Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 706 260
  • 17 777
  •   2
Отговори
# 14 115
  • Мнения: 40 280
Само да спомена, че от нищо не съм се оплаквала. Даже явно не съм смогнала да прочета за какво става дума, нито съм забелязала какво е трито.

# 14 116
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Аз  не мога да разбера..
Това са потребителски теми и всички, дори специалистите, участват в тях единствено в качеството си на потребители. Няма продуктово позициониране и мнениятана потребителите са с еднаква значимост. Това не означава пристрастните да превръщат темата в бойно поле с безкрайни обвинения и обяснения към всички с различно от тяхното мнение.
И не, няма да пренасяте разправиите си и в тази тема.

# 14 117
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Как да отговоря на зададен въпрос, след като мнението ми не е последно, но форумът твърди, че е? Вече писах по този въпрос.

# 14 118
  • София
  • Мнения: 17 921
Може ли да помоля модератор да информира потребителката double trouble, че няма как да й се отговори на отправеното на лични питане, понеже настройките й забраняват изпращането на отговор? Благодаря  предварително.

# 14 119
# 14 120
  • Мнения: 39 041
За пореден път форумът ми предоставя анкета, на която да отговоря. Ок, няма проблеми, лоялна съм, отделям исканите 5 минути. Ама, моля ви, кажете на екипа, който изготвя анкетите, че анкетите са безумни. Нямам идея как фирмите ще си направят нужното проучване, при условие, че винаги има само 1 опция за отговор (ето това за мен е подводен камък).

# 14 121
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Таз женица

# 14 122
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От вчера следобед имам проблем с настолната версия. Излиза надпис, че тази уеб страница е недостъпна и че връзката със сайта е прекъсната внезапно. От време на време успявам да вляза в сайта.
Не ползвам мобилната версия, защото за мен е живо наказание.
Имате ли индикация за проблем?

Въпросът ми е към модераторите и администраторите, не към потребителите.

# 14 123
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
За пореден път форумът ми предоставя анкета, на която да отговоря. Ок, няма проблеми, лоялна съм, отделям исканите 5 минути. Ама, моля ви, кажете на екипа, който изготвя анкетите, че анкетите са безумни. Нямам идея как фирмите ще си направят нужното проучване, при условие, че винаги има само 1 опция за отговор (ето това за мен е подводен камък).
Благодарим за обратната връзка. Почти винаги анкетите се предоставят от самите клиенти и са изготвени от техните екипи. Предадено е на търговския екип и сме сигурни, че ще осъществят връзка и ще се вземат съответните мерки.

От вчера следобед имам проблем с настолната версия.
Въпросът ми е към модераторите и администраторите, не към потребителите.
Няма други оплаквания, но ще направим проверка.

# 14 124
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
От вчера следобед имам проблем с настолната версия.
Въпросът ми е към модераторите и администраторите, не към потребителите.
Няма други оплаквания, но ще направим проверка.

Благодаря.

# 14 125
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 897
За пореден път форумът ми предоставя анкета, на която да отговоря. Ок, няма проблеми, лоялна съм, отделям исканите 5 минути. Ама, моля ви, кажете на екипа, който изготвя анкетите, че анкетите са безумни. Нямам идея как фирмите ще си направят нужното проучване, при условие, че винаги има само 1 опция за отговор (ето това за мен е подводен камък).
Благодарим за обратната връзка. Почти винаги анкетите се предоставят от самите клиенти и са изготвени от техните екипи. Предадено е на търговския екип и сме сигурни, че ще осъществят връзка и ще се вземат съответните мерки.
===
Тогава бихте ли им предали и това, че последният им въпрос е доста безсмислен за отговорилите по определен начин на предишния. След като си отговорил, че не си ползвал козметиката им, няма как да посочиш от кой от продуктите им си доволен. Не знам колко ги удовлетворява получаването на невярна обратна информация, цъкайки просто някоя от опциите, само и само да можеш да я приключиш тая анкета.

# 14 126
  • Мнения: 36 186
Какво да направя, за да не ми изчезва следенето на темите? Почти всеки ден се записвам да следя собствената си тема (за 90 дни до сватбата) и на другия ден виждам, че пак не е в списъка със следени. Сега видях, че съм отписана и от темата за коледните календари... 

# 14 127
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 929
как се записваш? ако е със "запис" или друго подобно е много вероятно да изтриват поста ти, след което вече не следиш темата.
опитай да се запишеш с камбанката. Simple Smile

Цитат

# 14 128
  • Мнения: 36 186
Записвам се с бутона "следи". В моята тема съм се записала още в момента, когато я пуснах и повече от десет пъти след това. Никой не ми е влизал в профила, за да махне следенето.

# 14 129
  • София
  • Мнения: 22 521
Записвам се с бутона "следи". В моята тема съм се записала още в момента, когато я пуснах и повече от десет пъти след това. [Никой не ми е влизал в профила, за да махне следенето.

Възможно ли е някой да влезне в профила на друг и да премахне следенето на определена тема?!

Общи условия

Активация на акаунт