Лесно постигане на добра фигура

  • 6 446
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54 917
Този режим не е за работещи хора, с динамично ежедневие.
При нас не е възможно да похапваш на 2 часа.
Има обедна почивка, в 12 ч.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
За всеки организъм е различно.
За всеки режим на работа и почивка е различно.
За всеки е различно.
Но... Темата е "Лесно постигане на добра фигура" - общовалиден начин, по който хем ще ви е лесно, хем ще имате добра фигура. После обаче, започваме да обясняваме, че е различно.
За Вега теста  hahaha hahaha hahaha
1. Хора, които се подложиха на вега тест и получиха режим според своя тип с препоръка "вие усвоявате добре въглехидрати и енергията от тях се изразходва в ежедневната ви дейност" след 2 месечно спазване на препоръката се похвалиха с 5 кг. отгоре.
2. Авторката не усвоявала ананаси.  hahaha hahaha hahaha Еххх този Вега тест, колко прозорливо. Авторката ползва гугъл и може да провери, че ананасите често са трудно усвоими поради високото съдържание на целулоза, а освен това суровия плод съдържа и протеолитични ензими. Добре, че Вега теста ви е насочил към правилно хранене.
Предложения режим в първи пост е изпълнен с общи приказки от четено, недочетено относно това, какво Сульо и Пульо в интернет казват, че е полезно и вредно. Написан е без реална обосновка и от човек, който реално не е имал проблеми с фигурата и не може по никакъв начин да твърди, че добрата фигура, на която се радва е свързана със спазването на тези съвети.

# 17
  • Мнения: 21
Не ви карам насила да пробвате този режим, ако има някой, който е изпробвал нещо подобно и има конкретна критика-добре, но при положение, че не сте, защо е нужно от нападки и т.н.?  Rolling Eyes
 За да не говоря без потвърждение ще дам пример(ако получа позволение, ще кача и снимка)
 Приятелка започна режима няколко месеца след раждането, като беше натрупала доста кг. от бременноста. Преди това беше опитала наистина дръстични диети(монодиета и още една на която за съжаление не се сещам за името), но резултатите бяха малки и с йо йо ефект. Съобразено с графика и и написах кога да са г.д храненията така, че да и е удобно на нея покрай натоварения и график с детето. За 2 седмици тя свали 5 кг. като ми сподели, че изобщо не е чувствала глад както при други диети, не и е било чак толкова трудно да спазва часовете за хранене и най-важното имала е енергия и се е чувствала добре и е спряла да пие майчин лист, защото не е имала проблем с ходенето по нужда.

# 18
  • Мнения: 21
DeVa®, уважавам мнението ти, наистина хората с по динамично ежедневие им е по-удобно да хапнат нещо засищащо отколкото да хапват по-малко, но по-често. Написала съм, че ако някой прецени, че този режим му се струва по удачен от други, които е пробвал или иска просто да го изпробва може да ми пише и заедно да изготвим менюто така, че да му е удобно Simple Smile

# 19
  • Мнения: 46 615
Приятелка започна режима няколко месеца след раждането, като беше натрупала доста кг. от бременноста...

Естествено. То това си е вид НВД. Просто казвам, че хората с опит от конкретно този вид хранене знаят, че няма разлика м/у това да се готви със и без мазнина за ефекта. Разликата е само, че едното е по-вкусно.

А дали е лесно или не, това, както и ти казваш е въпрос на човек, за онези, които не обичат месо и риба като мен хич не е лесно...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 995
Ох, Вега тест  hahaha
Запис.
А авторката има ли 30?

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Няма значение на каква възраст е и на 20 и на 30 и на 50 не е късно човек да си повярва, че може да стане някакъв вид самозван диетолог - "аз правя така и казах и на моята приятелка, дайте да ви кажа и на вас, да ви изготвя режим". Не, че в България ХХ % от диетолозите не са самозвани, че и пари вземат за това, а тук се твърди, че ще ни бъде помогнато само от добри чувства.

# 22
  • Мнения: 21
Моят опит точно с този режим от това как влияе на организма ми е, че без мазнина ми е добре, така го препоръчвам и на приятели, не съм изпробвала как е ако е готвено с мазнина(от години не ям с мазнина), така че не мога да дам мнение. Мога да кажа само, че този режим не съм си го измислила аз и може би има хора много по компетентни от диетолог тук, но това е най-лесният за спазване от мен от режимите, които са ни изготвяли.

