Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 721 166
  • 17 864
  •   4
Отговори
# 13 545
  • Мнения: 8 891
След като от няколко дни се оплакват потребители, че определени опции не работят, очаквах да сте разбрали вече за кои става въпрос.
В момента съм на декстоп версия, ползвам Хром. От меню избирам нови отговори. Излизат темите в които съм писала и има нови отговори. Когато мишката е под името на потребителя, чието е последното мнение в конкретна тема, там, под името се появяват два символа. Левият е кошче, с който мога да спря следенето на темата. Ако избера десния, ще маркирам отговорите като прочетени. Тези две опции при мен не работят. Може да има някаква минимална промяна във вида им, която да не забелязвам, но като цяло опцията оттук да се спира следенето на теми не е нова и съм я ползвала много пъти.

# 13 546
  • София
  • Мнения: 6 170
След като от няколко дни се оплакват потребители, че определени опции не работят, очаквах да сте разбрали вече за кои става въпрос.
Не навсякъде има проблем, затова ви питат. Аз съм с десктоп и Мозила и нямам проблем да трия теми с мое участие.

# 13 547
  • Мнения: 15 309
Мобилна версия, браузър Хром, камбанката за известия/нови отговори, отварят се темите, трите точки отстрани на всяка тема изобщо липсват. Grinning

# 13 548
  • Мнения: X
При мен отписването от кошчето на "нови отговори" работи. Десктоп версия, хром.

# 13 549
  • Варна
  • Мнения: 36 599
И при мен вече работи. Мобилна версия. Десктоп версия, Мозила.

# 13 550
  • Мнения: 8 578
На мен не ми излизат 3те точки в лентата на известията на мобилната версия. Хром ползвам.

# 13 551
  • INFJ
  • Мнения: 9 345
При мен все още не работи отписването от теми. Десктоп, Хром.

# 13 552
  • Мнения: 8 891
И при мен все още не работи отписването от теми. Декстоп, Хром.

# 13 553
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Може ли да видите този профил Letka 15, в темата Студенти в Нидерландия. Благодаря!

# 13 554
  • Мнения: 2 004
Дали бихте могли да направите тема, в която нежелаещите да ползват бутона "Информирай модератор" да си ви информират на воля, а не да пълнят със спам тази тема, която има ясно заглавие, че е за ВЪПРОСИ?

# 13 555
  • Мнения: 35 961
Текущата тема е за връзка с модератор/администратор по всякакви въпроси, искания, сигнали и т. н. включително и за заключване на теми.

# 13 556
  • Мнения: 2 004
Мога да чета и много добре виждам, че заглавието на темата е въпроси, а не въпроси и сигнали до модераторите.
Форумът предлага възможност да бъдете информирани от потребителите чрез опция, а не да се пълни настоящата тема с еднотипни постове от сорта на "този профил, реклама и т. н."
Според правилата Ви, това си е чист спам, но явно когато е във Ваше удобство, това няма значение.

# 13 557
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 410
Допреди ден-два имаше три точки с меню за спиране на следене и маркиране като прочетено, за следени теми, които не работеха. След клик върху някоя опция, само се подчертаваше ооцията, но нищо повече не се случваше. Сега изобщо ги няма точките.
Използвам предимно мобилна версия в хром.

# 13 558
  • Мнения: 8 796
Като следиш някоя тема и тя има следваща 'серия' - може ли да се направи, автоматично продължаване на следенето ( до твоя отмяна).



# 13 559
  • Мнения: 35 961
Не. Във всеки последен пост на периодична тема има линк към следващата. Кликвате върху линка и включвате сама следенето на новата тема, ако желаете.

Общи условия

Активация на акаунт