Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 721 870
  • 17 871
  •   3
Отговори
# 13 560
  • Мнения: X
Привет,
В кралската тема имам 2 изтрити поста. Каква е причината?
Има ли правило, че само определени потребители могат да коментират определени рояли? Създава се впечатление за масово триене на постове, без да са в разрез с правилата

# 13 561
  • Мнения: 2 053
https://m.bg-mamma.com/?topic=1347811.msg43050607#new
Тази тема е пълен спам вече от много страници насам. Моля да бъде модерирана. Няма дори да си правя труда да копирам мненията за "свирки", "оргазми" и подобни. Нищо от това не е по темата и е абсолютен пример за опцията ви "груб или обиден език".

# 13 562
  • Мнения: 54 407
Никакви изображения не ми се визуализират.
Хром, мобилна версия.

# 13 563
  • Мнения: 12 116
Имам днес проблем с качването на снимки през браузърът на Самсунг.
Единствено през Хром успях, но на емнайстия път.

# 13 564
  • Мнения: 1
[video][/video]Здравейте админи, моля за отговор. Защо коментара, свързан с искане на актуален контакт за Захари Стефанов, беше изтрит?

# 13 565
  • Мнения: 443
Здравейте! Преди малко пуснах една анонимна анкета, която ми трябва за учебни цели, но някой писа коментар, че трябва разрешение от администратор. Аз не го знаех, съжалявам за което. Ако сметнете, че нарушава правилата, премахнете темата.

# 13 566
  • Мнения: 264
Здравейте! Да попитам: другите потребители виждат ли имейла, който съм дал за връзка, и ако да, как мога да го скрия?

# 13 567
  • Мнения: 2 961
Здравейте! Да попитам: другите потребители виждат ли имейла, който съм дал за връзка, и ако да, как мога да го скрия?
He

# 13 568
  • Мнения: 264
Става въпрос за този, който се намира в частта Обща информация на потребителя. Питам, защото на някои се вижда, на други-не, и аз не искам моят да се вижда.

# 13 569
  • Мнения: X
Искам да попитам защо оставяте новорегистриран да нарича форумките вчера - "курви" и "пачаври", днес - "леки момиченца"? Хубаво, позатрили сте вчерашните му писания, днес същият продължава в същия дух, все едно може да се очаква от такъв човек нещо ново и различно?

https://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=698131

# 13 570
  • Мнения: 9 650
Става въпрос за този, който се намира в частта Обща информация на потребителя. Питам, защото на някои се вижда, на други-не, и аз не искам моят да се вижда.

Десктоп версия - профил - настройки - вход и сигурност - цъкалката "не показвай/скрий имейл адрес"

# 13 571
  • Мнения: 46 510
Става въпрос за този, който се намира в частта Обща информация на потребителя. Питам, защото на някои се вижда, на други-не, и аз не искам моят да се вижда.
Не се вижда при вас. Потребителите, при които се вижда, са премахнали отметката "скрий".

Oryon, благодарим за сигнала!

Здравейте! Преди малко пуснах една анонимна анкета, която ми трябва за учебни цели, но някой писа коментар, че трябва разрешение от администратор. Аз не го знаех, съжалявам за което. Ако сметнете, че нарушава правилата, премахнете темата.
На ЛС ви изпратих правилата за анкета/проучване.

# 13 572
# 13 573
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Защо не виждам последната си публикация в Лидлската тема? В профила ми я има, в темата не.

# 13 574
  • Мнения: 3 417
Едно съобщение не мога да напиша като хората от месеци - реша ли да редактирам  и хоп минава на режим преглед и да изляза от него пак същото .
Досадно е .

Общи условия

Активация на акаунт