Не ми се бъркайте в живота!

  • 52 802
  • 889
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 374
Ирис, докторите в клиниката го правят за пари. Простичко е.

Викаш, щом има голяма пенсия, да ражда и още 20 ако иска, а, Лейтенанте  Thinking


# 46
  • Мнения: 14 478
Ами да е жива и здрава,така е решила така е направила,вие какво можете да промените нищо,освен да си чешете езиците тука и да обиждате и обсъждате хората др.не можете!!Вместо да си мислите за собственото си бъдеще,че повечето едва ще стигнем до 65 год.с начина ни на живот вие сте тръгнали да коментирате за Германия и т.н.
Тя самата иска да бъде коментирама, доколкото разбрах. Даже пари щяла да изкарва от това, че ги изсипва котило след котило...
После ние сме били виновни и злобни. Че и даже до 65 нямало да стигнем... Mr. Green
Какво ни е на начина на живот бре? Много не пием, не пушим, не раждаме на 65, не се ядосваме...що да не доживеем до 65? Ти нещо против българите ли имаш, че така им се нервиш?
Даже да коментират право не им даваш.

Българи-всички сте бедни, злобни и неграмотни и ще мрете рано-затуй Лейтенанта ви праща в карцера да се срамувате...
А те седнали да ми коментират тука, въшливци със съдрани цървули такива...не ги е срам!!

# 47
  • Мнения: 940
Ами да ражда,няма да ги гледам аз я,не са в моята къща,какво ме интересува мене това,ако ще и още 100 да ражда! Simple Smile

Ами да си коментират,нп да са живи и здрави,но нищо няма да променят,нали оправихме България та тръгнахме да оправяме и света! Simple Smile Хахахаха
Ами да за съжаление хората тука са злобни,все сърдити!Ами ей щом сте богати да сте живи и здрави,няма лошо,но освен да ревем др.не можем!

# 48
  • Мнения: 14 478
Ами да ражда,няма да ги гледам аз я,не са в моята къща,какво ме интересува мене това,ако ще и още 100 да ражда! Simple Smile
Като не те интересува -намери си тема където да псуваш българите на спокойствие.
Тук богата германска пенсионерка се обсъжда и нейната засилена фертилност...

# 49
  • Мнения: X
Честно казано, жегна ме само мисълта, че вероятността децата да останат сирачета на невръстна възраст е голяма. Знам, че за горе ред няма, но 65 годишна жена, с толкова много бременности и износени деца, едва ли ще доживее до 100 г.

Останалото (моралните и естетически аргументи против) вече го възприемам за суета. Това, че аз съм много суетна, не означава, че и другите са или че им пука.

Точно това е и моето мнение.

# 50
  • Мнения: 1 103
при толкова много братя , сестри  идруги роднини все ще има кой да се погрижи за бебетата ---
нека си ги ражда като иска.
 

# 51
  • Мнения: 940
Ами аз не псувам българите,хахахаха където го прочете!Обсъждайте си я,живи и здрави бъдете и продължавайте,всеки сам избира живота как да си го живее стига да не пречи на др.

И не знам защо се впрягате,като тя не е дошла да иска пари от вас!Не ви пречи с нищо в живота!А дали иска известност или не,проблема си е неин!

# 52
  • Мнения: 21 634
Ирис, докторите в клиниката го правят за пари. Простичко е.


 Е, и за експеримент, постижение. Когато едно нещо е възможно научно, винаги ще се намери къде и как да се приложи на практика.
 Щом сме напреднали дотолкова, че бабетките да могат сполучливо да износват и раждат деца, значи въжделения ми момент на изкуствените утроби вече се мержелее на хоризонта Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 38 877
Все някое от големите деца ще ги доизгледа 4те бебета.
Луда работа!

# 54
  • Мнения: 408
Не ме интересува колко пенсия или детски получава, не ме интересува и дали е решила да има 2 или 17 деца. Тя е тази, която решава да разкрие положението си в ефир. Аз гледам телевизия, чета вестници, виждам и прочитам това, което тя иска да разкаже на всички. Защо го иска? Не знам дали и тя самата знае, при положение, че е наясно какви са били реакциите преди десет години и със сигурност е наясно, че силата на реакциите сега ще бъде умножена поне по десет. Завист не изпитвам, злоба още по-малко, но в момента, в който я видях на екрана не изпитах и приятна емоция. Единственото, което мога да й пожелая е децата да се родят живи и здрави и тя да има още дълги години пред себе си.
Лейтенанте, не спря да повтаряш как трябва да се оправи тая България. Каква връзка има това с темата? Държава не се оправя и променя с повтаряне колко е зле работата и гледане на личното дворче и къщурка... Нали го знаеш? И все пак си коментираш, та така и по темата.

# 55
  • Мнения: 9 817
А мъж, според вас редно ли е да стане баща на 65? Аз познавам няколко такива, като  част от тях са поели почти изцяло грижата по децата. Защо мъж да може да отгледа дете на тази възраст, а жена не? Тази, като я гледам е в по-добра форма от моите познати.

# 56
  • Мнения: 940
Аз нали пък си оправих живота,та тръгнах да гледам немците,французите,испанците и т.н. Simple Smile Да са живи и здрави. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 6 365
"детето /това, което оцеля/ играе на нашата площадка"

Можеше и да е по-зле, това, което не е оцеляло, да играе на вашата площадка.
tooth
Хареса ми този черен хумор.


Чувството за черен хумор е като краката- или имаш, или нямаш. В тоя ред на мисли, германски лекар скоро с бебета и гени няма да се занимава...имат лоша история...

Масово младите родилки НЕ СЕ нуждаят от големи медицински усилия. Две акушерки и това е.

# 58
  • София
  • Мнения: 12 374
По въпроса за ''злобата'' в този форум: случаят се дискутира нашироко, особено из немските медии и форуми. Произнесли са се медицински специалисти, политици, всякакви обикновени хора.

Преобладаващото мнение е негативно. Особено на медиците.

Ето с това съм съгласна, особено с подчертаното:
Lauterbach said he hoped the pregnancy would spark a broader societal debate at a time when parents were getting increasingly older. “We need to discuss this case. It shows that age limits to becoming a parent are increasingly going up, and that increasing risks are being taken. I’m observing this development with great concern. We can’t just do everything because we’re medically able to do it.

# 59
  • Мнения: 54 769
Психично болна е тази жена!
Вече го коментирах в друга тема.
Какво цели с тези експерименти докога може да ражда??? Shocked

Славе, ти наистина ли сравняваш твоите 41, с нейните 65?
Едното е съвсем нормално, другото е параноично! Crazy Crazy Crazy

Финансово е без значение дали ще се справи сама.
За децата е подигравка да имат такава майка! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт