Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 726 025
  • 17 905
  •   1
Отговори
# 6 465
  • Мнения: 14 830
Дадох съгласие по всички точки , но лентата си стои..Дано е временен проблем.
Да не останем неприятно изненадани на 24.05

# 6 466
  • Мнения: 7 848
Дадох съгласие по всички точки , но лентата си стои..Дано е временен проблем.
Да не останем неприятно изненадани на 24.05
И при мен стои и на мобилната, и на пълната. Спокойно, на предната страница Мамма обясни, че ще се скрие.

А може и да стои до 24- ти, , на мен не ми пречи. С всичко се свиква... Mr. Green

# 6 467
  • София
  • Мнения: 44 128
Аз пък не искам да дамо съгласие по последната точка:

Желая да бъда уведомяван за провеждане на игри/томболи с награди, офлайн събития и други маркетингови активности и съм съгласен личните ми данни да бъдат събирани с цел комуникация за тези събития и изпращане на награди.


Да очаквам ли на 25-ти да нямам профил?

# 6 468
  • Мнения: 14 830
Лентата изчезна.

# 6 469
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз пък не искам да дамо съгласие по последната точка:

Желая да бъда уведомяван за провеждане на игри/томболи с награди, офлайн събития и други маркетингови активности и съм съгласен личните ми данни да бъдат събирани с цел комуникация за тези събития и изпращане на награди.


Да очаквам ли на 25-ти да нямам профил?

За запазване на регистрацията са задължителни първите три съгласия.
Четвъртият чекбокс не е задължителен и може да бъде включен или изключен по всяко време.
След маркиране на първите три чекбокса и изпращане на съгласията, страницата със съгласия изглежда така.



Това означава, че сте приели общите условия, правилата за личните данни и сте декларирали, че имате навършени 16 г., което е необходимо за запазване на регистрацията Ви.

Много шум за нищо.

Лентата при мен изчезна. И да не беше, нито иска ядене, нито пиене.

# 6 470
  • Мнения: 22 867
И при мен жълтата лента изчезна с кликването на съгласен или каквото там беше последното.

# 6 471
  • София
  • Мнения: 4 035
Не маркирах последното, лентата изчезна.

# 6 472
  • Мнения: X
Аз маркирах и последното, защото също бях подведена, но не искам последната точка. Щом може по всяко време да се смени, откъде да го променя сега?

# 6 473
  • София
  • Мнения: 4 035
Влез си в профила, от там избери таба лични данни и там можеш да махнеш тикчето от последния въпрос.

# 6 474
  • Мнения: 6 910
Здравейте, екип на бг-мама и на "НЕГ.БГ" АД
Написала съм мнение и въпроси в специалната тема за запазване на профила и защита на личните данни, на което моля да отговорите.

Цитат
"Необходимо е Вашето внимание и реакция за запазване на профила Ви в BG-Mamma"
http://www.bg-mamma.com/?topic=1038033
   




Последна редакция: пт, 18 май 2018, 19:58 от Diorela

# 6 475
  • София
  • Мнения: 6 174
Преди час и половина влязох във форума през телефона, съгласих се с всичко, няколко пъти натисках бутона Запази и въпреки това екрана си остава с информацията за Съгласие за обработка на ЛД. Сега пиша от лаптоп, не виждам жълта лента, но на телефона продължава да си стои екрана за съгласие с бутон запази, който след натискане отново си стои.
Мога ли да съм сигурна, че наистина ми е прието потвърждението и няма да бъда неприятно изненадана след седмица?

# 6 476
  • Мнения: 886
Не дадох съгласие за последна точка. Излиза ми лента.
Длъжна ли съм да се съглася за да ми се запази профила?

Маркирах съгласие на първите три.

# 6 477
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
Е, хайде попрочитайте и 5-6 поста назад де, ако всеки отделен потребител на форума се изреди тази вечер да пита същото, всеки индивидуален отговор ли очаква?!

# 6 478
  • Мнения: 1 740
Здравейте , днес ми се случи в няколко теми,в които участвам , да се обяви , че се започва нова тема и съответно се дава линк към нея . Когато отида на линка ме праща в старата версия .

# 6 479
  • Мнения: 2 323
При мен винаги се случва. Намирам новата тема ръчно.

Общи условия

Активация на акаунт