Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 733 658
  • 17 966
  •   1
Отговори
# 4 410
  • Русе
  • Мнения: 11 924
Здравейте, дали има тема за отдаване на апартаменти под наем? Търсих, но не намирам.
Благодаря!
Тази тема може да е полезна
  http://www.bg-mamma.com/?topic=983055

# 4 411
  • Sofia
  • Мнения: 3 043
Директна обява в темата е в разрез с правилата и би довело до санкция.

# 4 412
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте, имам интерес към настолните игри и започнах да отговарям в тази тема: Добре дошли в света на настолните игри!

Имах 3-5 поста, но някой ги е изтрил без видима причина и в момента е останал само един. Може ли разяснение?  newsm78 Последния пост е изтрит някъде преди 1-2 седмици мисля, заедно с отговора на tsvetinka, която и питаше за помощ (в края на темата)...

Благодаря

# 4 413
  • Мнения: 36 053
Постовете Ви съдържат препращане към фейсбук-група и сайт, с който самият Вие сте свързан. Въпреки всичко не всичките Ви постове с линкове са изтрити и профилът Ви не е ограничен независимо, че сте в нарушение на правилата на форума.

# 4 414
  • София
  • Мнения: 3
Но все пак бяха в помощ на хората.
А последния пост, който бе изтрит, дори не бе свързан с мене линка. Просто потърсих в гугъл подходящо нещо за жената. Както замина и нейния пост (не че имаше кой знае какво в него, не помня точно).

А малко по-нагоре, поста на Вели за турнир във Велинград си е напълно в рекламен формат, без никой да е питал за него?
В една от темите за препоръчване на изработка на кухни по поръчка, служители на фирми и частни майстори си предлагат услугите директно.

Просто ми е малко странно...

# 4 415
  • Мнения: 36 053
Турнирът е обявен с "вход: свободен"

В една от темите за препоръчване на изработка на кухни по поръчка, служители на фирми и частни майстори си предлагат услугите директно.

Моля, използвайте функция "Информирай модератор", пишете лично съобщение на модератор или администратор с линкове към постовете, които смятате, че са в нарушение на правилата или ги публикувайте в текущата тема. Благодаря предварително!

# 4 416
  • Мнения: 6 390
Fatal error: Call to undefined function loadrightsidebar() in /var/www/bg-mamma/beta/Sources/VisListings.php on line 62

Току-що, при опит да отворя "Следени теми" от менюто вляво.

# 4 417
  • Мнения: X
Fatal error: Call to undefined function loadrightsidebar() in /var/www/bg-mamma/beta/Sources/VisListings.php on line 62

# 4 418
  • Мнения: X
Защо камбанката ме информира, че са открити две нови теми в На пазар? Аз ли нещо съм индикирала някъде или просто вече ще бъда уведомявана за всяка нова тема пусната някъде?

# 4 419
  • Мнения: 10 874
Защо камбанката ме информира, че са открити две нови теми в На пазар? Аз ли нещо съм индикирала някъде или просто вече ще бъда уведомявана за всяка нова тема пусната някъде?
Предполагам, че сред възможностите, изброени в този пост, ще намериш решение на проблема:
Спирането на известията за нови теми в дадена група може да стане както от бутона Следено в самата група, от зъбното колело в групата и линк Следене или от настройките във Вашия профил - секция Моят избор - Следени групи

# 4 420
  • Мнения: X
Защо камбанката ме информира, че са открити две нови теми в На пазар? Аз ли нещо съм индикирала някъде или просто вече ще бъда уведомявана за всяка нова тема пусната някъде?
Предполагам, че сред възможностите, изброени в този пост, ще намериш решение на проблема:
Спирането на известията за нови теми в дадена група може да стане както от бутона Следено в самата група, от зъбното колело в групата и линк Следене или от настройките във Вашия профил - секция Моят избор - Следени групи
Да, отписах се от всички групи, в които бях и вече не получавам съобщения за нови теми.

# 4 421
  • Мнения: 648
Модератори и администратори, защо в новата версия всичко е на чисто бял фон? Бялото дразни ужасно очите и всичко се слива в едно, няма открояване. Правете си там каквито искате промени, щом искате да сте модерни, но поне оставете вътре в темите мненията да са както в момента в старата версия - единия отговор на бял фон, а следващия на бледосин фон. Така е хиляди пъти по-приятно, разделят се отговорите, а не се сливат и не те заболяват очите. Защо си повтаряте старите грешки? И при предишната смяна на версия това беше най-често срещаното оплакване. И някак си самия шрифт е грозен и не е чист и ясен.

# 4 422
  • Мнения: X
Това е въпросът на месеца, но досега не е получил отговор! /ухилена емотиконка/

# 4 423
  • Мнения: 15 960
Е как, отговориха, били правили толкова изследвания и проучвания и се оказало, че този фон е най-подходящ, щадящ и харесван.

# 4 424
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На мен фонът ми харесва и ми е удобен.
А тези въпроси се поставят в другата тема.

Общи условия

Активация на акаунт