Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 725 158
  • 17 904
  •   2
Отговори
# 11 655
  • Мнения: 25 633
По-добре е да се намекне или каже в прав текст на автора да си оправи заглавието. Иначе как ще се научи?
От реакцията му човек може да си направи куп изводи относно човека, който стои зад профила. А и самите грешки също говорят много...
А и не са само грешките – много хора не знаят как се пише заглавие. Не знам днес на какво ги учат в училище, ама поне на това можеше да ги научат.

# 11 656
  • Мнения: 1 799
Заглавие не може да се променя от авора, или поне преди не можеше. Преди време, мисля с предния акк, бях пуснала тема и после видях че съм объркала буква (май беше вместо А съм написала С)- грозно ми беше и исках да го оправя, но не открих такава опция и така си остана.

# 11 657
  • Мнения: 35 969
Начален пост се променя като всеки друг пост - до 24 часа след публикуване, но заглавие не може да се редактира чрез бутона за бърза редакция, само с другия.

# 11 658
  • Мнения: 11 737
За тази тема ми дава, че не е безопасна страницата: https://m.bg-mamma.com/?topic=1248055.new#new
Все още излиза така.
И тази тема ми я показва така:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1237469.480

# 11 659
  • Мнения: X
Въпросът ми е прост - какви точно правила наруши моят постинг, та се наложи да бъде изтрит?

Прилагам въпросният постинг (отговор до участник с ник "Andariel"):

Цитат
И как си представяш метрото в Москва, дето е колкото цяла България, да остане без метро? - няма как, нали? Simple Smile Там, в метрото, казват, че вируса някак си.... спирал да бъде вирулентен Simple Smile  Пътувай си на воля в наблъскания вагон, няма проблем. Обаче в парковете... ооо.... там, казват , било страшно и ужасно, вируса много обичал тъкмо широките тревни площи и дългите пусти алеи Simple Smile Затова затвориха парковете, но оставиха метрото. Но тва няма значение де - оказа се, че не по 4-5 милиона души да пътуват наблъскани по вагоните, ами и цяла Москва да слезе едновременно да се нагъчи долу - изглежда няма никакъв проблем, защото въпреки страшния и ужасен вирус руснаците не измряха. Simple Smile

# 11 660
  • Мнения: 2 280
Защо някои от имейл известията ми отиват в спама? Много е досадно постоянно да си проверявам папка СПАМ и да ги местя във вх. поща. От доста време е така. Има ли някакво решение?

# 11 661
  • Мнения: X
Имам втори въпрос, също като първият  - какви точно правила наруши друг мой постинг, та се наложи да бъде изтрит преди малко?

Прилагам въпросният постинг (отговор до участник с ник "Лъвица"):

Цитат
Интересно какво точно имате предвид под "няма щастливо развитие"? Защото ето каква беше ситуацията в Бургас цяло лято.

Като се започне от юни, а особено юли и август, пешеходните улици и марския парк бяха така претъпкани, че буквално беше трудно да се движи човек. Също претъпкани заведенията от всякакъв тип, не само в и близо до морската градина. Маски? Социална дистанция? Хах, датс а факинг джоук. Нулева дистанция, никакви маски, никакви каски, нито по заведенията, нито по музикалните концерти (о, да - имаше музикални събития). Да не говорим за градския транспорт, където уж маските бяха задължителни. По заведенията единствено сервитьорките бяха с маски и то - спуснати под брадичката. Нали никой не си прави илюзията, че на "Джулая" е имало дори един човек с маска. Simple Smile

Освен всички знаят как се носеха маските цяло лято и до днес - спуснати под носа или под брадичката и то ако изобщо има маска, защото в 20% от случаите няма дори под брадичката.

И така беше навсякъде, абсолютво във всяка институция. Например, пред паспортния отдел на улица Георги Кирков цяло лято се виеха опашки по 100-150 души, че и повече. Опашките се точеха от вратата на пас отдела на 1-во районно чак до болница Света София, която е на 60-70 метра на друга пресечка. Всички нагъчени един в друг, нито маски, нито каски, нито нищо.

Сега ми кажете всички вие, които сте много компетентни по въпроса за Covid-19 - при всички изброени факти (и хиляди още подобни, които не могат да се вместят тук) защо населението на страната не се изпонатръшка от страшия и ужасен вирус?

-------------------------

За да не пускам нов постинг - ще допълвам този - имам трети въпрос, подобен на първите два - с какво наруши правилата поредният ми изтрит постинг. Прилагам го по-долу:

Цитат
Съобщение на Световната банка

В бедните страни Covid-19 предизвиква не толкова медицински, колкото икономически шок.

