя със сиренце и масло а тя ме дърпа към шкафа с кашите и не миряса докато не и направя каша и това закусва ( ама аз пак сложих вътре малко овесени ядки  hahaha)

Къти много хубави новини за мечтания апартамент и за свеки. Радвам се за теб, а съм сигурна, че и ТМ е много щастлив  Hug

Нели дано повече не се повтаря тази кошмарна нощ. Горката Евичка. Ти си наясно с храните и режимите, сигурна съм че няма да се повтори ако на детенце му е станало тежко от юфката.

Безобидна как се справяте с конюктивита?  Hug

Ох не помня дали имаше друго, че съм през телефона. Ще се едитвам ако трябва Simple Smile

Хубав ден на всички  Hug

# 50
  • Мнения: 3 846
Во истина воскресе! Честит празник на всички, нека сме здрави и по-добри! Завръщаме се към София, ноооо имам чувството че с друго дете - изнервен, капризен, нехранещ се, постянно ревящ ако  не е на неговата. ММ не търпи мрънкане и веднага уггажда и вече не знам кой път да фана  за гората или на къде?!
Дано рняма повече болнички, препатилите да се възстановяват Hug

# 51
  • NE
  • Мнения: 10 999
Бизи И ние в кюпа. Днес разходката беше кошмар, такова реване от коликите не е правил. ooooh! Отгоре на всичко имахме и гости и като седнахме в заведението 5 спящи бебета по количките и си хванах пътя защото не исках да ги събуди. Какво е това чудо бре?!? Tired

# 52
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Това е нормална фаза в развитието на всяко дете, около втория рожден ден е пикът. В Англия не случайно го наричат "the terrible twos"   #2gunfire

# 53
  • София
  • Мнения: 464
Христос воскресе! Много здраве и любов в семействата!
За празника бяхме 4тири дни при свеки и не мога да си позная детето, рев, мрънкане и тръшкане ако не стане на неговото. Всеки го мачка и глези, пълна веселба. Аз правих козунаци и му дадох с кисело мляко, хареса му. И аз вече не му пасирам и намачквам храната.
Днес в парка разбрах, че Алекс е побойник Simple Smile понапляскат едно, две дечица.
Весел ден!

# 54
  • Мнения: 599
Здравейте, мами!
Много, много се радвам, че най-накрая имам шанса да ви пиша, за да не ни мислите. Живи сме, и сме горе-долу добре. Но преживяхме (всички) много и хубави и лоши неща.
НинЖата е добре, ходи, тича и през ден си разбива я носа я устата. Изкара един много тежък вирус, с повръщане, разстройство и фул екстри. Наложи се да лежим в болница, понеже се обезводни, после пак, заради уроинфекция, която не се повлияваше от почти нищо...  5 вида антибиотици.... и какво ли още не. Наложи се и да отложим сцинтиграфията. Живот и здраве сега на 24-ти ще я правим. Но закрепихме нещата, слава богу. Вече е здраво и щастливо дете. Вилнее навсякъде, опитва да говори, но пък си е все така злояд. Никнат ни и 4 броя кътници - едновременно. Т имаме пред 3-4 дни. Отказваме постепенно твърдата храна, ама и тоя зор ше мине.
И аз съм добре. Или поне вече съм по-добре, но много ми се насъбра и покрай детето, и в семейството имахме малко сътресения, и психически направо се бях сринала. Но се възстановявам. Единствената радост ми е, че детето ми е добре.
А и за капак почнахме да правим "големия" ремонт, та къртим и сабаряме стени из къщи, и в момента картинката е като бойно поле в Бейрут. Лошото е, че се понадценихме, и парите провършват, а ние сме до никъде... Но имахме много "непредвидени" разходи. Как да е, свикнах вече да живея в "палатков лагер".  Crossing Arms
Това е за сега. Благодаря ви, че сте питали за нас, зная със сигурност че сте мислили за нас. Благодаря ви за което. Сега, след като се понаредиха нещата, ще гледам по-често да се вясвам.
Обичам ви, мами!  Hug

# 55
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
г-жа IrukandjiHug Hug Hug

Здравейте, мацки  Wink


Ние вече сме в София и сме добре ... Повече малката не е плакала с кървави сълзи ... Лекарката в Търново се справи адски добре с диагнозата и лечението Simple Smile Ще напиша благодарствено писмо до болницата, РЗК Търново и ... мисля вестник Борба Simple Smile Заслужава си жената и за отношението и за професионализма си ...
Днес ... ясно, че не си бяхме у дома, а по паркове и градинки Simple Smile Малката се сдоби с цицина на челото и така Simple Smile
Козунак ... яде малката ... не й допадна много си мисля ...
Друго ... не се сещам ...

Лека, спокойна и спяща вечер!

