Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 743 952
  • 18 059
  •   1
Отговори
# 4 395
  • Мнения: 46 641
Има онлайн кредори. Все пак се съмнявам, че всички сайтове предлагат такъв, едва ли само за тук ви е нужна кирилица.

# 4 396
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 896
Е разбира се, що да бъде удобно, като е по-лесно да изгоним някой Simple Smile

# 4 397
  • Варна
  • Мнения: 6 377
В момента душа за проблеми.
Та, мобилна версия. Превключвам на пълната версия и получавам изместване, нова картина. Преди не беше така. Ако исках да вкл. пълната версия по някаква причина, то тя се вкл. адекватно.

# 4 398
  • Мнения: 48 172
Каквато и да е причината да се ползва кредор, е неприятно да се маха функция, която се ползва активно и е удобна
То по тази логика за какво са ни емотикони, картинки или пък рангове, раздели по теми и т.н.  Вероятно и Проверка правопис е ненужна...Сепак всички се предполага да сме грамотни...

# 4 399
  • Мнения: 46 641
Вероятно и Проверка правопис е ненужна...Сепак всички се предполага да сме грамотни...
Нужна е проверката за правопис и ще бъде възстановена, в темата за новата версия е даден отговор:
Здравейте,

Бихме искали да ви уведомим по какво работи екипът ни в момента, за да бъдете спокойни, че всички сигнали от потребителите ни се следят и анализират:

- оптимизация скоростта на работа на сайта;
- отстраняване на бъгове по функционалността за прикачане на картинка.

След приключване работа по гореизброените функционалности, ще се фокусираме върху:...
- възстановяване на възможността за проверка на правопис.
...

Пишете в нея по тези въпроси, за някои от тях ще намерите и вече готов отговор.
BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности


# 4 400
  • София
  • Мнения: 44 352
Благодаря за отговора за размера на аватарите.

Имам и нов въпрос - мога ли да управлявам точно какво да излиза в известията на камбанката. Не искам да ми показва съобщения за това, че някой си бил сметнал някакво си мое мнение за Полезно. Не ме вълнува това и съобщения от този тип ми пречат при и без това  затруднената ориентация там.

# 4 401
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 896

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000]: General error: 1040 Too many connections' in /var/www/bg-mamma/public_html/vis/lib/DBH_BASE.ext.php:466 Stack trace: #0 /var/www/bg-mamma/public_html/vis/lib/DBH_BASE.ext.php(466): PDOStatement->execute(Array) #1 /var/www/bg-mamma/public_html/vis/lib/DBH_BASE.ext.php(243): DBHStatement->execute(Array) #2 /var/www/bg-mamma/public_html/vis/classes/Membergroups.class.php(281): DBH_BASE::fetchAll('/*ms=master*/ S...') #3 /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Subs.php(603): Vis_Membergroups->updatePostgroups('ID_MEMBER = 919...', Array, '450') #4 /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Subs.php(702): updateStats('postgroups', 'ID_MEMBER = 919...', Array) #5 /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Subs-Post.php(1993): updateMemberData(9193, Array) #6 /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Post.php(1979): createPost(Array, Array, Array) #7 [internal function]: Post2() #8 /var/www/bg-mamma/public_html/index.php(197): call_user_func('Post2') #9 {main} throw in /var/www/bg-mamma/public_html/vis/lib/DBH_BASE.ext.php on line 466

# 4 402
  • Мнения: X
Как да направя така, че нови отговори по дадена тема да не ми се появяват в камбанката? Къде да чекна, къде да отметна, за да се отпиша от дадена тема и да не ми се появява в "нови отговори по тема с ваше участие"?

# 4 403
  • Мнения: 1 896
Жаве , не съм сигурна , но аз мисля , че трябва да се натисне пак камбанката , тоест ако следиш темата на камбанката се появяват чертички , ако я натиснеш повторно изчезват и май така спираш да я следиш

# 4 404
  • Мнения: 48 172
Как да направя така, че нови отговори по дадена тема да не ми се появяват в камбанката? Къде да чекна, къде да отметна, за да се отпиша от дадена тема и да не ми се появява в "нови отговори по тема с ваше участие"?
Трите черти горе вляво (меню), влизаш в списъка следени теми или пък в тези с твое участие, и в дясната страна до всяка тема можеш да се отпишеш от следене
Има и други начини, но за мен този е най-удобен, защото мога наведнъж да менажирам всички теми накуп
Ако си се записала за следене на някоя група, имаше друг начин, трябва да погледна- беше лесно,нещо от сорта на влизаш в групата и натискаш зъбното колело вдясно горе, и се отписваш от следене

# 4 405
  • Мнения: 32 465
Писах в темата за новата версия преди няколко дни, но мисля, че по-добре да пиша тук.
Отново получавам много имейли за една и съща тема. Не е публикувана в различни раздели.
Най-много са 10 мейла за тема Кредит в Клюкарник.
За останалите известия са по 2 мейла за тема.
Крашнал е сайта и се е публикувала няколко пъти.
Такова нещо досега не ми се е случвало. Толкова много известия.

# 4 406
  • Sofia
  • Мнения: 3 051
Мейлите са коректни.
Проблемът е другаде.
Получава се поради забавяне при публикуване на тема и съобщаване за грешка. При рефрешване става препубликуване, съответно при многократно рефрешване темата се мултиплицира. Модераторите получават доклади за това и премахват дублираните теми, но известията вече са пратени.
Работи се по отстраняването на проблема.

Последна редакция: чт, 13 юли 2017, 11:35 от Tatti

# 4 407
  • Мнения: 32 465
Благодаря.

# 4 408
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, дали има тема за отдаване на апартаменти под наем? Търсих, но не намирам.
Благодаря!

# 4 409
  • Мнения: 6 362
Здравейте,
Не, няма такава тема. Във форума подобни обяви не са допустими.

Общи условия

Активация на акаунт