Тази година в резултат на мерките ще се появят нови 71 милиона под прага на бедността - с под 2 долара на ден.

Това е първото годишно увеличение на бедността от 90-те години насам.

-------------------------------

Разбирате какво означава това - починалите от липса на медицински грижи, мизерия или банален глад ще бъдат много повече от починалите от вируса. Но това не заплашва "златният милиард". Децата от "златният милиард" няма да останат без мед грижи, нито ще си лягат гладни. Тук са загрижени някое "златно дете" да не кихне повече от 2 пъти или, не дай боже, да вдигне температура над 36,9. Всъщност - никой не е отменял настинките, а симптомите са същите - кихане, кашляне, темтература, главоболие и пр. Как точно ще отличите "обикновената настинка" от "необикновената настинка"? Ще водите детето за тестване след всяко кихане или закашляне?

Последна редакция: ср, 30 сеп 2020, 15:36 от Анонимен

# 11 662
  • Мнения: 54 455
Пост се кззва, не постинг.
Постинг е публикуването на поста.

# 11 663
  • Мнения: 46 520
gerrynikolova, запазете добрия тон и избягвайте ироничните постове, темата е достатъчно нагорещена.

Относно поста за Бургас, цитатът Ви е непълен. Пропуснала сте: "Защото, няма да се уморя да повтарям". Това е причината. Достатъчно е да напишете мнението си веднъж. Избягвайте повтарянето на едно и също.

За последния - придържайте се към темата и не коментирайте потребителите на форума, децата им и настинките.

# 11 664
  • Мнения: X
gerrynikolova, запазете добрия тон и избягвайте ироничните постове, темата е достатъчно нагорещена.

Относно поста за Бургас, цитатът Ви е непълен. Пропуснала сте: "Защото, няма да се уморя да повтарям". Това е причината. Достатъчно е да напишете мнението си веднъж. Избягвайте повтарянето на едно и също.

За последния - придържайте се към темата и не коментирайте потребителите на форума, децата им и настинките.

Да, предполагах, че това ще ми кажете. В тази връзка искам да попитам - защо в течение на седмица се пускаше един и същ постинг с някакво сълзливо заявление от някаква докторица, копирано от Фейсбук  - и никой не си направи труда да ги изтрие? По едно време прочетох 3 такива, с абсолютно еднакво копи-пейст съдържание - цели чаршафи. Те изглежда не пречеха на темата.

А това, което написах, изобщо не е повторение на мои постинги, информацията е много по-различна. Това, че пиша, "отново ще повторя", не значи, че копирам стар свой постинг, а че просто използвам "паразитен израз", нищо повече. И когато го пропуснах - вие се хванахте точно за това. Защото няма какво друго. Simple Smile

# 11 665
  • Мнения: 2 594
Здравейте! Защо бе изтрито мое мнение в темата " Каква е драмата на брега в парк " Росенец"? Не използвам груб език, не обиждам, мнението ми беше в отговор на друг потребител, който твърди, че българският народ е крадлив.

# 11 666
  • Мнения: 2 660
Ако мога да попитам как разбирате, че ваш пост е бил изтрит? Получавате известие ли или си следите публикациите една по една.

# 11 667
  • Мнения: 46 520
...По едно време прочетох 3 такива, с абсолютно еднакво копи-пейст съдържание - цели чаршафи. Те изглежда не пречеха на темата.
Правилата важат за всички. Ако забележите нарушение, което все още не сме коригирали, използвайте "Информирай модератор".

...А това, което написах, изобщо не е повторение на мои постинги, информацията е много по-различна. Това, че пиша, "отново ще повторя", не значи, че копирам стар свой постинг, а че просто използвам "паразитен израз", нищо повече. И когато го пропуснах - вие се хванахте точно за това. Защото няма какво друго.
Действията са предприети след преглеждане на публикациите Ви. Голяма част от тях се повтарят, а някои са премахнати по същата причина. Имате и 2 предупреждения от модератор за спам.

...мнението ми беше в отговор на друг потребител, който твърди, че българският народ е крадлив.
Защото мнението, на което отговаряте е премахнато. С него се премахват и отговорите му.

# 11 668
  • Мнения: 2 594
Защо сте изтрили линкове, който съм посочила от 24 часа? С какво нарушават добрия тон? В същото време оставате постове с явни обиди към потребители! Темата е Парк Росенец. Вярвам, че не триете избирателно!

Последна редакция: чт, 01 окт 2020, 08:31 от Dorina_10

# 11 669
  • Мнения: 5 482
След като ироничните постове не се толерират в темата за Ковид, защо се допуска почти всички да се обръщат към потребителката gerrynikolova с Гери Никол? Смятате, че това не е ирония ли?

Общи условия

Активация на акаунт