# 23
  • Мнения: 21
мен ми е много странно, значи казваш, че има много дето са си повярвали, че даже и пари взимат, но когато човек се опита да помогне ей така е голям проблем?? Някъде аз да съм казала, че много разбирам, че съм диетолог!? Да съм казала, че аз лично съм го измислила?? Не, ако вместо да се заяждате четяхте щяхте да видите, че съм уточнила, че режимът е на диетолог, аз просто го спазвам от дълго време и съм запозната конкретно с него. Споделям опит, защото съм имала възможност да ми се изготвят много режими и този ми е харесал и нямам проблем, ако някой има въпроси да му помогна доколкото на мен ми е известно.
 

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Адмирации за стремежа ти да помогнеш безвъзмездно. Ирония за необоснованото ти самочувствие да вярваш, че твоят начин е добрият начин за всеки, който пожелае да изпробва.
Въпроса ти:
Цитат
Някъде аз да съм казала, че много разбирам, че съм диетолог!?
Отговора ти в твоите думи:
Цитат
които е пробвал или иска просто да го изпробва може да ми пише и заедно да изготвим менюто така, че да му е удобно Smile
Без да казваш, че си диетолог ти пишеш, че си човек, който може да помогне на желаещите да опитат да направят режим подходящ за тях. Кой е този, който прави режими подходящи за конкретни хора - диетолога. Ти не си диетолог, но можеш да направиш, това което правят диетолозите и пак поклон - ще го направиш безплатно.

# 25
  • в колонките
  • Мнения: 510
Няма значение на каква възраст е и на 20 и на 30 и на 50 не е късно човек да си повярва, че може да стане някакъв вид самозван диетолог - "аз правя така и казах и на моята приятелка, дайте да ви кажа и на вас, да ви изготвя режим". Не, че в България ХХ % от диетолозите не са самозвани, че и пари вземат за това, а тук се твърди, че ще ни бъде помогнато само от добри чувства.
   
      Peace  ,      bouquet   
      bluegirl , а каква е разликата   ( според теб)  между диета и хранителен режим?   Wink

# 26
  • Мнения: 21
Цитат
Някъде аз да съм казала, че много разбирам, че съм диетолог!?
Отговора ти в твоите думи:
Цитат
които е пробвал или иска просто да го изпробва може да ми пише и заедно да изготвим менюто така, че да му е удобно Smile
Без да казваш, че си диетолог ти пишеш, че си човек, който може да помогне на желаещите да опитат да направят режим подходящ за тях. Кой е този, който прави режими подходящи за конкретни хора - диетолога. Ти не си диетолог, но можеш да направиш, това което правят диетолозите и пак поклон - ще го направиш безплатно.
[/quote]

 хахах  Joy Няма да коментирам какво е диетолог, само ще кажа, че той изготвя инвидуално хранене за всеки(или така се води), какво псевдо-диетоложко има в това предвид, че съм запозната с режима да помогна на някого да го съобрази с ежедневието си? Аз няма да му изготвя нов, а по този ще  нагласим просто часове, това не е нещо което диетолог само може да направи, а всеки човек, който ще му е приятно да помогне и на друг Simple Smile и къде съм написала, че моят начин е най-добър или си толкова отчаяна да се заядеш, че търсиш игла в сеното? Няколко пъти го написах - това е мое мнение, не ангажирам никой с него и не карам никой насила!

Последна редакция: чт, 16 апр 2015, 16:15 от bluegirl

# 27
  • SA
  • Мнения: 3 196
Цитат
Не ям тлъсто и мазно, защото не искам да съм тлъста и мазна

До какви висини на разсьждението са достигнали хората, ейй!

Вега-тестът е пьлна льжа и измама и му се доверяват хора, които си нямат елементарна представа от процесите, които протичат в тялото.

Другите неща няма да ги обсьждам, защото всеки може да си препорьчва свободно това, което му изглежда правилно.

# 28
  • в колонките
  • Мнения: 510


До какви висини на разсьждението са достигнали хората, ейй!

Вега-тестът е пьлна льжа и измама и му се доверяват хора, които си нямат елементарна представа от процесите, които протичат в тялото.

Другите неща няма да ги обсьждам, защото всеки може да си препорьчва свободно това, което му изглежда правилно.
   
           Съгласен,    bouquet   

        Така е,  масата вярва  на  Гугъл,  Wink

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
 LaughingГугъл не лъже - вади обективни резултати и публикации по тема. Гугъл не твърди, че това е проверена и работеща информация. Гугъл не твърди, че може да ви направи диетолози, готвачи, фитнес инструктори, лекари и т.н. Ако четейки информацията, която сте открили чрез Гугъл вземате всичко на 100% за чиста монета - проблема си е лично Ваш. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт