Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 733 709
  • 17 966
  •   1
Отговори
# 6 480
  • София
  • Мнения: 6 204
Здравейте , днес ми се случи в няколко теми,в които участвам , да се обяви , че се започва нова тема и съответно се дава линк към нея . Когато отида на линка ме праща в старата версия .
Защото далия линка ползва старата версия и съответно адреса е такъв. Това не е нещо ново и само от днес.

# 6 481
  • Мнения: 14 353
Това е така, защото темата е пусната през старата версия и съответно в линка има едно old.  Като го изтриете и си оставате в темата и в новата версия

# 6 482
  • Мнения: 1 776
мерси за инфото

# 6 483
  • Мнения: X
Новите Ви условия за съхранение на лични данни не ме устройват и засега няма да ги потвърдя. Но имам един принципен въпрос. Ако след дед лайн-а не се съглася ще изтриете ли цялата събрана за мен информация, заедно с профила ми?
Покрай всички Радини вълнения за GDPR и томболите се надявам да получа конкретен отговор.

# 6 484
  • Мнения: 2 003
Ами в такъв случай го маркирайте като "Не задължителен". Така е подвеждащо и много хора ще го маркират с мисълта, че е обезателен за запазване на регистрацията им тук.
По всяко време може да бъде включван и изключван.

А как става изключването?

# 6 485
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ами в такъв случай го маркирайте като "Не задължителен". Така е подвеждащо и много хора ще го маркират с мисълта, че е обезателен за запазване на регистрацията им тук.
По всяко време може да бъде включван и изключван.

А как става изключването?

Профил - Лични данни - Отмаркираш последната точка - Запазваш

# 6 486
  • Мнения: 2 003
Ами в такъв случай го маркирайте като "Не задължителен". Така е подвеждащо и много хора ще го маркират с мисълта, че е обезателен за запазване на регистрацията им тук.
По всяко време може да бъде включван и изключван.

А как става изключването?

Профил - Лични данни - Отмаркираш последната точка - Запазваш
Благодаря bouquet

# 6 487
  • Мнения: 6 362
Новите Ви условия за съхранение на лични данни не ме устройват и засега няма да ги потвърдя. Но имам един принципен въпрос. Ако след дед лайн-а не се съглася ще изтриете ли цялата събрана за мен информация, заедно с профила ми?
Покрай всички Радини вълнения за GDPR и томболите се надявам да получа конкретен отговор.
Профилът ще бъде деактивиран. Ще изтрием личните данни от профила, ако има попълнени такива (пол, дата на раждане, местожителство, данни за деца и бременност), имейл адресът ще бъде еднопосочно хеширан и недостъпен в явен вид дори и за нас, другите потребители няма да имат достъп до профила Ви. Трафичните данни няма да бъдат изтривани. Направени публикации също няма да бъдат изтривани, тъй като те не се считат за лични данни съгласно Регулацията. Ако в дадена публикация сте публикувал Ваши лични данни, то Вие имате право да поискате от нас редактирането или заличаването им.


Моля всички, които имат нужда от допълнителна информация, касаеща промените в сайтаи, въведени спрямо изискванията на новата Регулация за защита на личните данни, да задават своите въпроси в тази тема - http://www.bg-mamma.com/?topic=1038033

В случай че допълнителните въпроси касаят юридически казуси, моля да се обръщате към нашия представител по защита на личните данни, чиито координати за контакт са ясно упоменати в Задължителна информация за правата на лицата по защита на личните данни.
Благодаря!

# 6 488
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 055
От горния пост следва да разбираме, че търсенето на публикации на конкретен потребител през профила му няма да е възможно, тъй като ще е недостъпен за останалите потребители. Лично на мен тази опция ми беше изключително удобна за бързо намиране на потребните ми публикации. Ще ми липсва. Някаква възможност за достъп до профила, който да остане съдържащ само акаунта и публикациите има ли?

# 6 489
  • София
  • Мнения: 6 186
Имам проблем с маркирането на теми като прочетени. Конкретно с двете теми- игри- на Ла Рош-Позе и Изи. Маркирам ги, отчита, махат се от списъка. Влизам в друга тема, после пак в Нови отговори и двете теми са пак там (при това с цифра 99+), а нови отговори няма.

# 6 490
  • Sofia
  • Мнения: 6 119
От горния пост следва да разбираме, че търсенето на публикации на конкретен потребител през профила му няма да е възможно, тъй като ще е недостъпен за останалите потребители. Лично на мен тази опция ми беше изключително удобна за бързо намиране на потребните ми публикации. Ще ми липсва. Някаква възможност за достъп до профила, който да остане съдържащ само акаунта и публикациите има ли?
Доколкото разбрах Mamma пише какво става с деактивиран профил, а не пише за нормален.

# 6 491
  • София
  • Мнения: 6 186
Имам проблем с маркирането на теми като прочетени. Конкретно с двете теми- игри- на Ла Рош-Позе и Изи. Маркирам ги, отчита, махат се от списъка. Влизам в друга тема, после пак в Нови отговори и двете теми са пак там (при това с цифра 99+), а нови отговори няма.

Допълвам се: опитах се да ги маркирам от камбанката, резултатът е, че темите си стоят, но за сметка на това всички теми в подфорума, в който се намирах, са маркирани като прочетени.

# 6 492
  • Мнения: 6 362
От горния пост следва да разбираме, че търсенето на публикации на конкретен потребител през профила му няма да е възможно, тъй като ще е недостъпен за останалите потребители.
Ако потребителят не е дал съгласията си, както и ако е пожелал забравяне - няма да можете да разглеждате неговия профил и да виждате събрани неговите мнения. Ще може да разглеждате профилите и публикациите през профила само на потребители, които са дали съгласията си.



milasara, ще се опитаме да пресъздадем проблема и ще предадем на техническия екип.

# 6 493
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Опитвам се да разгледам темите от заглавната страница, но която и тема да натисна, ми презарежда пак началната. Отделно, “още” също не ми е активно. Цъкам и нищо...
Скрит текст:

# 6 494
  • Мнения: X
Ще продължи ли да бъде валидна след промените опцията в профила останалите потребители да не могат да виждат имейл адреса ни?

Общи условия

Активация на акаунт