Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 743 881
  • 18 059
  •   1
Отговори
# 4 380
  • Мнения: 2 124
Здравейте, може ли да върнете заглавието на темата над мненията?

# 4 381
  • Мнения: 46 639
Здравейте, не мога да създам "нова тема" в раздел Обяви\ Частни уроци. Излиза ми съобщение:

"Грешка!
Съжалявам, нямате право да публикувате мнения в този форум."

Каква е причината?

Право да публикуват обяви имат само потребители с над 50 мнения.

Цитат
Достъп до групите за обяви имат само потребители с ранг от Новак нагоре (т.е. с поне 1 мнение в сайта).
Теми и мнения в тях могат да публикуват само потребители с ранг от Ентусиаст нагоре (т.е. с над 50 мнения)

ПРАВИЛА и ПОЛИТИКА на форумите!

# 4 382
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Здравейте, може ли да върнете заглавието на темата над мненията?

Hands V
Още една от удобните функционалности, които затрихте!

# 4 383
  • Мнения: 36 161
Дами, темата, в която е удачно да споделите своите впечатления от новата версия на бг-мамма, е тази:

BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

# 4 384
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 884
Бубанка, изобщо не е удачно за тия неща там да се пише. Нито някой отговаря, нито има значение за някой. Това са неща, които работеха и ги има от създаването на форума. Какво налага премахването им?

# 4 385
  • Мнения: 36 161
Гея, единственото, което мога аз да кажа, че другата тема се чете непрекъснато и се работи по подобряването и изчистването на бъговете в новата версия. За това, моля, оставете текущата тема за други проблеми и оплаквания.

# 4 386
  • Мнения: 2 124
bubanka, нали не ни казвате, че тази тема никой не я чете?
И там пишем, но тази тема е точно по същество за форума изобщо.

# 4 387
  • Мнения: 36 161
Днес в нея има отговори на администратор и двама модератори, което определено не прави "никой". Това, което имам предвид, е в нея да бъдат задавани въпросите, които не касаят новата версия на форума.

# 4 388
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 884
Кредора не касае новата версия, а изобщо форума

# 4 389
  • Мнения: 46 639
Значи чужбинските потребители изгоряха, няма да пишат, щото не може да се сложи кредор Confused
А защо не си инсталират кирилица? Става за секунди? Има и онлайн кредори.

# 4 390
  • Мнения: 5 602
Ако някой пише от работата си може да не му позволяват да инсталира кредор?

# 4 391
  • Мнения: 5 602
Преди няколко поста една потребителка беше написала,че пише от работата си и там няма кредор.За това го споменах.
В случая не разбирам каква е философията да се сложи кредор.  newsm78

# 4 392
  • Мнения: 4 841
Възможно ли е да разделите темата "БГ-МАММА се променя..." на две - за десктоп, и за мобилна версия? Повечето хора не си формулират правилно въпросите и недоволствата, и става манджа с грозде - един пита за мобилната версия, друг му отговаря за десктоп-версията, голяма каша...

# 4 393
  • Мнения: X
И аз това попитах преди 10 стр. , BirdsFly. Mamma отговори, че всичко се чете, а по мобилната версия има още много работа.

# 4 394
  • Мнения: 4 291
Значи чужбинските потребители изгоряха, няма да пишат, щото не може да се сложи кредор Confused
А защо не си инсталират кирилица? Става за секунди? Има и онлайн кредори.
Човече, аз съм от тези дето разнасят служебен компютър на всякъде и съм през по голямата част от времето на него, но не ми е разршрно да инсталирам каквото и да е.

Общи условия

Активация на акаунт