# 56
  • Мнения: 2 141
Уф, систър, радвам се, че сте добре вече и ти и Димитко Heart Eyes липсваше ни, много. Надявам се лошите неща да са приключили и вече всичко да е наред Hug
Безобидничка и за вас се радвам  Hug щом си е заслужила жената, що да не я похвалиш, то вЕрно си стана за похвала това, лекарите да си вършат работата Tired

# 57
  • Мнения: 368
за докторите си  е верно,все пак голяма част от медицинските кадри са по чужбина NaughtyА във Варна тези,за които се сещам с добро се броят на едната ми ръка(за съжеление). Започнах да се чудя аз ли имам големи очаквания или положението е наистина тревожно newsm78
Ние днес направихме един дълъг слънчев ден-първо при нашите на вилата-там беше голяма жега.Малката бесня известно време,все пак на друго място и е много интересно и имаше материал за оглеждане ,дърпане,събаряне и т.н .Най-накрая се видя надписа LOW BATTERY и заспа LaughingИзползвахме времето с ММ да се разходим из гората,голям кеф беше,видях качулат кълвач-изключително красив.Ама докато го снимам и влезе в двора на една вила да рови из градината.Разходихме и дребното псе на майка ми(Дуче,това пинчерите не са като хората hahaha)Като се върнахме малкият цар беше станал и вече се оглеждаше за нас.После я разходихме и нея в парка-да се попече на слънце Wink
Сега спи ,явно се измори от разходки и емоции
Флауър,горкото дете,явно още ще ги мъчат тези гадни колики CryЛошото е,че аз поне съм сигурна,че храната ,която давам не ги предизвиква.А комбинацията от определени храни явно newsm78 Малката до сега е яла и леща и грах и боб и т.н.Но явно съчетани с нещо понякога стават коликите Rolling Eyes
Тели,ако се видим лятото,може да запознаем малките принцеси Hug
Безобидна,добре че малката се е оправила и голям късмет наистина с добър лекар
Скрит текст:
На мен ми прави впечатление,че всеки път като сме при свекървата,има зъбна драма или като последния път-колики и зъби.Дали това,че е на друго място не се отразява newsm78А като тръгнахме за дома,веднага се оправи.Сигурно както казват "у дома и стените помагат". Много ми е свито сега да ходим пак там другия месец,ама пък не мога да лиша свекито от срещи с дребното. Така и се радва жената,все пак няма друго внуче...На мен пък ми се къса сърцето като гледам да реве детето ми и изобщо,сложна ситуация...ще взема да предложа да дойде тя тук,ще видим
newsm78
Лека нощ,мами и бебета Hug

# 58
  • Мнения: 3 846
Ируканджи, Безобидничка Hug нека сте здрави вече, нека всичко е наред Praynig

Нели, и аз съм на мнение, че промяната в детето се дължи отчасти и на смяната на мястото. Днес като се прибрахме малкото от външната врата започна да надига радостни възклицания. В асансьора веднага живна, както през целия път се тръшка, мрънка, рева и се огъва на осморки #Crazy Хапна си сладко-сладко и плодовото пюре с каша, игра си, ака (щото и проблем с акане имахме докато пътешествахме), окъпахме го - без йота мрън и рев Naughty Mr. Green за разлика от всеки друг път, и игра до преди малко ooooh! и заспа. Явно си знае вече къщата и си има предпочитания и затова. Ще видим как ще е утре, бързо ли ще влезе в режима си или пак ще има тръшкания. Ноооо много хора му се радваха, мачкаха и тормозиха направо, смяната на мястото, а и децата вече предпочитат игрите вместо спане и ядене. Та явно и през този период се минава.

Хайде на всички лека и спокойна Hug
аааа, като излизахме по разходки тези дни в хубавото време, пускам мъника от време на време и да походи - ми не ще. "Избързва" пред ММ или пред мене, обръща се и дига ръцете да го вземем. Плаши ли се , що ли...а в къщи е като торпила - търчи кат футболистче по терена, е, залита, няма стабилна и уверена походка, но не пълзи вече, а предпочита да ходи  и да се катери, естествено Crazy

# 59
  • Varna
  • Мнения: 356
Здравейте, момичета! Да се разпиша и аз набързо!
Бобо е добре, изключая сополките, които явно пак са предвесник на зъб- венците са страшно подути, където са кътниците. Иначе си е за смях, ама моето човече не разбра милото кво да прави с яйцето- не се чукна с никой/а и му показвахме как се прави/, но за сметка на това, обуха около 5 яйца/толкова докопа/ в масата. Козунак му дадох домашен - свеки беше правила, иначе от купешките -не, но много му се услади. Вече успешно хрупа краставичка, морков, репичка и корички хляб. И ние излизаме на едни дълги разходки и много се забавлява с другите деца- засега още не е посегнал на никое и дано да е такъв, да не се бие, а да е контактен.
Тели и Нели- да не ме пропусне за срещата лятото- все пак на две принцеси е нужен поне един кавалер- а нали и всички дребуси са на една дата.
Това засега, че аз работя!
Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт