Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 724 585
  • 17 899
  •   2
Отговори
# 15 030
  • Мнения: 46 518
Здравейте, искам да получавам известия на телефона си когато в следена от мен тема има публикации. Как да си направя тази настройка?
Известията се получават само в сайта или в сайта и на Вашата електронна поща. Проверете в нейните функции дали има възможност за уведомяване по телефона.

Потребител "dideto" ми е писала ЛС, но е забранила своите и не мога да изпратя отговор. Можете ли да ми помогнете?
Изпратете ми на ЛС линк, тъй като има няколко профила със сходни имена.

milenaka, miamim, Zabraven Profil, благодарим за сигналите!

# 15 031
  • Мнения: 909
С какво този мой пост нарушава правилата в темата за политиката на България?
"И как тогава се очаква да се товари толкова много жито от там? С много неща се натовари това правителство, то пристанища трябва да прави, то тръби за газ, то трябва да търси от къде ще доставя петрол, то къде, как и с какви части ще ремонтира старите съветски машини на украинците, като няма части за собствените такива, които не са пострадали при военни действия?"

# 15 032
  • Мнения: X
Георги Дянков продължава да “консултира” анорексични пациентки в тема за панически състояния. Отново питам, понеже моят пост в темата там е изтрит. Като какъв капацитет този човек раздава такива смели съвети? Специалистите, ако изобщо са такива, трябва да си спазват спектъра на експертиза, а не да дискредитират консултация със специалист психотерапевт или психиатър като “шарлатания”. Да си отвори човека тема, да каже какъв специалист е, и да консултира. Заради доктор всезнаещ, момичето в темата ми се оплака на лични, че не й вярват на описаните оплсквания…

# 15 033
  • Мнения: 10 887
Защо ми е изтрито мнението в кралската тема със снимки? Не се повтаряха, бяха от деня и бяха на херцогиня. В момента в темата има доста мнения само със снимки, без текст, ако случайно това е изискването.

Моля за отговор и разяснение.

# 15 034
  • Мнения: 12 129
Излиза ми реклама в камбаната на тази тема Онлайн консултации с Анна Кошничарова - Двигателен терапевт
Но е заключена и въпроси не могат да се задават. Редно ли е да се рекламира заключена тема от раздела "Специалистите говорят"?

# 15 035
  • Мнения: 685
Искам да попитам с какво съм нарушила правилата в последното ми мнение? По спомен беше нещо такова.
Скрит текст:
Да допълня, че при втечнения газ се губи около 30 % при него. А избягването на въпроса тази цена коя, чистата цена или крайната цена, на която ще достигне до нас.

30% са страшно много, неприемливо много. Но ми е интересно къде и как се губят, защото това не е енергия да избяга като топлинни загуби, а са молекули, които ако няма къде да изтекат не могат да се загубят.
Може ли по-научно обоснована информация
На много места по веригата, най-важният детайл е кога се извършва измерването преди втечняването, след него или при точката на доставка
Т.е. количеството намалява по време на пътуването?

# 15 036
  • Мнения: 46 518
Искам да попитам с какво съм нарушила правилата в последното ми мнение? По спомен беше нещо такова.
Скрит текст:
Да допълня, че при втечнения газ се губи около 30 % при него. А избягването на въпроса тази цена коя, чистата цена или крайната цена, на която ще достигне до нас.

30% са страшно много, неприемливо много. Но ми е интересно къде и как се губят, защото това не е енергия да избяга като топлинни загуби, а са молекули, които ако няма къде да изтекат не могат да се загубят.
Може ли по-научно обоснована информация
На много места по веригата, най-важният детайл е кога се извършва измерването преди втечняването, след него или при точката на доставка
Т.е. количеството намалява по време на пътуването?
Пост с ненужно големи цитати, в който повтаряте същия въпрос.

# 15 037
  • Мнения: 28 493
Здровейте, може ли да изтриете последната снимка в тема "Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Март 2022 (Тема 19)", на пост 746, тъй като изпуснах времето за редактиране. Благодаря!

# 15 038
  • Мнения: 597
Здравейте,
някой друг има ли проблеми с търсенето във форума днес? Ако се опитам да използвам търсачката ми се показват само трите точки и нищо не се случва.

# 15 039
  • Мнения: 287
И при мен е така.

# 15 040
  • Мнения: 15 317
Сега пробвах и установих, че и при мен не работи търсачката. Явно има проблем някакъв.

# 15 041
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Здравейте,
някой друг има ли проблеми с търсенето във форума днес?
Да, извиняваме се за неудобството.
От сутринта има технически проблеми с някои от функционалностите. Екипът работи по отстраняването им и вярваме, че до края на седмицата ще възстановим нормалната им работа.

# 15 042
  • Мнения: 2 570
https://www.bg-mamma.com/?topic=1444899

Ако всички се втурнем да правим това Wink

# 15 043
  • Мнения: 2 476
Може ли да уведомите, че потребител lilyanaaa си е изчерпил лимита от лични съобщения?
Предварително благодаря!

# 15 044
  • Мнения: 46 518
https://www.bg-mamma.com/?topic=1444899

Ако всички се втурнем да правим това Wink
Благодарим за сигнала.
Може ли да уведомите, че потребител lilyanaaa си е изчерпил лимита от лични съобщения?
Предварително благодаря!
Уведомена е.

Общи условия

Активация на акаунт