Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 726 625
  • 17 909
  •   1
Отговори
# 5 175
  • Мнения: 3 050

При мен има някакъв проблем. Също като публикувам мнения изписва Connection refused, рефрешвам и тогава мнението ми се е публикувало

# 5 176
  • Мнения: 6 323
Всеобщ е проблемът, не само при Вас. Очакваме бърза реакция от администраторите на Нетера.

# 5 177
  • Мнения: 1 949
По-вероятната причина обаче е, в случай че ползвате старата версия на сайта, да не сте обърнали внимание на регистъра на Кредор. Ако Кредорът е превключен на кирилица, то клавишните комбинации, които ползвате не работят, тъй като те са на латиница Ctrl+C (по бдс изписва ъ), Ctrl+V (изписва э), Ctrl+X (изписва й), Ctrl+Z (изписва ю).

Точно това се случва. За съжаление новата версия е още по-непрегледна, а изображенията от интерфейса изобщо не ми се появяват в нея.
И преди съм го писал - имам поне 50 000 поста из форуми, но това е единственият в който абсолютно не мога да се ориентирам из разделите.

ПП: Опитах да си сложа изчезналия аватар (малък и в пиксели и в КВ), в новата и в старата версия. Неуспешно. Само в новата ми се появи някакво V.

# 5 178
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Здравейте, не знам защо, но в новата версия на форума получавам известия и за нови отговори в теми, в които не съм публикувала. Най-често за купуване, продаване и търсене на нещо. Не искам да е така, какво мога да направя?

# 5 179
  • Мнения: 6 323
vorfax, ще съм благодарна да опишете откъде сте се опитал да добавите аватар и какво точно се е случило.
Относно разделите - всички раздели са достъпни от основното меню горе от лентата, от всяка страница на сайта. В менюто може да видите първо линкове към Вашите абонаменти, следвани от Вашите групи и под тях са всички категории на сайта и прилежащите на тях групи. Ако кликнете върху категория в страницата, която ще се зареди ще видите абсолютно всички категории и групи - http://www.bg-mamma.com/?action=explore

Дораан, имате включено известяване за групите Търся, наемам, купувам и Продавам, предлагам, подарявам.
В настройките на профила си - Моят избор - Следени групи може да ги видите и да изключите известяването.
www.bg-mamma.com/?action=profile;sa=myChoice;a=followingBoards

# 5 180
  • Мнения: 4 185
Fatal error: Uncaught exception 'RedisException' with message 'Connection closed' in /var/www/bg-mamma/beta/Sources/Load.php:2945 Stack trace: #0 /var/www/bg-mamma/beta/Sources/Load.php(2945): session_start() #1 /var/www/bg-mamma/beta/index.php(231): loadSession() #2 {main} thrown in /var/www/bg-mamma/beta/Sources/Load.php on line 2945

Fatal error: Uncaught exception 'RedisException' with message 'Connection closed' in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0

Преди малко не можех да вляза в сайта. Изписваше ми това.

# 5 181
  • Мнения: 1 949
vorfax, ще съм благодарна да опишете откъде сте се опитал да добавите аватар и какво точно се е случило.

Windows 7, Mozilla Firefox предпоследна версия. От профила  опитах. Първо пробвах в оригинален размер, но въртеше на зареждане. Преоразмерих на мъничко изображение, jpeg и пробвах на старата версия, но нищо не стана. После пробвах на новата и си видях аватара, но после се оказа, че не се вижда, а само се е появило V-то.


Ето този линк, вместо на начална страница, сякаш е направен да бъде скрит.

# 5 182
  • Мнения: X
Дали е възможно теми от СО да не се трият без никакво обяснение? Напоследък ми прави впечатление, че тема, в която съм се разписала или ми е била интересна, просто изчезва. Човек остава да се чуди дали е мултиакаунтинг, дали пързалка, дали авторът е заменил всичките си мнения с ".", или пък четящият го мъчи склероза и такава тема въобще не е съществувала.

Искам да предложа такива теми, които по някакъв начин не отговарят на правилата, не са спам или вулгарни, да се заключват за 24 часа (примерно) с някакво кратко обяснение от модератор. Пък после да се трият ако е нужно...

# 5 183
  • Мнения: 14 095
Аз искам да помоля да се обръща внимание на заглавията на темите. Не е добре за имиджа на форума, заглавието да е с правописни грешки. В постовете всеки се излага, както може, но поне заглавието да е правилно. Току що ми излезе нова тема - "УкраЙнска азбука".

# 5 184
  • Мнения: 35 989
qrye, в конкретния случай -  мултиакаунтинг на потребител, който вече съсипа една тема, заменяйки постовете с точка. Учудвам се, че обичайно прозорливите съфорумки, коментирали и в двете теми, не забелязаха същата история, разказана от малко по-различен ъгъл.

Dara888, моля, докладвайте теми със сгрешени заглавия. Често редактираме теми, защото се стараем заглавията да са изписани правилно и на кирилица, да са подходящи и описващи съдържанието на темата, но е възможно да има и пропуски от наша страна. Благодаря за сигнала!

# 5 185
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Мога ли да спра следенето на някоя тема с мое участие, без да се налага да се връщам в старата версия?
Има ли начин да не ми се появява кой е оценил мнението ми като полезно?
Защо клик върху Публикувай не ми се задейства от първи път? За да си помисля???Stuck Out Tongue Winking Eye

# 5 186
  • София
  • Мнения: 39 783
Мога ли да спра следенето на някоя тема с мое участие, без да се налага да се връщам в старата версия?

Ако желаете да спрете известяването за нови отговори при следващото известие отворете страницата Нови отговори, посочете темата и кликнете върху кошчето.

Няма да получавате известия за нови отговори в темата докато не влезете в нея отново.



Има ли начин да не ми се появява кой е оценил мнението ми като полезно?
Не.


Защо клик върху Публикувай не ми се задейства от първи път?
Адблок?

# 5 187
  • Мнения: X
qrye, в конкретния случай -  мултиакаунтинг на потребител, който вече съсипа една тема, заменяйки постовете с точка. Учудвам се, че обичайно прозорливите съфорумки, коментирали и в двете теми, не забелязаха същата история, разказана от малко по-различен ъгъл.

Предложението ми е принципно, за всички подоби теми. Да се заключват с по едно обяснително изречение от модератор. Peace

# 5 188
  • Мнения: 2 980
В темата на майките в САЩ, потребителка сподели, че е разочарована от цензура във форума, която е довела до триене в нейна друга тема. В поста нямаше нищо обидно, нямаше нападки, нямаше препратки към въпросната тема - жената просто сподели факт и огорчението си от него. Този пост, както и отговорите към него, бяха изтрити. Защо? За първи път от девет години в този форум се сблъсквам с такава очевадно непредизвикана цензура. Препрочетох няколко пъти правилата и не видях нищо, което да е било нарушено - пак повтарям, че нямаше нищо, което да може да се изтълкува като обидно. Бихте ли обяснили кое правило беше нарушено с въпросния пост?

Последна редакция: нд, 26 ное 2017, 09:30 от ianajar

# 5 189
  • Мнения: 35 989
Цензура няма. Пренасяте отминали и изяснени проблеми и ги обсъждате с недомлъвки в други теми, което е некоректно.
Ако желаете да разберете какви точно са фактите, можете да прочетете тук.

Общи условия

Активация на акаунт