Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 740 482
  • 18 024
  •   4
Отговори
# 6 495
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 099
От горния пост следва да разбираме, че търсенето на публикации на конкретен потребител през профила му няма да е възможно, тъй като ще е недостъпен за останалите потребители.
Ако потребителят не е дал съгласията си, както и ако е пожелал забравяне - няма да можете да разглеждате неговия профил и да виждате събрани неговите мнения. Ще може да разглеждате профилите и публикациите през профила само на потребители, които са дали съгласията си.

Благодаря за отговора, макар изобщо да не съм удовлетворена от съдържанието му.
Да почиват в мир, онези, които вече не са между нас, и в чиито постове вече няма да можем да поглеждаме и да си спомняме какво е било.

# 6 496
  • Мнения: 3 732
А как точно става това правене да не могат да ти разглеждат мненията?

# 6 497
  • Мнения: 4 275
Като не дадеш съгласието си до 24-ти май, профилът ти се деактивира и никой след това не може да ти влиза в профила. Поне това разбрах аз

# 6 498
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 906
Т.е. ще се изтрият всичките му мнения? Дори и тези, които са цитирани? Не ми се вярва. Нали досега все това се обясняваше - профилът получава ранг "Отказал се" или "Замразен акаунт", ама всичко написано от потребителят си стоеше. Не можело да се трият мненията, защото дискусията се обезсмисляла.

# 6 499
  • Мнения: 4 275
Мненията остават, просто няма да може да се влиза в профила на човека, да му се преглеждат мненията, стартираните теми и т.н

# 6 500
  • Мнения: 2 708
Опитвам да си сменя профилната картинка. Опитах и през компютър и чрез адрес. И в двата случая не се случва никаква проманя. Има временен проблем, или по принцип не може през новата версия? Не мога и да я изтрия и да остана без картинка. Реално исках да я изтрия, но като не стана, опитах с промяна. Пак не стана. Защо?

# 6 501
  • Мнения: 36 110
Извиняваме се, има временен технически проблем с функцията за смяна на аватар.

# 6 502
  • Мнения: 2 708
Благодаря, надявам се до 24ти май да бъде премахнат техническия проблем.

И още един въпрос, свързна с цитат от пост на Мама:

"Трафичните данни няма да бъдат изтривани. Направени публикации също няма да бъдат изтривани, тъй като те не се считат за лични данни съгласно Регулацията. Ако в дадена публикация сте публикувал Ваши лични данни, то Вие имате право да поискате от нас редактирането или заличаването им."

Ако желая това, към кого да се обърна?
Трябва ли да посоча конкретни постове аз, намирайки ги из хилядите мои? (ми да не съм писала пък толкоз Simple Smile)
Да изпратя списък с линкове?
Моля за малко повече техническа информация по въпроса, свързан с маркирания в червено цитат.

# 6 503
  • Мнения: 36 110
Ако в дадена публикация сте публикувал Ваши лични данни, то Вие имате право да поискате от нас редактирането или заличаването им."

Ако желая това, към кого да се обърна?
Трябва ли да посоча конкретни постове аз, намирайки ги из хилядите мои? (ми да не съм писала пък толкоз Simple Smile)
Да изпратя списък с линкове?
Моля за малко повече техническа информация по въпроса, свързан с маркирания в червено цитат.

Това не е новина, правили сме го винаги.
Пишете лично съобщение до избран от Вас модератор или администратор с директни линкове към постовете, които желаете да бъдат премахнати или редактирани, а също и основанието за желанието Ви. Модераторът или администраторът ще прецени дали тези данни наистина са лични и е възможно да нарушат Вашата анонимност и  ще предприеме съответните действия.

# 6 504
  • Мнения: 2 708
Благодаря. Явно съм пропуснала, че и до сега е можело.

# 6 505
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Опитвам се да разгледам темите от заглавната страница, но която и тема да натисна, ми презарежда пак началната. Отделно, “още” също не ми е активно. Цъкам и нищо...
Скрит текст:
Позволявам си да се самоцитирам! Абсолютно ми е невъзможно да разглеждам началната страница на форума през телефона. "Още" е все така неактивно, а някои от темите директно ме препращат отнова на заглавна страница. Е ли възможно нещо да се промени?

# 6 506
  • Мнения: X
Здравейте, имам проблем с мобилната версия. Когато избера от менюто Следени теми, се показва списъка с тях. Когато скролна страницата до долу и стигна до "Покажи още" се показват останалата част от Следени теми, до заглавията, на коото обаче липсва червеното квадратче с брой непрочетени отговори. И така е за абсолютно всички теми след "Покажи още", въпреки че не съм ги прочела.

# 6 507
  • Мнения: X
Пишете лично съобщение до избран от Вас модератор или администратор с директни линкове към постовете, които желаете да бъдат премахнати или редактирани, а също и основанието за желанието Ви. Модераторът или администраторът ще прецени дали тези данни наистина са лични и е възможно да нарушат Вашата анонимност и  ще предприеме съответните действия.
Модераторът не трябва да преценява дали данните са лични или не. Това го прави регулаторния орган и Комисията. И ако Профила е блокиран как да изпратим лично съобщение към Модератор като това не е позволено  на блокран Профил?
Профилът ще бъде деактивиран. Ще изтрием личните данни от профила, ако има попълнени такива (пол, дата на раждане, местожителство, данни за деца и бременност), имейл адресът ще бъде еднопосочно хеширан и недостъпен в явен вид дори и за нас, другите потребители няма да имат достъп до профила Ви. Трафичните данни няма да бъдат изтривани.
Вашият отговор поражда много нови въпроси. Ще Ви помоля да за малко доуточнение.
Според Документа за Регулация, Администратора на лични данни е длъжен да унищожи цялата информация която би послужила за идентифициране, след прекратяване на взаимоотношенията с Ползвателя. Хеширането на информацията за e-mail адреса не е унищожаване, което би следвало да се случи след като Потребителя на форума не се съгласи с новите Ви TOS. Бихте ли потвърдили Вашето твърдение, че ще хеширате, но ще запазите данните за e-mail адреса? Модераторите които не са случители на трудов договор, ще имат ли достъп до личните данни на Потребителите съгласили се с TOS?
Бихте ли конктеризирали дали в термина Трафични данни е включен и IP адреса от който са правени постовете във форума? И ако не Ви затруднявам, посочете адрес за CC освен адводската кантора която Ви представлява. Етикета изисква да бъдете информирани за всички въпроси зададени към Представителя Ви.

# 6 508
  • Мнения: 14 167
Защо пишеш като анонимен, след като всички модератори те виждат?
Мен пък това ме гложди.

# 6 509
  • Мнения: 36 110
На въпроса към мен - използвайте функция "информирай модератор" за всеки пост с подробна аргументация за искането си. Модераторът или администраторът ще прецени дали да уважи желанието за изтриване или редактиране на поста или не.

Общи условия

Активация на акаунт