Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 729 185
  • 17 920
  •   1
Отговори
# 7 830
  • Мнения: 1 050
Може ли някой да каже защо липсва един коментар на alеthea от Компроматната тема от преди час-два? Тя сама ли го е изтрила или е изтрит от модератор? Ако е последното, на какво основание?

# 7 831
  • Sofia
  • Мнения: 3 037
Премахнати са няколко публикации на потребители, включително и интересуващите Ви.
Независимо от всичко има и някакви морални норми.

# 7 832
  • Мнения: 1 050
Жалко, че не го запазих, за да го прочета и преценя отново, но наистина не мисля, че имаше реална причина да бъде изтрит. Но да, ясно ми е, че няма смисъл да го коментирам, защото е ясно чия е последната дума.

# 7 833
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Аз пак да дам сигнал за малък бъг.
Случва се да има нова тема, в която не съм влизала, а от 25 мнения, приемрно, да мй сочи, че нови са 13, примерно.
Ето сега с две теми се случи - за Иван Ласкин и за Гагарин.
Влизам от мобилната версия, ако има значение.

# 7 834
  • София
  • Мнения: 3 789
Колкото и пъти да натисна "Начало" в падащото меню (мобилна версия, телефон), ми отваря тази страница. Така ли трябва да бъде? Очаквах да се отворят всичките теми... Или ми кажете къде да търся темите и подтемите

Последна редакция: нд, 06 яну 2019, 20:48 от -=Деси=-

# 7 835
  • София
  • Мнения: 1 122
Без да искам не съм цъкнала термин август и съм публикувала новата тема в подфорум януари.. Моля ви да го оправите Simple Smile
http://m.bg-mamma.com/?topic=1085112

# 7 836
  • Мнения: 6 324
Случва се да има нова тема, в която не съм влизала, а от 25 мнения, приемрно, да мй сочи, че нови са 13, примерно.
По-късно днес ще пуснем преиндексация. Моля да наблюдавате дали през утрешния ден ще има подобни проблеми.

Колкото и пъти да натисна "Начало" в падащото меню (мобилна версия, телефон), ми отваря тази страница. Така ли трябва да бъде? Очаквах да се отворят всичките теми... Или ми кажете къде да търся темите и подтемите
Началната страница както в пълната, така и в мобилната версия, съдържа няколко карета с по няколко теми - Избор на редактора, Препоръчани, Набиращи популярност, Най-новите теми.
Нито в мобилната, нито в пълната версия има страница с всички теми от целия форум.
В мобилната версия от менюто можете да изберете категория, която Ви интересува и тематична група, в която се намират темите, свързани смислово с нея. Например избирате и кликвате върху категория Дом и семейство, от разпъналото се меню избирате група от тази категория, напр. Цветарство и градина, и кликвате върху нея. Ще се зареди страницата на група Цветарство и градина, съдържаща темите от тази група.

Отделно от менюто имате бърз достъп до групите, на които сте член, както и до страниците от Вашите абонаменти - нови теми, нови отговори, следени теми и т.н.

Без да искам не съм цъкнала термин август и съм публикувала новата тема в подфорум януари.. Моля ви да го оправите Simple Smile
Темата е преместена.

# 7 837
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Мамма, трябва да следя. Няколко пъти ми се е случвало за теми, които  са пуснати наскоро и не съм чела. Ако пак се случи, ще пиша.

# 7 838
  • София
  • Мнения: 3 789
Благодаря, Мамма, ориентирах се! Simple Smile

# 7 839
  • Мнения: 6 208
Тук http://old.bg-mamma.com/?topic=1076903 пост #197 ,мисля че Таткото търси някакъв лек за Мозъчна възбуда ,но май е объркал темите  Grinning

# 7 840
  • Sofia
  • Мнения: 3 037
Да. Освен това пита същото и преди месец на сравнително по-правилно място.
Благодаря.

# 7 841
  • Бургас
  • Мнения: 16 320
През мобилната версия може ли да си сменя паролата за достъп до сайта? Търсих в профила си,но не намирам къде.

# 7 842
  • Мнения: 46 555
През мобилната версия може ли да си сменя паролата за достъп до сайта? Търсих в профила си,но не намирам къде.
Не. Преминете към пълна версия и следвайте стъпките, описани тук.

# 7 843
  • Мнения: 2 172
Каква е тази тема без съдържание?!

http://m.bg-mamma.com/?topic=1085610

# 7 844
  • Мнения: 1 777
На потребител Elena1985 не мога да изпратя съобщение, защото кутията и е препълнена. Бихте ли могли да я уведомите за това?

Общи условия

Активация на акаунт